male holcicky jako princezny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3a6006be3a19df269583bd2cffea819fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 10:59 pm    Předmět: male holcicky jako princezny Citovat

nasla jsem par krasnych ucesu pro holcicky...je to krasne.... Smile

uz at pritelova malicka ma delsi vlasky....juuu Laughing

http://www.nioneta.cz/index.php?sct=p&sid=20060103102015

http://www.nioneta.cz/index.php?sct=p&sid=20060109102327

co rikate? Jsou k SEZRANIIII Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 9:41 am    Předmět: Citovat

Je to opravdu hezké a roztomilé - ale hlavně - dlouhé vlásky musí byt volba holčičky a ne maminky Very Happy Pokud holčička u každého česání vříská že to kudlí a chce ostříhat a maminka trvá na dlouhých vlasech - je to spíš utrpení pro obě strany. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 9:59 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Je to opravdu hezké a roztomilé - ale hlavně - dlouhé vlásky musí byt volba holčičky a ne maminky Very Happy Pokud holčička u každého česání vříská že to kudlí a chce ostříhat a maminka trvá na dlouhých vlasech - je to spíš utrpení pro obě strany. Very Happy

no to asi jo...ale mne to jako malou bolelo jak men mama cesala ale zeby mne ostrihali to ne....ja az v 6 tride jsem se skratila....teda nidky jsme nemela vlasky pod zadek....

ale holcicka s vlasky po ramena to uz ucesy trosku pujdou nektere.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 12:32 pm    Předmět: Citovat

Lucynqa napsal:
no to asi jo...ale mne to jako malou bolelo jak men mama cesala ale zeby mne ostrihali to ne....ja az v 6 tride jsem se skratila....teda nidky jsme nemela vlasky pod zadek....
ale holcicka s vlasky po ramena to uz ucesy trosku pujdou nektere.... Wink


My jsme na to doma měli různé zlepšováky - dcera na svých dlouhých vlasech hodně lpěla už od mala, vlastně nikdy neměla vlasy kratší než po lopatky. Na noc jsem to vždy zapletla do copanů, ve školce to měla taky zapletené nebo dva volné copy.Naštěstí to paní učitelce nevadilo.A ve škole už se česala sama Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 4:27 pm    Předmět: Citovat

Mně ty odkazy nejdou otevřít Sad . Nemám ve zvyku se nějak moc rozplývat nad dětmi a asi bych své dítě neoblékala jako princezničku, ale dlouhé vlásky bych se asi snažila dcerce pěstovat (pokud by se tedy kategoricky nevzpírala). Sama jsem měla ve školce krátké vlásky, ale už tehdy jsem toužila po Barunkovských copech stočených do šneků po stranách hlavy. Pamatuji se, jak jsem to chtěla od babičky mermomocí udělat a nedokázala jsem pochopit, že to nejde. Tak mi tam babička udělala aspoň cosi jako uzlíky, zasponkovala ajá se hrdě nesla, myslíc si, že vypadám jako Barunka Laughing Laughing Laughing . Pak už jsem si vlkas ynechala růst. Jen v pubertě jsem měla střihací přeháňku, ale brzy jsem toho zas litovala a už to rostlo znovu. A zůstao mi to doteď a doufám, že nadosmrti Very Happy .
Návrat nahoru
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Mně ty odkazy nejdou otevřít Sad . Nemám ve zvyku se nějak moc rozplývat nad dětmi a asi bych své dítě neoblékala jako princezničku, ale dlouhé vlásky bych se asi snažila dcerce pěstovat (pokud by se tedy kategoricky nevzpírala). Sama jsem měla ve školce krátké vlásky, ale už tehdy jsem toužila po Barunkovských copech stočených do šneků po stranách hlavy. Pamatuji se, jak jsem to chtěla od babičky mermomocí udělat a nedokázala jsem pochopit, že to nejde. Tak mi tam babička udělala aspoň cosi jako uzlíky, zasponkovala ajá se hrdě nesla, myslíc si, že vypadám jako Barunka Laughing Laughing Laughing . Pak už jsem si vlkas ynechala růst. Jen v pubertě jsem měla střihací přeháňku, ale brzy jsem toho zas litovala a už to rostlo znovu. A zůstao mi to doteď a doufám, že nadosmrti Very Happy .

ono to ani men nejde...originalne tam byly ucesy malych holcicek kdyby meli delsi vlasky vis ....proto jsem to sme poslala....najdu jak to zmenili Very Happy
snad Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 4:48 pm    Předmět: Citovat

neda se vlozit dokument...tak doufam ze archiv googlu bude stacit dlouho byt archivovany:

http://209.85.135.104/search?q=cache:gkJtjFNyFCEJ:www.nioneta.cz/index.php%3Fsct%3Dp%26sid%3D20060103102015+male+holcicky+uces&hl=cs&ct=clnk&cd=6&gl=cz&client=firefox-a

http://209.85.135.104/search?q=cache:trN10f7KGmYJ:www.nioneta.cz/index.php%3Fsct%3Dp%26sid%3D20060109102327+nioneta+princezny&hl=cs&ct=clnk&cd=2&gl=cz&client=firefox-a


snad vam to pujde jinak asi vlozim do galerie nebo primo jako clanek hihi Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

Ano, už to jde. Tyto účesy mi přijdou takové klasické, vídám je na dívenkách dost často. Pěkné, taky bych je dcerce pletla Wink .
Návrat nahoru
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 5:24 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ano, už to jde. Tyto účesy mi přijdou takové klasické, vídám je na dívenkách dost často. Pěkné, taky bych je dcerce pletla Wink .

ano klasicke....ale divenka je v tom vazne miloucka....jeste musim cekat dva roky a upletu to pritelove dcere Laughing
Budu hodna teta.
Teda pokud ji maminka neudela kratke vlasky. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

Tak mně ty okazy nezafungovaly Confused Ale jak jsem tak hledala, vypadl mi z googlu odkaz na stránky, kde je ukázka několika malých miss Amerika. Myslím, že matinky dokonale ztratily soudnost, konečně, koukněte se sami...
http://two-cat.blog.cz/0709/mlade-miss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.