Moc všechny zdravím

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9a5c913c015d3b01018cc16c5b0fec6cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 9:45 am    Předmět: Moc všechny zdravím Citovat

Ještě se moc na stránkách neorientuji, tak nevím, kde můj příspěvek skončí Very Happy . Mám trochu problémy s vlasy (kudrnaté, suché, vypadávali mi, narušené konečky). Blouděním při hledání odpovědí na to, jak je vylepšit, jsem narazila na zdejší fórum a už jsem tady. Sice nemám až tak dlouhé vlasy, jako většina z Vás - jen po ramena, ale řada názorů zdejších členek mne oslovila a inspirovala. Takže ještě jednou všechny Vás tady zdravím. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 6:30 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,vítám tě tady u nás sice trochu opožděně,ale přece Wink Uřčitě ses tu už trochu rozkoukala a přišla na to jak to tady chodí.Neboj se a ptej se ..někdo z náis ti rás pomuže.Jinak nezoufej vlásky ti zase narostou do vytoužené délky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 7:34 pm    Předmět: Rozkoukávám se a nestačím koukat Citovat

Moc díky za přivítání Pawluško. Je pravda, že jsem si za těch pár dnů, co jsem registrovaná, leccos prošla, pročetla. Na leccos se ptát nemusím, stačí si pročíst diskuze ve vláknech, což je prima. Poučila jsem se, nachytala tipy, pobavila se a zasmála úžasnému humoru a nadhledu většiny z Vás. Smile Jsem mezi vámi ráda Embarassed .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.