Vlásky podle Měsíce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 90, 91, 92  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=613d8a366a40da9ed50c387f970813daZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 3:32 pm    Předmět: Citovat

já jsem kalendář pr letošek měla... jsem tak trošku v těchdle věcech flink, ale tak celkově se mi líbí Wink
Navíc já věřím že na tom měsíčním působení něco je - sama už to mám na sobě vypozorovaný Smile - možná je to jen psychologický nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:
hmmmm, já si teď koupila tolik věcí na vlasy, že mi na kalendář asi nevyzbyde Crying or Very sad
Slečny co ho máte, nechcete tady občas avízovat, kdy je nejvhodnější doba k různým maskám nebo zastřihování?


Jé, tak to já klidně avízovat budu, a asi mě to bude i bavit. Very Happy

A hlásím, že vhodné dny pro stříhání vlasů jsou uvedeny i v diáři. Jestli je lepší diář nebo kalendář, těžko říct. Kalendář je prostornější, ale zas do něj nekoukám tak často (ani ne denně). Do diáře budu koukat víc, budu ho mít pořád u sebe, ale je takový nahuštěný, jak tam toho je hodně, takže jen pro lidi s malým písmem Laughing Doporučuju na kalendář si počkat, já ho vloni koupila v květnu asi za 60 Kč, zato diář už jsem tehdy sehnat nemohla. Ale kdoví, třeba to letos bude přesně naopak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 10:09 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
D
... A hlásím, že vhodné dny pro stříhání vlasů jsou uvedeny i v diáři.


Aha, tož to su nějaká slepá, či co.. Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 3:42 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
ragdoll napsal:
hmmmm, já si teď koupila tolik věcí na vlasy, že mi na kalendář asi nevyzbyde Crying or Very sad
Slečny co ho máte, nechcete tady občas avízovat, kdy je nejvhodnější doba k různým maskám nebo zastřihování?


Jé, tak to já klidně avízovat budu, a asi mě to bude i bavit. Very Happy

A hlásím, že vhodné dny pro stříhání vlasů jsou uvedeny i v diáři. Jestli je lepší diář nebo kalendář, těžko říct. Kalendář je prostornější, ale zas do něj nekoukám tak často (ani ne denně). Do diáře budu koukat víc, budu ho mít pořád u sebe, ale je takový nahuštěný, jak tam toho je hodně, takže jen pro lidi s malým písmem Laughing Doporučuju na kalendář si počkat, já ho vloni koupila v květnu asi za 60 Kč, zato diář už jsem tehdy sehnat nemohla. Ale kdoví, třeba to letos bude přesně naopak.


Já to budu kupovat přes net protože u nás v malé vesničce u malého města se takové věci nedají prostě sehnat. Malé písmo mi nevadí ale možná že přece jen bude lepší ten kalendář,tam si pěkně zatrhnu den vhodný ke stříhání a nezapomenu na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 4:12 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Aha, tož to su nějaká slepá, či co.. Wink Laughing Laughing Laughing


No jsou tam - takové ty značky. Jednak "Zastřihněte si konečky vlasů, budou silnější a zdravější", jednak "Upravte si vlasy, sestřih i trvalá déle vydrží."
Ale jak tak na to koukám, ono se to opakuje. Zástřih vždy ve lvu, a úprava vlasů v panně. Jen čtyři až šest dní v měsíci, navíc lev a panna jsou po sobě. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 4:27 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Klarusa napsal:

Aha, tož to su nějaká slepá, či co.. Wink Laughing Laughing Laughing


No jsou tam - takové ty značky. Jednak "Zastřihněte si konečky vlasů, budou silnější a zdravější", jednak "Upravte si vlasy, sestřih i trvalá déle vydrží."
Ale jak tak na to koukám, ono se to opakuje. Zástřih vždy ve lvu, a úprava vlasů v panně. Jen čtyři až šest dní v měsíci, navíc lev a panna jsou po sobě. Very Happy


No, já jsem nějak přehlédla i ty značky... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 8:42 pm    Předmět: Citovat

ÉÉÉÉ, já dneska koupila lunární kalendářík za pade. Jsem si říkala, jaká je to výhodná koupě. A teď zjišťuju, že je tam kdy sklízet, sázet, štípat dříví, dělat těsto, chytat ryby a dokonce i kdy kastrovat zvířata Shocked ale o vlasech ani slovo!!! Ale naštestí jsou tam vyznačené fáze měsíce, tak si k nim vlasopéči dopíšu ručně. Ale stejně....vrrr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 9:53 am    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:
ÉÉÉÉ, já dneska koupila lunární kalendářík za pade. Jsem si říkala, jaká je to výhodná koupě. A teď zjišťuju, že je tam kdy sklízet, sázet, štípat dříví, dělat těsto, chytat ryby a dokonce i kdy kastrovat zvířata Shocked ale o vlasech ani slovo!!! Ale naštestí jsou tam vyznačené fáze měsíce, tak si k nim vlasopéči dopíšu ručně. Ale stejně....vrrr.


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Tak zase máš spoustu dalších užitečných informací. Zvlášť to kastrovaní se hodí... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 7:40 pm    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:
ÉÉÉÉ, já dneska koupila lunární kalendářík za pade. Jsem si říkala, jaká je to výhodná koupě. A teď zjišťuju, že je tam kdy sklízet, sázet, štípat dříví, dělat těsto, chytat ryby a dokonce i kdy kastrovat zvířata Shocked ale o vlasech ani slovo!!! Ale naštestí jsou tam vyznačené fáze měsíce, tak si k nim vlasopéči dopíšu ručně. Ale stejně....vrrr.


Jééé Very Happy Laughing Tak nejsem jediná kdo naletěl takovému kalendáři. Taky tam mám napsané kdy přesazovat a tak a je tam za celý rok asi jedna zmínka na stříhání-třeba je vhodné valsy stříhat jen jednou ročně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 7:44 pm    Předmět: Citovat

Holky, normálně si to tam dopište. Laughing Když je měsíc ve lvu, doporučuje se zastřihnout vlasy. Když je v panně, doporučuje se dělat nové účesy, příp. trvalé (to se vás ale doufám netýká). Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 90, 91, 92  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.