Vlásky podle Měsíce
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 90, 91, 92  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9e5870db2f88ecdb6e24c072c8318b99Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ellisa
21-40
21-40


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 7:24 pm    Předmět: péče o dlouhé vlasy (stříhání podle měsíce) Citovat

Má někdo odzkoušeno, že vlasy rostou mnohem rychleji, když se zastřihnou vždy na novoluní? Stačí i 2mm. je to podle skvělé astroložky L. Goodmanové. Já provedla zatím první zástřih, tak jsem zvědavá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 7:42 pm    Předmět: Re: péče o dlouhé vlasy Citovat

Ellisa napsal:
Má někdo odzkoušeno, že vlasy rostou mnohem rychleji, když se zastřihnou vždy na novoluní? Stačí i 2mm. je to podle skvělé astroložky L. Goodmanové. Já provedla zatím první zástřih, tak jsem zvědavá...


Já už jsem to zde psala-zastřihnout vlas, když je Měsic ve Lvu Very Happy Někdo tvrdí, že vliv Měsíce na člověka je minimální, ale mně se to osvědčilo(třeba si to jen namlouvám) Very Happy Někde je o tom docela rozvinutá diskuze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ellisa
21-40
21-40


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 8:13 pm    Předmět: péče o dlouhé vlasy Citovat

O lvu to je známé, ale četla jsem, že na novoluní!!!

.nene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 10:39 am    Předmět: Citovat

Já osobne sem to jeste nezkousela, i kdyz me tohle téma zajímá. Podle mého kalendáre je prístí datum na stríhání vlasu 1.únor.´07
Stojí tam: hlavne u malých detí je to ideální den na stríhání aby jim vlasy zhoustli. Ale to uz je jiné téma, a jak se vetsina zhodla, hustota vlasu je geneticky daná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

Ježkovy oči, zas měsíc? Už z toho pomalu lezu po stropě. Což je možné řídit každou drobnost ve svém životě podle měsíčních fází? Vlasy bych nestříhala ani při jeho zatmění Very Happy .
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:41 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ježkovy oči, zas měsíc? Už z toho pomalu lezu po stropě. Což je možné řídit každou drobnost ve svém životě podle měsíčních fází? Vlasy bych nestříhala ani při jeho zatmění Very Happy .


Very Happy Very Happy Very Happy ooo-zase měsíc !Já jsem tušila, že se ti tohle téma nebude zamlouvat Very Happy Very Happy Very Happy Ale já doopravdy znám spostu lidí, kteří se dle toho řídí a tvrdí, že to funguje Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 9:35 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ježkovy oči, zas měsíc? Už z toho pomalu lezu po stropě. Což je možné řídit každou drobnost ve svém životě podle měsíčních fází? Vlasy bych nestříhala ani při jeho zatmění Very Happy .


Fairy, nejak podezrele moc milujes stropy Twisted Evil , kdyz se snazis po nich lest, pouzivas nejake prisavky a nebo rusis gravitaci ???? Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 9:39 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Very Happy Very Happy Very Happy ooo-zase měsíc !Já jsem tušila, že se ti tohle téma nebude zamlouvat Very Happy Very Happy Very Happy Ale já doopravdy znám spostu lidí, kteří se dle toho řídí a tvrdí, že to funguje Razz Razz Razz


Ilonko, to já BOHUŽEl taky. Jednou jsem dostala k Vánocům lunární kalendář Krásné Paní - ani jsem ho nerozbalila, letěl hned do koše. Hlavně jsem se divila, jak mě mí blízcí vůbec neznají. Nebo mě ignorují? Rolling Eyes

Clondyku, po stropě se leze velice snadno, když už člověk nebo víla z něčeho roste Twisted Evil
Návrat nahoru
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 1:03 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Já osobne sem to jeste nezkousela, i kdyz me tohle téma zajímá. Podle mého kalendáre je prístí datum na stríhání vlasu 1.únor.´07
Stojí tam: hlavne u malých detí je to ideální den na stríhání aby jim vlasy zhoustli. Ale to uz je jiné téma, a jak se vetsina zhodla, hustota vlasu je geneticky daná.

Podle mého diáře je novoluní zítra na hromnice ( o 10 cm více:-), tak ti to celkem vycházíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ellisa
21-40
21-40


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 1:20 pm    Předmět: péče o dlouhé vlasy Citovat

Promiňte, ale zítra není novoluní, ale úplněk!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 90, 91, 92  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.