zážitky, příběhy, výkřiky a výlevy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 144, 145, 146  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e63a645b1bcdf050ddc5067c92a57ff2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 9:29 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy - no super článek Niko Very Happy Very Happy Very Happy

možná by jsi měla začít trénovat taky bříšní tance - mimo jiné podporují plodnost - a pokud si vezmeš toho Roma, určitě se nezastávíte s potomky na čísle tři ....
U nás je taky hromada pěkných vlasatic (dnes jsem úchylně pozorovala na náměstí v Boskovicích)
... ach jo - a jsem tedy neuvěřitelně konformní a nudná ( protože mám ty sestřihaný vlasy pod lopatkyyyyyyyyyy - jdu se oběsit) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nebo ne. Šáák dorostou ...možná... Laughing


Naposledy upravil ilona dne st březen 07, 2007 9:48 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 9:45 pm    Předmět: Citovat

2Nika
K poznatku 1: - věřím, hned tam jedu
K poznatku 2: - věřím, ale je mi to jedno
K poznatku 3: - věřím, ale Shocked co bude se mnou?? šukar bala šukar jakha taky umímVery Happy
K poznatku 4: - opovaž se Evil or Very Mad
K poznatku 5: - do toho se nepletu
K poznatku 6: - to je napuosto noumáuní Uďo Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 9:55 pm    Předmět: Citovat

Takovýhle šílený přemítání jako Niku mě taky občas chytá.Je neuvěřitelný k jakým závěrům vždycky dojdu Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 10:10 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Takovýhle šílený přemítání jako Niku mě taky občas chytá.Je neuvěřitelný k jakým závěrům vždycky dojdu Very Happy .


jůůů, vážně???? Já myslela , že jsem v tom sama !!!! Very Happy Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 10:16 pm    Předmět: Citovat

Niko...to bylo...brilantní...taky mívám takové myšlenkové pochody ale nikdy bych je nedovedla taklhe ztvárnit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 11:20 pm    Předmět: Citovat

No né, Niko, to jsem si pěkně početla Laughing
Kafine a Kopretino, jestli máte podobné myšlenkové pochody - sem s nimi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Milá Niko! Teď jsi málem způsobila to, že jsem skoro ublížila své kolegyňce v práci - skoro jsem na ní spadla i ze židlí na které si výsostivě trůním (a nebezpečně se na ní houpu). Ehmmm.. po přečtení Tvého příspěvku jsem dostala takový záchvat smíchu, že jsem z mého trůnu málem spadla (na tu zmiňovanou kolegyňku.) Bravo jen tak dál, díky Tobě se mi zase o něco prodloužila délka života Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 11:46 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
O tomhle vám musím prostě říct.Včera sem seděl v hospodě se svým kamarádem a jeho otcem.Přišel tam nějakej kamarád teho otca,že se ale kolik let neviděly.A ten kamarád se ho ptal jestli nemá i dceru.On říkal,že jo.Tak ukázal na teho mýho kamoša a zeptal se:A to je tvoja přítelkyňa?Ne to je jeho sestra vysvětlovaly sme mu,ale on se zeptal znova.A pak mě to došlo.On najednou ukazoval na mě.Ptal se jestli já su kámošova přítelkyňa Very Happy .Otec toho mýho kamaráda se na mě podíval a říká:To?To je kluk.A ten typan se mě začal omlouvat:Sorry,víš ty máš ty dlouhý,rovný vlasy.A omlouval se mě ještě asi hodinu Very Happy Laughing Twisted Evil .Nevěděl jsem jestli se mám smát a nebo se urazit Very Happy .


Ježííííííšmarjáááá Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 11:48 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
2Nika
K poznatku 1: - věřím, hned tam jedu
K poznatku 2: - věřím, ale je mi to jedno
K poznatku 3: - věřím, ale Shocked co bude se mnou?? šukar bala šukar jakha taky umímVery Happy
K poznatku 4: - opovaž se Evil or Very Mad
K poznatku 5: - do toho se nepletu
K poznatku 6: - to je napuosto noumáuní Uďo Very Happy Very Happy



Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 12:03 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
O tomhle vám musím prostě říct.Včera sem seděl v hospodě se svým kamarádem a jeho otcem.Přišel tam nějakej kamarád teho otca,že se ale kolik let neviděly.A ten kamarád se ho ptal jestli nemá i dceru.On říkal,že jo.Tak ukázal na teho mýho kamoša a zeptal se:A to je tvoja přítelkyňa?Ne to je jeho sestra vysvětlovaly sme mu,ale on se zeptal znova.A pak mě to došlo.On najednou ukazoval na mě.Ptal se jestli já su kámošova přítelkyňa Very Happy .Otec toho mýho kamaráda se na mě podíval a říká:To?To je kluk.A ten typan se mě začal omlouvat:Sorry,víš ty máš ty dlouhý,rovný vlasy.A omlouval se mě ještě asi hodinu Very Happy Laughing Twisted Evil .Nevěděl jsem jestli se mám smát a nebo se urazit Very Happy .


Mám fakt výborný postřeh...Zaznamenala jsem tenhle příspěvek, až když ho citovala Adél... Embarassed Laughing Nicméně, Kafine, nic si z toho nedělej, manžela si pletou s ženskou naprosto běžně. Těch historek by bylo fakt moc, ale větsinou je to delší vyprávění, tak aspoň jednu z Olomouce:
Jeli jsme tramvají, když přistoupila nějaká paní, můj milý vstal, aby ji pustil, ale ona si toho nevšimla. Tak ji taková starší paní, co seděla blízko, upozornila: "Sedněte si, tady slečna vás pustila..." Laughing A pak se líp podívá a říká: "Ježišmarjá, já říkám slečna a on je to mladé muž Wink Razz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 144, 145, 146  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.