zážitky, příběhy, výkřiky a výlevy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 144, 145, 146  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e6eed8c039945ba37fbf6e12b0d5506bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 12:23 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zas slyšela historku: pán přišel na wc, otevřel dveře, vidí dlouhé vlasy, a povídá: "slečno, ale tenhle záchod je pro pány!" Ta slečna se otočila a mužským hlasem odpověděla: "myslel jste jako mě??? " a bylo vymalováno Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 1:59 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Já jsem zas slyšela historku: pán přišel na wc, otevřel dveře, vidí dlouhé vlasy, a povídá: "slečno, ale tenhle záchod je pro pány!" Ta slečna se otočila a mužským hlasem odpověděla: "myslel jste jako mě??? " a bylo vymalováno Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing

Já jsem zase jednou vlezla na pánský záchod, protože na dámském byla hrozná fronta a já jsem spěchala, a když tam na mě vytřeštil oči nějaký chlap, tak jsem ho sprdla, co dělá na dámském záchodě Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 2:06 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
A.d.é.l. napsal:
Já jsem zas slyšela historku: pán přišel na wc, otevřel dveře, vidí dlouhé vlasy, a povídá: "slečno, ale tenhle záchod je pro pány!" Ta slečna se otočila a mužským hlasem odpověděla: "myslel jste jako mě??? " a bylo vymalováno Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing

Já jsem zase jednou vlezla na pánský záchod, protože na dámském byla hrozná fronta a já jsem spěchala, a když tam na mě vytřeštil oči nějaký chlap, tak jsem ho sprdla, co dělá na dámském záchodě Cool


Mno, to já mám takovou jednu tfuj historku, mě se prostě jednou rozpadl drdol a ty vlasy mě spadly do wc a zrovna, když jsem měla střevní potíže. A šla jsem se celá osprchovat Confused Všem se omlouvám za nevhodnou vložku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 2:13 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l., to je ale hrozný! Laughing Embarassed Laughing

To je skoro jak v té povídce od Hrabala, jak si ta dívka na plese namočila do WC cop, a pak se na parketu pěkně zatočila... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 2:16 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
A.d.é.l., to je ale hrozný! Laughing Embarassed Laughing

To je skoro jak v té povídce od Hrabala, jak si ta dívka na plese namočila do WC cop, a pak se na parketu pěkně zatočila... Laughing


Tenkrát jsem myslela, že mi odvezou. Taky jsme museli vymalovat. Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 2:43 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Já jsem zas slyšela historku: pán přišel na wc, otevřel dveře, vidí dlouhé vlasy, a povídá: "slečno, ale tenhle záchod je pro pány!" Ta slečna se otočila a mužským hlasem odpověděla: "myslel jste jako mě??? " a bylo vymalováno Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


NO, nechtěla jsem tu tyhle WC story ventilovat Embarassed , ale když už se to nakouslo...Podobné situace zažívá manžel na veřejných záchodích taky celkem často... Laughing Laughing Vždycky nějaký chlápek vrazí na záchod, uvidí jeho vlasy a pak se zmateně vrátí před dveře, podívat se, jestli se nespletl a nevlezl do nesprávné místnosti... Rolling Eyes Wink Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 4:25 pm    Předmět: Citovat

Hahaha! Tedy, vy jste srandisti! Od Niky až po Adél! Laughing Laughing Laughing Ještě že tu nemám koho tou židlí přizabít! Laughing
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 4:53 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Mno, to já mám takovou jednu tfuj historku, mě se prostě jednou rozpadl drdol a ty vlasy mě spadly do wc a zrovna, když jsem měla střevní potíže. A šla jsem se celá osprchovat Confused Všem se omlouvám za nevhodnou vložku Very Happy


Shocked Very Happy Shocked Very Happy ooooo- tak to je asi to nejhorší, co se ti mohlo s vlasy stát !!! Zažít to na vlastní kůži muselo být nepřijemné, ale jako příběh někoho jiného je to vtipné (nejsem škodolibá!) Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 6:01 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
A.d.é.l. napsal:
Já jsem zas slyšela historku: pán přišel na wc, otevřel dveře, vidí dlouhé vlasy, a povídá: "slečno, ale tenhle záchod je pro pány!" Ta slečna se otočila a mužským hlasem odpověděla: "myslel jste jako mě??? " a bylo vymalováno Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing

Já jsem zase jednou vlezla na pánský záchod, protože na dámském byla hrozná fronta a já jsem spěchala, a když tam na mě vytřeštil oči nějaký chlap, tak jsem ho sprdla, co dělá na dámském záchodě Cool
Tomu se říká pohotová reakce.Jenom to nezkoušej moc často.Přece jenom ženskej záchod s mušlema už ti moc lidí nesežere.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 6:06 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Mno, to já mám takovou jednu tfuj historku, mě se prostě jednou rozpadl drdol a ty vlasy mě spadly do wc a zrovna, když jsem měla střevní potíže. A šla jsem se celá osprchovat Confused Všem se omlouvám za nevhodnou vložku Very Happy
To je zajímavý.Zrovna dneska sme se ve třídě bavily o instalatéřině,žumpách a kanalizaci obecně a ty teď přijdeš s tímhle Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 144, 145, 146  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.