Prodlužování vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 86, 87, 88, 89  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a266020572dda1185b635190d4cfafe0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 7:13 am    Předmět: Citovat

Znáte nějaké české hvězdičky, které prodlužují? Já myslím, že to měla Lucka Vondráčková a teď ještě Simona Krainová. Kdo dál?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 10:13 am    Předmět: Citovat

Olina napsal:
Znáte nějaké české hvězdičky, které prodlužují? Já myslím, že to měla Lucka Vondráčková a teď ještě Simona Krainová. Kdo dál?


Eliška Bučková, Petra Minářová, Eva Decastelo:

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/140116/miss-buckova-ma-prodlouzene-vlasy.html

Dále Dara Rolincová, bývalá miss Jana Doležalová ,Agata Hanychová , Petr Kolář, někde jsem četla že i Dáda Patrasová ...možná by byla lepší otázka, kdo z českých dlouhovlasých hvězd a hvězdiček NEMÁ prodloužené vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 10:48 am    Předmět: Citovat

Ilon Laughing A ten Kolář mě pobavil, to i chlapi si prodlužují vlasy? Shocked Laughing
Stejně je zajímavé, kolik lidí bere ty celebrity za vzor krásy a chtějí se jim podobat, přitom většinu dělají úpravy fotek, plastiky, botoxy nebo ty prodloužené vlasy : )
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 8:09 pm    Předmět: Citovat

Ještě že my to nemáme zapotřebí! Nevěřím rčení v článku: "rostou mi vlasy strašně pomalu". Spíš si je ty hvězdičky ničí neustálými změnami barev, střihů, foukáním...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tamuse
0-7
0-7


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 7:36 pm    Předmět: Re: prodloužení keratinem Citovat

mishelkuna napsal:
Ahojte lidi chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, asi bych chtěla metodou keratin, přijde mi nejběžnější a nejznámější,akorát mám dost jemné vlasy-půjde to?Nebo mám vybrat jinou metodu?Co myslíte?
Uplně v pohodě to jde i na jemný vlasy, já jsem byla na keratinu na prodluzko.cz-salon v Ostravě právě proto, že moje vlasy byly slabounké a nechala jsem si zahustit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetuleH
81-160
81-160


Založen: 10.9.2010
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 11:15 am    Předmět: Citovat

http://www.super.cz/172513-to-je-haro-sexy-nikol-moravcova-si-nechala-o-pul-metru-prodlouzit-vlasy-co-na-ni-rikate.html

Prej to je háro Smile
Je to zvláštní: když přijde dlouhovláska, tak ji okudlají a obarví na papouška a když přijde krátkovlasá, navaří ji cizí vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 1:23 pm    Předmět: Citovat

PetuleH napsal:
http://www.super.cz/172513-to-je-haro-sexy-nikol-moravcova-si-nechala-o-pul-metru-prodlouzit-vlasy-co-na-ni-rikate.html

Prej to je háro Smile
Je to zvláštní: když přijde dlouhovláska, tak ji okudlají a obarví na papouška a když přijde krátkovlasá, navaří ji cizí vlasy.


taky mi to tak příjde Very Happy a vůbec... jak můžou jako "háro" označit prodloužené vlasy? Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 4:24 pm    Předmět: Citovat

V poslednej dobe mám čoraz častejšie chuť nechať si vlasy predĺžiť aspoň do pol zadku. Vzhľadom k DV syndrómu sa mi to ale zdá ako najhorší prehrešok na svete...keď rastú tak pomaly!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 7:30 pm    Předmět: Citovat

Tohle nepochopím,
Simona Krainová si chce uzdravit své vlasy po porodu, tak to chce zmírnit tím, že se vrátila ke své původní barvě a to hlavní: sundala si delší prameny, které nahradila kratšími Shocked Jestli chce tedy uzdravit své zničené vlasy, tak proč je nenechá už v klidu žít a růst, a ne pořád si věšet zátěže na ně. Ach jo, za pár let bude mít na hlavě jen pár chmýří díky mnohaletému prodlužování vlasů. Rolling Eyes

http://www.super.cz/172999-simona-krainova-prisla-o-nadherne-blondate-vlasy-vime-co-se-stalo.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 7:54 pm    Předmět: Citovat

Indil napsal:
Tohle nepochopím,
Simona Krainová si chce uzdravit své vlasy po porodu, tak to chce zmírnit tím, že se vrátila ke své původní barvě a to hlavní: sundala si delší prameny, které nahradila kratšími Shocked Jestli chce tedy uzdravit své zničené vlasy, tak proč je nenechá už v klidu žít a růst, a ne pořád si věšet zátěže na ně. Ach jo, za pár let bude mít na hlavě jen pár chmýří díky mnohaletému prodlužování vlasů. Rolling Eyes

http://www.super.cz/172999-simona-krainova-prisla-o-nadherne-blondate-vlasy-vime-co-se-stalo.html


Asi prostě potřebuje mít relativně husté vlasy za každou cenu, dokud je ještě v kurzu. Za pár let už ji asi nikdo nebude chtít fotit, tak to teprv dá vlasům oddech Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 86, 87, 88, 89  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.