Ahojte, volam sa Stella zo SR

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4b343a6cb6221b55d69141bae73a8502Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stelleonor
8-20
8-20


Založen: 17.1.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 2:21 pm    Předmět: Ahojte, volam sa Stella zo SR Citovat

Ahojte, som zo Slovenska okolie Zovlena. Už od malička chcem mať dlhé vlasy, posledne roky sa mi vôbec nedarí, skúšala som všetko možné, čo mi bolo dostupné, šampóny, kondicionéry, balzamy aj masky a olejčeky, ale uspech žiadny. Od 15 rokov som si začala farbyť vlasy klasickou farbou od Palette, pred dvomi rokmy som si dala dokonca trvalu, ale o vlasy som sa vždy starala. Trvala odrastla a po roku som mala vasy ako seno. Tak som si vlasy začala žehliť. Dopočula som sa o keratinovej kure, minuly rok som dala za tu kuru 160 € plus špeciálny šampón aj balzam. No mala som to len raz nakoľko je to veľmi drahé na opakované kury. Už som zúfala a neviem ako ďalej s vlaskami. Od kaderničky som sa dozvedela, že sa mi lámu končeky a preto sa mi zdá, že prestali rásť. Par rokov mam aj lupiny, ale take veľké a mam po hlave niekedy ako chrasty ale z lupin. Chodila som na výšku, takže som bola v strese stale a kadernčka mi povedala, že sa musm ukľudniť. Už som pol roka vonku zo školy a ako nahle znervozniem alebo som pod stresom, okamžite sa mi obviavia lupy. Čítala som u vás na fóre o hene, tak som sa rozhodla, že asi to skúsim. aký mate názor vy? myslíte, že mi to pomôže? Vlasy mám pod lopatky dlhé ale ďalej som sa už nedopracovala. Je mi s toho smutno, lebo na vlasy nedam dopustiť a míňam na ne vela peňazí ale nič mi nezabralo. Prosím poraďte mi, ako mám ďalej postupovať. Čo pomohlo vám?

Vopred ďakujem za vaše názory Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gaia136
41-80
41-80


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 3:38 pm    Předmět: Re: Ahojte, volam sa Stella zo SR Citovat

Stelleonor napsal:
Ahojte, som zo Slovenska okolie Zovlena. Už od malička chcem mať dlhé vlasy, posledne roky sa mi vôbec nedarí, skúšala som všetko možné, čo mi bolo dostupné, šampóny, kondicionéry, balzamy aj masky a olejčeky, ale uspech žiadny. Od 15 rokov som si začala farbyť vlasy klasickou farbou od Palette, pred dvomi rokmy som si dala dokonca trvalu, ale o vlasy som sa vždy starala. Trvala odrastla a po roku som mala vasy ako seno. Tak som si vlasy začala žehliť. Dopočula som sa o keratinovej kure, minuly rok som dala za tu kuru 160 € plus špeciálny šampón aj balzam. No mala som to len raz nakoľko je to veľmi drahé na opakované kury. Už som zúfala a neviem ako ďalej s vlaskami. Od kaderničky som sa dozvedela, že sa mi lámu končeky a preto sa mi zdá, že prestali rásť. Par rokov mam aj lupiny, ale take veľké a mam po hlave niekedy ako chrasty ale z lupin. Chodila som na výšku, takže som bola v strese stale a kadernčka mi povedala, že sa musm ukľudniť. Už som pol roka vonku zo školy a ako nahle znervozniem alebo som pod stresom, okamžite sa mi obviavia lupy. Čítala som u vás na fóre o hene, tak som sa rozhodla, že asi to skúsim. aký mate názor vy? myslíte, že mi to pomôže? Vlasy mám pod lopatky dlhé ale ďalej som sa už nedopracovala. Je mi s toho smutno, lebo na vlasy nedam dopustiť a míňam na ne vela peňazí ale nič mi nezabralo. Prosím poraďte mi, ako mám ďalej postupovať. Čo pomohlo vám?

Vopred ďakujem za vaše názory Smile


Ahoj, neviem ako na lupiny, ale henna pomáha vlasom celkovo. Určite ju vyskúšaj. Je s tým síce veľa roboty, ale stojí to za to. Na tmavých vlasoch ti to farebne nebude vidno, ale kvalita sa výrazne zlepší. U mňa bol ten kvalitatívny rozdiel vidieť už po prvom hennovaní, u iných to môže trvať dlhšie. Kúp si ale čistú hennu, tá z DM za veľa nestojí. Dobrá je napríklad na stránke predajbylin (aj za dobrú cenu) alebo na hennayvette. Odtiaľ mám odskúšanú značky Karishma a Hesh. Dobré je pridať do henny aj kokosový olej, ktorý tiež vlasy výrazne regeneruje. Snáď ti to pomohlo, ak si sa teda už medzitým do hennovania nepustila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.