Prodlužování vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 87, 88, 89  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=92e51726c8718ec32c8bd7b085201792Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 6:12 pm    Předmět: Prodlužování vlasů Citovat

Tal newim newim ale mě se umělý vlasy nelíbí!!!Co vám?Sousedka si na svojí slámu polodlouhou blond dala "mrtvé" vlasy zeleno-blond do pasu.Chtěli byste mít zelené vlasy?A do pasu?
Myslim že je spousta holek co si počkají kdy¨ž by chtěli hned na své. A navíc je to šíleně drahý!
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: so září 16, 2006 9:30 am    Předmět: Citovat

1. kvůli umělým vlasům není třeba zakládat další vlákno, myslím, že se tohle téma dá nakrásno řešit ve vláknu "paruka"
2. zelený vlasy do pasu bych skutečně nechtěla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so září 16, 2006 9:50 am    Předmět: Citovat

Rokkan napsal:
1. kvůli umělým vlasům není třeba zakládat další vlákno, myslím, že se tohle téma dá nakrásno řešit ve vláknu "paruka"
2. zelený vlasy do pasu bych skutečně nechtěla


Já vnímám "paruku" ještě jinak než "příčesek" nebo prodloužené vlasy.. zatim to tak nechme Wink o a zelený vlasy do pasu - to zní dobře Wink))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st září 20, 2006 11:19 am    Předmět: Citovat

Aha, ty myslíš prodlužování vlasů Smile . Já celebrity vůbec nesleduji, tak jsem asi trochu pozadu v pojmologii Smile . No je to hrozná zhůvěřilost! Když má holka kvalitu na dlouhé, má si je nechat normálně narůst, jestli ji nemá, musí si holt vybrat nějaký kratší slušivý účes, ale tohle je fakt úchylné! Našívat si na hlavu cizí mrtvé vlasy - brr! Rolling Eyes
Návrat nahoru
hapers
8-20
8-20


Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 2:03 pm    Předmět: Citovat

jen mi někdo vysvětlete jestli má todle logiku - v jednom kadeřnictví nebohou obě? oškubají jako to kuřátko a v druhým kousek vedle jí "našijí" nové "krásné" a DLOUHÉ cosi jako vlasy?? No nejní todle blázinec Question Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragomira
8-20
8-20


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 9:03 pm    Předmět: Citovat

No nevím, to bych musela vidět, jak to vypadá. Melíry se hodně nosí a pokud je to hezky sladěné, mohlo by to být hezké. Na paruce nevidím nic špatného, rozhodně to není horší než touha slintat manželce do vlasů nebo oholit do hola extrémně dlouhé vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 9:43 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že prodlužování vlasu je u nás už takovych 10let, jenom to nebylo tak běžné, spíš pro celebrity.Ted se to cenově docela dá.Horší je to potom s kvalitou vlastních vlasu, vypadávají celé lisyny, takže výhledové si zaplatí solidní pleš. Ale těžko soudit někoho, kdo po dlouhých vlasech touží, a nemuže svoje prostě mít.Já bych do toho jednoznačně nešla.Naštestí tohle řešit nemusím.
Návrat nahoru
kristyna.
41-80
41-80


Založen: 7.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 9:45 am    Předmět: Citovat

hapers napsal:
jen mi někdo vysvětlete jestli má todle logiku - v jednom kadeřnictví nebohou obě? oškubají jako to kuřátko a v druhým kousek vedle jí "našijí" nové "krásné" a DLOUHÉ cosi jako vlasy?? No nejní todle blázinec Question Shocked


Souhlasim s tebou, to logiku nema, jde tu jen o prachy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 9:59 am    Předmět: Citovat

hapers napsal:
jen mi někdo vysvětlete jestli má todle logiku - v jednom kadeřnictví nebohou obě? oškubají jako to kuřátko a v druhým kousek vedle jí "našijí" nové "krásné" a DLOUHÉ cosi jako vlasy?? No nejní todle blázinec Question Shocked



Je . Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 1:17 pm    Předmět: Citovat

kristyna. napsal:
hapers napsal:
jen mi někdo vysvětlete jestli má todle logiku - v jednom kadeřnictví nebohou obě? oškubají jako to kuřátko a v druhým kousek vedle jí "našijí" nové "krásné" a DLOUHÉ cosi jako vlasy?? No nejní todle blázinec Question Shocked


Souhlasim s tebou, to logiku nema, jde tu jen o prachy Wink


Ale to je úplně to samé, co se někdy dělá při opravě starých domů (omlouvám se za OT:) ) - z baráku se vybourá všechno staré, vyhází se staré odřené dlaždice, staré rozpraskané trámy...pak se to udělá všechno znova, dají se tam krásné nové dlaždice, které se tváří, jako staré odřené, a polystyrenové trámy, které se tváří jako staré rozpraskané...čert ví, kde se bere tahle současná tendence poád si na něco hrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 87, 88, 89  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.