Vlásky podle Měsíce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 90, 91, 92  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9c67bb6e9d88b2361a0fd315311f4256Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 12:22 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Jo a ještě bych dodala, že podle fází měsíce se (kdysi) řídil i menstruační cyklus žen (takže to zastřihování podle fází určitě nějaký vliv mělo), jenže - žijeme v době umělého osvětlení, ve dne i v noci, a to jaksi přirozený proces znehodnocuje. Kdysi to řešila má profesorka chemie na nějaké přednášce a dostala odpověď, že kdysi se to podle toho opravdu řídilo, ale dnes už se tím umělým osvětlením naprosto ztrácí původní smysl.


Mě připadá, že žijeme vůbec v nějaké umělé době... Crying or Very sad Jinak Měsíc má samozřejmě velký vliv na člověka, když řídí příliv a odliv tak velkých oceánů, proč by nehnul s námi, když je člověk z větší části tvořen z vody...A co taková náladovost Raků, jejichž patronem je právě Měsíc Wink ale to už je trochu jiné téma...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

tak předevčírem tedy v býku jsem si šla zatřihnout konečky a bylo to v 8.30 tzn. podle atlas.cz, že budou hustší - taky dobré, ale od dvě hodiny později by to bylo lepší, ponevadž to prý by rostly jak splašené, teď se dozvídám, že budu mít vlasy střapaté, ale když to vezmu globálně Razz dorůstá měsíc? dorůstá, mám střapaté vlasy? nemám. zastřihla mi to jen o milimetry, zastřihla - byl to co se vlasů týče tedy úspěšný den Wink ......ale pravda je ta, jak říká Rumjana - příště se raději zeptám okolí, jestli ty konce fakt potřebují zastřihnout...každý milimetr se počítá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

Já se řídím, když má kadeřnice čas Very Happy nemůžu tam jen tak přiběhnout a říct honem stříhej Very Happy i když nevím, jestli atlas nebo centrum je důvěryhodný zdroj lunárního kalendáře, aby to nebylo jak s horoskopy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Já se řídím, když má kadeřnice čas Very Happy nemůžu tam jen tak přiběhnout a říct honem stříhej Very Happy i když nevím, jestli atlas nebo centrum je důvěryhodný zdroj lunárního kalendáře, aby to nebylo jak s horoskopy...


no právě, takže jediný ukazatel je, jak si stojí měsíc Smile a samozřejmě to, kdy může kadeřník - prosím Vás můžu dneska přijít? ale jedině mezi 11.14 -12.18 hodinou, protože jinak bude měsíc už stát jinak...v práci už mi dali dovolenou, tak ještě, aby to vyšlo u Vás...no už vidím ty pohledy... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

no, já bych se rozhodně atlasem, centrem a jinými pochybnými zdroji neřídila Wink pak má každý na astrologii názor, že to je blbost, když si přečte sloupek "horoskop"v časopise ...Smile navíc se nedá řídit jen podle slunečního znamení, každý člověk je individuál a nemůže pro všechny Býky a Vodnáře atd platit jedna věta...Very Happy
Myslím, že je dobré se řídit tím, přibývá a nebo ubývá-li měsíc, to ostatní podle mě musí každý vyzkoušet, protože každý je individuál, každopádně v dnešní uspěchané době moc šance "babské rady" asi nemají...Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 9:15 am    Předmět: Citovat

Jak zastřihova podle Měsíce najdete zde:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=598
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 4:43 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si pořídila lunární diář Krásné paní a tam je to napsné kdy se má stříhat,ale kdybych stříhala každé datum co to jde,už bych byla na ježka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 5:03 pm    Předmět: Citovat

Anevíte, jak to vypadá 2.2.? to se chystám já, ale víc jak půl cm nechcu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Anevíte, jak to vypadá 2.2.? to se chystám já, ale víc jak půl cm nechcu!

2.2. nic..nejblíž je 23. až 26.1. a pak až 19. až 23. 2... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 5:46 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
MIMISEK napsal:
Anevíte, jak to vypadá 2.2.? to se chystám já, ale víc jak půl cm nechcu!

2.2. nic..nejblíž je 23. až 26.1. a pak až 19. až 23. 2... Idea


no, jo, ale 23-26 leden je měsíc v ubývací fázi, tak to raději počkat na až bude dorůstat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 90, 91, 92  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.