Vlásky podle Měsíce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 90, 91, 92  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=decd2bce1f52044dc69b585cf66a5b48Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 1:24 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ilonko, to já BOHUŽEl taky. Jednou jsem dostala k Vánocům lunární kalendář Krásné Paní - ani jsem ho nerozbalila, letěl hned do koše. Hlavně jsem se divila, jak mě mí blízcí vůbec neznají. Nebo mě ignorují? Rolling Eyes


Já jsem měla lunární kalendář několik let po sobě a ty vlasy jsem si vždy o ždibínek zastřihovala vždy, když byl měsíc ve Lvu-a měla jsem je tenkrát pěkný Very Happy Very Happy Very Happy .Tuším, že zrovna v pátek 2.2.je vhodne datum(lev)-tak můžete vyzkoušet Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 4:22 pm    Předmět: Citovat

I kdyby byl měsíc v celé lví smečce, stříhat nebudu Very Happy . Jedině až budou zas konečky nesnesitelně roztřepené! Very Happy
Návrat nahoru
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 4:31 pm    Předmět: Citovat

Já na vliv měsíce taky nějak nedám. Včera jsem si dala zastřihnout konečky, protože jsem měla vlasy dost křivé a chtěla jsem mít délku dorovna. Ale je mi to najednou líto. Uprosted, kde byly vlasy nejdelší to dalo asi 3cm. Crying or Very sad
Kdyby mi rostly 1cm za měsíc, tak to mám za 3 měsíce zpátky. Ale za tři měsíce si dám konečky zase zkrátit a budu pořád tam, kde jsem.
Takhle nemám šanci, aby dorostly do vysněné délky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 7:13 pm    Předmět: Citovat

a já si zas říkám, proč nezkusit se podle takových věcí řídit. Uškodit to nemůže a přeci jenom to člověka donutí k nějaké pravidelnosti v péči, právě kvůli tomu uvažuju o tom to vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Já na vliv měsíce taky nějak nedám. Včera jsem si dala zastřihnout konečky, protože jsem měla vlasy dost křivé a chtěla jsem mít délku dorovna. Ale je mi to najednou líto. Uprosted, kde byly vlasy nejdelší to dalo asi 3cm. Crying or Very sad
Kdyby mi rostly 1cm za měsíc, tak to mám za 3 měsíce zpátky. Ale za tři měsíce si dám konečky zase zkrátit a budu pořád tam, kde jsem.
Takhle nemám šanci, aby dorostly do vysněné délky.


To si říkám taky. Já vůbec nevím, jestli mi vůbec rostou, proto jsem se zařekla, že se tenhle rok stříhat nebudu a o Vánocích uvidím, jestli mi za ten rok ještě vyrostly nebo ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 7:33 pm    Předmět: Citovat

No nezastřihovat celý rok konečky není moc dobrý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
No nezastřihovat celý rok konečky není moc dobrý...



Já vím, no...ale chci prostě vědět, jestli ještě vyrostou nebo ne. Takový experiment. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 9:27 pm    Předmět: Citovat

tak co? Funguje nebo ne?Rika se "vira tva te vyleci" a neplati to jen o nemocech, takze i kdyz nekdo popira vliv mesice (nic ve zlem Fairy Wink ) nemel by popirat vliv psychiky, tak proto zastavam heslo az si kazdy leze po strope z ceho chce, tak ja su snad dost velka na vlastni nazor a protistrana taky, tak nikomu nic nebudu vyvracet Smile
Vlasy podle mesice asi nema smysl strihat, jelikoz v kazdem kalendari je v dany den psano, ze mesic je v jinem znameni a co se tyce znameni zverokruhu, tak za tech par tisic let, co byly vymyslene se stejne vesmir a zemev nem posunuly tak, ze slunce, kdyz ma podle kalendare prochazet lvem, tak prochazi pannou, zkratka znameni zverokruhu neberu Smile ale vlivy fazi mesice mi nikdo nevyvrati, nato to mam moc dobre vypozorovane Smile opakuji vypozorovane, ne vyctene z komercniho kaledare Smile ale jak rikam, verte mi nebo ne, me je to v zasade jedno Very Happy ale zastrihovani na rust vlasu vliv nema, jen na kvalitu, kdyz se odstrani znicene konecky, ale vlasy po nem nezhoustnou, ani nezmeni barvu, ani nic podobneho, jen dobrym strihem se mohou zvednout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 9:30 pm    Předmět: Citovat

Měsíc - no comment Rolling Eyes . A u těch znamení zapomněli hvězdopravci jaksi na souhvězdí Hadonoše, kterým ekliptika také prochází...
Návrat nahoru
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 8:36 am    Předmět: Citovat

Hadonoš tam kdysi byl, něco ve smyslu temného 13 znamení, ale časem nějak vymizel, ale občas se dodnes něco dozvíš o nějakém 13 znamení, ale jak říkám, na znamení jaksi nee
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 90, 91, 92  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.