Prodlužování vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 87, 88, 89  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=44e023c3e000a2ce3e1f447fce0fcf6bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 10:09 am    Předmět: Citovat

PetuleH napsal:
http://www.super.cz/172513-to-je-haro-sexy-nikol-moravcova-si-nechala-o-pul-metru-prodlouzit-vlasy-co-na-ni-rikate.html

Prej to je háro Smile
Je to zvláštní: když přijde dlouhovláska, tak ji okudlají a obarví na papouška a když přijde krátkovlasá, navaří ji cizí vlasy.


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ty komentáře k fotkám: je z ní víla bez čakání .... ale jen na 3 měsíce Very Happy Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishelkuna
21-40
21-40


Založen: 10.8.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 7:47 pm    Předmět: asi Citovat

Některé prodloužené vlasy vypadají hrozně a na některých to ani nejde poznat, asi jak kde o dělají a taky jakou technikou.třeba toto vypadá uplně přirozeně http://www.prodluzko.cz/detail-fotografie/indicke-vlasy-40-cm/foto_148.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2013 9:19 am    Předmět: Citovat

Vecer v podniku slecna, svoje vlasy tak po ramena, spod toho zopar neprirodzene sa krutiacich, mrtvo visiacich cancourov svetlejsej farby. To to tie zenske nevidia?! Alebo ziju v predstave "stalo to vela, tak to musi vyzerat krasne". Boooze. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2013 9:43 am    Předmět: Citovat

Já souhlasím. Nehledě na to, jak to musí zatěžovat kořínky... Teď už se jen rozhoduji mezi tím, jestli je horší tohle nebo pár hnusných vlastních cancourů zničených barvením a kdoví čím, ale "hlavně že je to dlouhé". Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2013 10:51 am    Předmět: Citovat

Keyt napsal:
Teď už se jen rozhoduji mezi tím, jestli je horší tohle nebo pár hnusných vlastních cancourů zničených barvením a kdoví čím, ale "hlavně že je to dlouhé". Laughing

Citim sa hlboko dotknuta... Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2013 11:32 am    Předmět: Citovat

Néé, o tobě nemluvím! Laughing Já akorát v Brně vídám hrozně moc takových těch umělých peroxidových hrůz, které mají vlasy tak hnusné, že se na to ani nedá dívat. Nevím, jestli mám jen smůlu, ale vídám tak 1 člověka z 1 000, co má pěkné vlasy. Proti přirozeně řídkým koncům nic nemám, já sama bych je nechtěla, mé rovné vlasy vypadaly moc oškubaně, ale líbí se mi, protože jsou přirozené a hlavně třeba na takových kudrnatých/vlnitých vlasech podle mě vypadají mnohem lépe než rovná čára. Laughing
No, abych byla k tématu - raději krátké, ale hezké a zdravé, než nějaké prodloužené něco... Nehledě na to, že to podle mě kolikrát i ubírá na hustotě, když je dlouhých jen nějakých pár umělých pramenů. To za namáhání kořínků podle mě ani nestojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 4:54 pm    Předmět: Citovat

Moja sestra predlžuje vlasy aj svoje aj zákazníčkam a teraz je to naozaj velmi populárne. Za pár hodín môže mať človek dlhé vlasy aké chce ak na to má peniaze. Ale je to dosť drahé a pokiaľ ich je málo ajtak to nevyzerá dobre. Ja by som si to nedala. Už čakám kedy sa ma začnú pýtať kde som si tie svoje dala prišiť Very Happy Je to už totižto oveľa bežnejšie ako mať dlhé svoje vlastné vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2014 5:15 pm    Předmět: Citovat

Mám zdánlivě hloupou otázku, dají se rozpoznat dlouhé vlasy od uměle prodloužených? Pokud ano, tak jak? Dá se to rozpoznat na první pohled anebo jenom při nějaké odborné expertize? Jaké jsou nejčastější znaky a příznaky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2014 11:09 pm    Předmět: Citovat

Tonda: Noo já to prostě většinou poznám a ani nevím jak Very Happy .

Pokud nemá slečna/paní prodloužené vlasy za účelem zahuštění, tak to poznám podle jejich vlasů, které jsou povětšinou kratší a sem tam jim vždycky nějak vyleze a bije do očí.

Nebo až neobvyklou hustotou Very Happy a nejlépe jak to jde ruku v ruce: hodně vlasů, dlouhé a na první pohled sestříhané. Ale vzhledem k tomu, že na každém pozoruju vlasy, tak si všimnu, že to není možné mít tak různě sestříhané vlasy, k tomu tak dlouhé a husté Laughing . Jednou jsem u slečny viděla i přímo ty "spoje" ( nevím jak se tomu říká Rolling Eyes ). Měla culík a celkem to bilo do očí, hlavně taky měla málo vlasů a hodně poškozené a to i přesto prodloužení.

Ale u některých kvalitních prací to poznat nejde Smile.

Snad jsem tu otázku pochopila dobře, pokud je myšlena struktura vlasů, tak to by určitě potřebovalo nějakou expertizu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 8:27 am    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
Mám zdánlivě hloupou otázku, dají se rozpoznat dlouhé vlasy od uměle prodloužených? Pokud ano, tak jak? Dá se to rozpoznat na první pohled anebo jenom při nějaké odborné expertize? Jaké jsou nejčastější znaky a příznaky?

http://img.profibeauty.eu/girl6.jpg
Tak tady je to vidět, ty vlasy působí prostě divně - pokud už nejdou vidět přímo spoje nebo bouličky od spojů. Prodloužené vlasy se taky oddělují od zdravých, takže se jakoby pramínkovatí víc, než obvykle. Možná je to tím, že mají prostě jinou strukturu než vlastní vlasy.
Konkrétně tahle fotka má být prezentační a přitom už na první pohled vypadá divně. A z mých zkušeností živě je to mnohem horší.

Ovšem lze to určitě udělat i hezky, pokud je to s citem, ale já jsem se s tím ještě nepotkala.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 87, 88, 89  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.