zážitky, příběhy, výkřiky a výlevy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 142, 143, 144, 145, 146  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46fc71299aa0216a270830dfb57e0c33Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: po září 14, 2015 2:38 pm    Předmět: Citovat

katka.f napsal:
Tak jsem dosáhla svého cíle a mám duhové vlasy bez poškození Very Happy Od tmavě rudé, přes zrzavou, zlatou, po mou sv. hnědou Smile jsem spokojená, protože můžu odrůstat a přitom to vypadá hezky. A netrpím díky tomu na roupy, kvůli fádnosti barvy Very Happy pracovala jsem na tom postupně mícháním různých druhů henny tak půl roku, ale přijde mi, že líp ty přechody, než odrostlý přechod čistá henna/hnědá. Obzvlášť, když pod tou hennou byla trvalá a odrosty byly rovný Very Happy Já vim, jsem cvok, ale spokojenej Smile


To zní super. Já jsem mahogonová/bordó, ale teď barvím měděnou, takže odrosty jsou méně červené a spíše zrzavé. Ta bordó se mi vůbec nevymývá a tak doufám, že potom časem budu mít takové ombré a budu in Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2015 6:52 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem právě absolvoval noční bojovku. Chvíli předtím, než jsem se chtěl jít koupat praskla v koupelně žárovka. A ne, že by mrcha praskla nějakým civilizovaným způsobem - ona prostě vyletěla z objímky (sklo zůstalo vcelku, ale objímka zůstala v lustru). Takže následovalo koupání a rozčesávání pouze ve světle chabé baterky. Naštěstí jsem se dokopal k mytí po 4 dnech, tak se žádné kritické uzly nekonaly.

Nejlepší je, že ten plastový základ lustru, ve kterém objímka zůstala, se rozpadá natolik, že to rozumně vyndat nejde. A vzhledem k tomu, že to není moje (bydlíme v nájmu), tak to tak nějaký čas vydrží (než mi domácí zvedne telefon a dohodnem se na řešení). Ach jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so září 19, 2015 11:54 am    Předmět: Citovat

Portosi, pokud máte nějaké místo v koupelně, tak na koupání můžu doporučit svíčky v zavařovačkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2015 9:11 am    Předmět: Citovat

Díky za radu, ale naštěstí už není třeba. Nakonec se to vyřešilo mnohem dřív, než jsem doufal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2015 11:29 am    Předmět: Citovat

Je to nádhera! Včera po dlouhé době (možná poprvé) jsem si dovolila do práce vzít světlé tričko a přitom jsem měla rozpuštěné vlasy! Juhůůůů Razz Poslední měsíc jsem úplně zamilovaná do svých vlasů, takové parádní ještě nikdy nebyly Very Happy snad to nezakřiknu a vlásky budou pořád takové epesní Razz (Veřejně chválím HairBooster, kosmetiku Agafea, gumičku invisibobble a olejíček Hairina - krásně voní, ale dávám ho spíš do délek, olejíčkové zábaly jsem z nějakého mě záhadného důvodu přestala používat.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2015 11:38 am    Předmět: Citovat

To je skvělé, tak jen ať to vydrží. Aspoň budeš mít důvod k nákupu dalších takových krásných spínátek, jaká máš v galerii, a my se budeme mít čím kochat Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 8:31 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, to byl zas dnes zážitek s jednou starší paní. Rolling Eyes Zas jsem se dozvěděla, že "ten cop nemůže být váš, že to jsou určitě příčesky, protože neteř ta má příčesky asi do půlky zad, víte?" A hned se mi hrabala po vlasech. No fuj, baba jedna. Uhnula jsem i s copem a řekla ať mi na vlasy laskavě nesahá. A ještě dodala, že když mi to tak rychle roste, tak ať to prodám. No logika jak noha, fakt. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 9:51 pm    Předmět: Citovat

Sid: Nojo, jsou lide a lide, kazdy ma ty priority nekde jinde.Pro nektere jsosu vlasy proste postradatelnou komoditou a nechteji (nebo nedokazou) pochopit, ze existuje i neco jineho nez jen "jejich vlastni svet" ... Rolling Eyes
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2016 6:43 am    Předmět: Citovat

No a nebo taky -hrůzo hrůz, neteř za to platí a přitom to může narůst samo a zadarmo, honem s tím pryč, než někdo zjistí, že máme v rodině takového vola. Tomu se odborně říká kognitivní disonance, z toho bych si nic nedělala, ovšem z cizích pracek na Tvých vlasech rozhodně ano!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2016 8:49 am    Předmět: Citovat

Lidičky, sorry, ale nemůžu si ten výlev odpustit:
Už mi nestačí na připevnění drdolku tři perka, musela jsem dát čtyři!!!! Laughing To je radosti na Starém bělidle... Laughing Laughing Laughing Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 142, 143, 144, 145, 146  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.