PROČ se Vám líbí dlouhé vlasy (na opačném pohlaví)?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=859716d0acf24ba2e3c0fcb57c5fff81Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 7:37 am    Předmět: PROČ se Vám líbí dlouhé vlasy (na opačném pohlaví)? Citovat

Někomu se líbí holky, někomu vdolky,... někomu široky boky, někomu latex, někomu modré oči, někomu křivé zuby (měSmile,...

.....tady se asi řadě lidí enormně líbí DLOUHÉ VLASY.....

Máte na to nějakou psychologickou či jinou teorii??? Smile Laughing Laughing

...Pojďme si zaanalyzovat!! Smile

Zejména by mě zajímal názor mužů- líbí se Vám dlouhé vlasy , popř. dlouhovlásky odjakživa? Tušíte PROČ a JAK "to" vzniklo?

edit: na zaklade jednoho rozhovoru na chatu rozšiřuji otazku i na damy a divky, kterym se libí dlouhovlasí muži ....Smile


Naposledy upravil Nika dne ne květen 06, 2007 3:16 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 8:59 am    Předmět: Citovat

Myslím, že prvotní příčina, kterou si ani neuvědomujeme, je, že když má člověk zdravé zuby, nehty, pleť a ano - vlasy, které jsou z tohoto výčtu asi nejvýraznějším rysem (má je zdravé tudíž mu narostou dlouhé) je to pro opačné pohlaví signál, že ten člověk je celkově zdravý, vitální jedinec, tudíž vhodný pro případné "spojení" Smile
Tak to by byl takový pragmatický důvod. A ten myslím, že je pvotní. Potom už se toho chytli umělci atd. atd. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hairlover27
21-40
21-40


Založen: 20.2.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 2:41 pm    Předmět: Citovat

Tak já se teda svěřím. U mě to začalo asi v 8. třídě. Jeli jsme tehdy na zájezd do Salcburgu. Učitelský zájezd. (mamka je učitelka) Učitelé + rodinní příslušníci. Seděl jsem úplně vzadu na těch 5ti sedadlech, jak jsou v Karosách. Naši seděli někde vpředu. Seděl jsem mezi mladými. Bylo fajn. Vedle mě seděla dcera jedné učitelky. Bylo ji tak kolem 20ti. Byla hezká a trochu se o mě starala. Měla rovné asi do půlky zad dlouhé vlasy. Barvy světle hnědé. Moc hezké. Přes den si s nimi moc nehrála a tak, ale pak si chtěla lehnout na sedadlo, tak si je trochu pročesala hřebenem a už ten pohled na to, mě velmi zaujal. Pak, behěm noci v buse si lehla hlavou ke mě. Nespal jsem. Jak si tak lehala, tak jsem ucítil její vůni a vůni jejich vlasů. To mi vnuklo myšlenku, že se dotknu jejich vlasů...hm, dotknu. Skončilo to tak, že jsem si pak skoro celou noc hrál s jejími vlasy... Embarassed Embarassed Od té doby jsem vysazený na dlouhé vlasy.
Jsem to na sebe prozradil, tak teď do mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 2:45 pm    Předmět: Citovat

Hairlover: moc dekuji za odpoved a uprimnost Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem se s tim asi narodil. Odmalička jsem chtěl česat dlouhý vlasy, to jsem ještě chodil do školky. Někde jsem to tu psal už.
A co se mi na tom líbí?? No přece to česání, pletení copů, rozmotávání atd. No poskytla by něco takovýho nagelovaná a ostříhaná krátkovláska??? Ne!!!
Je to něco jako když se hladí čična nebo pejsek s hladkou srstí. Žůžo. Embarassed Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

Tak já bych odpověděla asi takto: já to mám odmala Wink Odjakživa se mi prostě víc líbili dlouhovlasí muži, např. jako takový první dlouhovlasý idol si pamatuju Vinettoua (teď teda nevím, jestli jsem to napsala správně Wink ) ) Laughing Laughing Anebo mě vždycky hrozně štvalo, když v nějakých filmech hráli záporáky dlouhovlasí chlapi... což v jisté době zejména v českých filmech asi bylo celkem běžné...No jak může člověk fandit jakémusi trapnému krátkovlasému maníkovi Question Twisted Evil
Ale kdybych měla pátrat po nějakých hlubších příčinách tohoto zalíbení...nooo,to tedy nevím, to bych se možná dobrala zajímavých věcí... prostě je to taková úchylka Laughing Very Happy Very Happy Je to jednoduše krásné a většině mužů to dost přidá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 3:30 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Ale kdybych měla pátrat po nějakých hlubších příčinách tohoto zalíbení...nooo,to tedy nevím, to bych se možná dobrala zajímavých věcí....

NO me by teda MOOOC zajimalo Laughing Twisted Evil Laughing Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 5:18 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Klarusa napsal:

Ale kdybych měla pátrat po nějakých hlubších příčinách tohoto zalíbení...nooo,to tedy nevím, to bych se možná dobrala zajímavých věcí....

NO me by teda MOOOC zajimalo Laughing Twisted Evil Laughing Embarassed Smile


No jo jenže já to právě nevím, to bych asi musela vyhledat nějakého odborníka (a kdoví jaké hrůznosti bych se o sobě dozvěděla... Embarassed Wink Very Happy) To je zasuto někde v hlubinách mého podvědomí... Wink Když se nad tím zamýšlím takto v bdělém stavu, tak mě opravdu žádné vysvětlení nenapadá.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 5:29 pm    Předmět: Citovat

Mně se dlouhovlasí chlapi líbí, protože mám obecně zálibu v těch Starých časech, kdy ještě muži nosili dlouhé vlasy, romantické pláště a klobouky, a pro dámy svého srdce se navzájem propichovali rapíry... v té době, jak praví klasik, byli duchové odvážní, rizika vysoká, muži byli praví muži, ženy pravé ženy a malá chlupatá stvoření z Alfy Centauri byla pravá malá chlupatá stvoření z Alfy Centauri...
V neposlední řadě takový vlasatý muž signalizuje určitou osobitost, ulítlost a nonkonformitu, která je pro mě základem v okamžiku, kdy přemýšlím, jestli se s ním začnu nebo nezačnu bavit Wink Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 10:12 am    Předmět: Citovat

Mně se líbí nejvíc přirozená krása, ke které krásné dlouhé vlasy patří. Nemusí být nijak závratně dlouhé, ale husté, zdravé, blejskací. No prostě krása Smile Kdy a proč to vzniklo? Nevim, nepřijde mi na tom nic zvláštního, že se mi líbí takovýhle typ krásy, že by to mělo nějak vzniknout a proč... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.