Prosím o radu :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=013bff553cb9471a609a2a88652d7b7fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slečna Koblížková
0-7
0-7


Založen: 28.3.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 9:06 am    Předmět: Prosím o radu :) Citovat

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu, jak dosáhnout tohohle odstínu. Napadla mě Caca Marron ale nevím, jaké má barvící účinky, neobjevila jsem fotky. Děkuji Smile
http://pinterest.com/pin/118289927684612381/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 1:02 pm    Předmět: Citovat

tenhle odstín mi udělala henna ... MAHAGONOVÁ ... sice jsem čekala že mahagonová bude do fialova ale u henny to tak zřejmě neplatí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 2:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej u nas Smile

Hodne alezi na tvem puvodnim odstinu vlasu, tohoto konkretniho odstinu hennou dosahnes jen v pripade, ze mas vlasy spise svetlejsi (svetle hnede/blond). Co do toho cim toho dosahnout, sahla bych spise po ciste henne (lawsonia/medena) a smichala ji s cassii (bezbarva henna). Nebo vyzkouset treba od Lamdy krabickovou medenou hennu (jsou v ni i dalsi bylinky a nebarvi prilis intenzivne, coz je ale presne to, co u tohoto odstinu potrebujes).

Bezna henna (nebo i mahagonova/bordo) ma tendenci casem tmavnout a nabirat cerveny odstin (takova cervenooranzova, nektere znacky az do fialova, pokud se vrstvi dostatecne dlouho).

Jak presne ti ale dana barva chyti, to ti nikdo nerekne, kazde vlasy jsou jine, kazda barva vlasu je jina a je to takova alchymie ... nicmene muzes to prozatim vyzkouset treba na vycesanych vlasech v kartaci Smile Nebude to nejpresnejsi, ale aspon pro predstavu ... Smile

At se ti u nas libi Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 4:52 pm    Předmět: Citovat

Já teda blondýna rozhodně nejsem a henna mi chytla opravdu skvěle... když jsem zkoušela bordo tak i na moje tmavě hnědé vlasy se odstín dokonale chytil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 6:17 pm    Předmět: Citovat

Nicoolka: Ono nezalezi moc na tom, jak to chyti napoprve, ale jak se dana barva chova pozdeji, jelikoz vetsina hen proste tmavne s casem Smile Kdyz jsem si na hlavu dala poprve hennu, taky jsem byla zrzava jak liska a taky mam tmavohnede vlasy, nicmene pri dalsim pouziti uz to tmavlo a tmavlo a tmavlo a ten odstin bys proste neudrzela. Krom toho bude urcite tmavsi nez ten, ktery tu byl ukazany, s vyjimkou chvile, kdy na nej sviti slunko Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: st duben 10, 2013 1:01 pm    Předmět: Citovat

tu bordo jsem nepoužila jen jednou takže vim moc dobře jak chytá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.