Sekty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71cdd45d4c98990ba29cd7c613593226Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 9:21 pm    Předmět: Citovat

.... Shocked a já jsme si myslela, že se tady rozebírají SEKTY jako druhy šumivých vín...no asi se už fakt projevuje moje mírná forma alkoholismu... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 9:22 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Morganna napsal:
Rayna napsal:

Tip jak poznat scientologa - permanentně křečovitý a neupřímný úsměv od ucha k uchu (mají nakázáno se pokud možno stále usmívat když s někým hovoří) a prokládání češtiny anglickými výrazy - nejčastěji je to slovo OK (co věta, to OK)


Tyo, sedi to aj na mojeho byvaleho sefa - ja si rikala hned, ze je nejaky vymatlany Laughing Laughing magor jeden


OK - už to getuju. Tvůj boss je scientolog - ok, musíš být opatrná, baby!


a ja, proc sem vsichni chodime Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 10:19 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing tak na moje šéfiky to naštěstí nesedí... má nadřízená má slovník, nad kterým by se ledasjaká utlocitná duše červenala Laughing
(např: děvče,hlavně si nenaser do vlastního hnízda = ok, musíš být opatrná,baby Laughing)
Ale to OK a počeštělé anglické vyrazy používá i spousta pojišťováků a různých dealerů... na tenhle způsob komunikace jsem už dost vysazená Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lennnka
41-80
41-80


Založen: 1.11.2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 2:58 pm    Předmět: Citovat

Tak so sektármi a im podobnými mám aj ja svoju skúsenosť. Keď som mala 19 rokov, zoznámila som sa s jedným chlapíkom, ktorý sa mi zdal dosť zaujímavý. Mal o 20 rokov viac ako ja, stretávali sme sa, bol doktor, veľa vedel o filozofii a debatovali sme o témach, ktoré ma fascinovali-duchovné veci a tak, ja som vtedy študovala vysokú školu, veľa som rozmýšľala a bavilo ma to. Ten typek mi začal hovoriť, že sa odlišujem od iných ľudí, že mám na to, že ostatní ľudia sú len chudáci-tzv."zombie", ktorý nič nevedia o živote, bolo mi to dosť proti srsti a oponovala som mu, ale stále bolo zaujímavé ho počúvať, bol proste charizmatický (venoval sa akupunktúre a liečil všelijakých pracháčov a aj niektorých politikov). Začal mi hustiť do hlavy všelijaké somariny, dávať mi knižky (aj spomínaného Osha- s tou salmonelou koukám, čo tí magori nevymyslia), presťahoval sa do Bratislavy, začal ma tam volať, platil mi lístky na vlak, stále mi telefonoval, hovoril, že mám dôverovať iba jemu, že ostatný ľudia ma nechápu. Prežívala som vtedy dosť ťažké obdobie a ten človek ma fakt zmagoril. Raz sa mi dokonca priznal, že jedného človeka dostal na psychiatriu...Potom po štátniciach ma pozval na oslavu do Bratislavy a mali sme autonehodu-jeho vinou, pri ktorej som si zlomila bedrový kĺb a ležala som 3 mesiace v nemocnici. Vtedy som si povedala, tak dosť, prerušila som s ním všetky kontakty, lebo už mi začalo z tých rečí dosť cvakať, aj som sa trocha odcudzila svojmu okoliu, a hovorím si chvalabohu. Svet je plný nebezpečných ľudí, treba sa mať na pozore, a hlavne neveriť všelijakým týpkom, ktorý sa na Vás lepia, hlavne pod zámienkou, že vám chcú dobre, ja ked si na to spomeniem, brrrr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 3:02 pm    Předmět: Citovat

tak to je síla... Confused Shocked
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 6:05 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
.... Shocked a já jsme si myslela, že se tady rozebírají SEKTY jako druhy šumivých vín...no asi se už fakt projevuje moje mírná forma alkoholismu... Laughing Laughing Laughing


Nápodobně Laughing Laughing Laughing . Udělala bych "Sekta" a "Sekty" a můžem probírat oboje Laughing

sry za off topic
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 11:12 pm    Předmět: Citovat

lennnka napsal:
Svet je plný nebezpečných ľudí, treba sa mať na pozore, a hlavne neveriť všelijakým týpkom, ktorý sa na Vás lepia, hlavne pod zámienkou, že vám chcú dobre, ja ked si na to spomeniem, brrrr


jeste, ze to nakonec odbre dopadlo Smile
lidi jsou nebezpecni, ale nejhorsi je nase vlastni mysl Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lennnka
41-80
41-80


Založen: 1.11.2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

No veď to, nehovorím zase, že všetci sú nebezpeční Laughing , ale nájde sa všeličo. Najistejšie je dôverovať hlavne sám sebe a sektám sa vyhýbať na sto honov-už len tá ich základná myšlienka, že "sme lepší ako zvyšok sveta" je psycho. Minule mi tu zazvonili doma dvaja muži s kufríkmi a v obleku, som sa zľakla, že čo, a oni na mňa: "slečna, veríte v Boha?" Hneď som ich vykázala do patričných medzí aj s tou ich brožúrkou, ja v Boha verím, ale nepotrebujem, aby mi nejaký trubiroh vysvetľoval ako mám veriť a čo si mám myslieť. A s tou mysľou to podľa mňa funguje tak, že keď človek myslí pozitívne, začnú sa diať pozitívne veci, keď myslí negatívne, tak zase naopak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 6:55 pm    Předmět: Citovat

lennnka napsal:
A s tou mysľou to podľa mňa funguje tak, že keď človek myslí pozitívne, začnú sa diať pozitívne veci, keď myslí negatívne, tak zase naopak...

jojo, treba si pritiahnut do zivota co najviac pozitivneho Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Četla jsem o zakladateli scientologie zajímavý článek. Jeho učení byla původně terapie, ale odborníci se mu vysmáli, tak si to nechal registrovat jako církev (a ještě dostal příspěvky). Učení prý vychází pouze ze spisů zakladatele, jsou považovány nedotknutelné, nenapadnutelné, nepřipouští se žádná jiná než doslovná interpretace. To vím jen z toho článku, snad si to dobře pamatuju, četla jsem to tak dva roky zpátky. Jen dál od takových... Confused Chtělo by to asi větší medializaci. Zato kuřimská kauza si užila medializace ažaž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.