Sekty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=805f8666df47b096d8080b812af18244Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

lennnka napsal:
Tak so sektármi a im podobnými mám aj ja svoju skúsenosť. Keď som mala 19 rokov, zoznámila som sa s jedným chlapíkom, ktorý sa mi zdal dosť zaujímavý. Mal o 20 rokov viac ako ja, stretávali sme sa, bol doktor, veľa vedel o filozofii a debatovali sme o témach, ktoré ma fascinovali-duchovné veci a tak, ja som vtedy študovala vysokú školu, veľa som rozmýšľala a bavilo ma to. Ten typek mi začal hovoriť, že sa odlišujem od iných ľudí, že mám na to, že ostatní ľudia sú len chudáci-tzv."zombie", ktorý nič nevedia o živote, bolo mi to dosť proti srsti a oponovala som mu, ale stále bolo zaujímavé ho počúvať, bol proste charizmatický (venoval sa akupunktúre a liečil všelijakých pracháčov a aj niektorých politikov). Začal mi hustiť do hlavy všelijaké somariny, dávať mi knižky (aj spomínaného Osha- s tou salmonelou koukám, čo tí magori nevymyslia), presťahoval sa do Bratislavy, začal ma tam volať, platil mi lístky na vlak, stále mi telefonoval, hovoril, že mám dôverovať iba jemu, že ostatný ľudia ma nechápu. Prežívala som vtedy dosť ťažké obdobie a ten človek ma fakt zmagoril. Raz sa mi dokonca priznal, že jedného človeka dostal na psychiatriu...Potom po štátniciach ma pozval na oslavu do Bratislavy a mali sme autonehodu-jeho vinou, pri ktorej som si zlomila bedrový kĺb a ležala som 3 mesiace v nemocnici. Vtedy som si povedala, tak dosť, prerušila som s ním všetky kontakty, lebo už mi začalo z tých rečí dosť cvakať, aj som sa trocha odcudzila svojmu okoliu, a hovorím si chvalabohu. Svet je plný nebezpečných ľudí, treba sa mať na pozore, a hlavne neveriť všelijakým týpkom, ktorý sa na Vás lepia, hlavne pod zámienkou, že vám chcú dobre, ja ked si na to spomeniem, brrrr
Téda tak to je mazec Confused Confused Hlavně žes to zvládla a ted máš klid(doufám)Já si dávám velký pozor na lidi,člověk není nikdy dost opatrný.Mě se jednou jeden chlápek pokoušek stáhnout k jehovistům,naštědtí jsem se sama vzpamatovala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 6:35 pm    Předmět: Citovat

Spolužačka ze střední byla z rodiny jehovistů a my jsme jí záviděly, že v TV nemusí házet granátem. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

Kornélie napsal:
Spolužačka ze střední byla z rodiny jehovistů a my jsme jí záviděly, že v TV nemusí házet granátem. Laughing

ehm, to nechápu.... Embarassed Embarassed
my měli na střední takového spolužáka a tyhle úlevy teda neměl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 6:55 pm    Předmět: Citovat

Jako že nesmí zacházet se zbraněmi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 6:58 pm    Předmět: Citovat

hmm, tak tohle pravidlo neznám (ani se nedivim, nikdy jsem se o to nezajímala Laughing )
a jak si krájí jídlo při vaření? nůž je přece taky zbraň, ne? Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 6:58 pm    Předmět: Citovat

Tak ako extrémistom aj sektárom podliehajú slepo veriaci ľudia ,labilnejší so slabšou psychikou,ktorí možno niečo hľadajú,ale hlavne chcú byť docenenení a nejako si zvýšiť sebavedomie.Je to problém,hlavne ak tí ľudia už majú svoje rodiny.Myslím si ,že Slováci sú na tom trošku lepšie,lebo tu má stále najväčší vplyv cirkev katolícka,ktorá asi tak ľudí nemanipuluje.Aj keď v minulosti sa napáchalo veľa zla.Nuž asi žiaden fanatizmus nie je dobrý,ani komunistický.Buďme prosím tolerantní,nech je vo svete rovnováha,alebo jing a jang?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: po leden 24, 2011 11:50 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem narazila na web Vesmírných lidí a hned jsem si vzpomněla jak se tahle sekta, nebo co to je před několika lety prosazovala.
Vzpomínáte si na to taky?

Né žy by láska jiných bytostí k nám nebyla hezká věc Smile , ale forma, kterou to podali a na svých stránkách stále podávají není zrovna stravitelná. Very Happy
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 6:43 am    Předmět: Citovat

Jé, Vesmírní lidi Smile Vždycky jsem přemýšlela nad tím, jestli je vůbec berou vážně i jejich samotní členové Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 2:31 pm    Předmět: Citovat

Báby jedny, nepomlouvejte, Aštar Šéran vás slyší! Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 3:31 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Jé, Vesmírní lidi Smile Vždycky jsem přemýšlela nad tím, jestli je vůbec berou vážně i jejich samotní členové Smile

Já taky, vymyslet to ale musel někdo s opravdovou fantazií. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.