PROČ se Vám líbí dlouhé vlasy (na opačném pohlaví)?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=82ae5634db7108daa525e7012a5e816eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 9:05 am    Předmět: Citovat

Luu napsal:
Metalur napsal:
...
4.Krátké vlasy na ženských se mi hnusí, za to bych některé nakopal do*rdele Cool


... Hodně razantní a nekompromisní názor Very Happy Laughing Very Happy ...
(ale zcela mu rozumím : ) )


ale má pravdu, jednou jsem se na ZŠ nechala z hecu okudlat na ježka a vypadala jsem přes rok jako "ženomuž" než mi to dorostlo do nějaký normální použitelný délky. Jsou sice holky, který mají výrazný oči a jemný netuctový obličej, takže ostříhaný nevypadají nežensky, ale na druhou stranu, dlouhý jsou prostě dlouhý a z vlastní zkušenosti můžu říct, že je s nima míň práce než s krátkýma (ano i přes všechno hennování, patlání kokosáku atd.) - není nic horšího než přeležený krátký vlasy!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 10:46 am    Předmět: Citovat

Taky jsem měla jednou krátké vlasy - mikádo. V sedmičce na základce. Cítila jsem se strašně hloupě. Navíc mám vlasy spíš rovné a hladké, tak to nevypadalo moc dobře. Takže už nikdy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 10:49 am    Předmět: Citovat

vždycky sem chtěla chlapa s dlouhýma vlasama.... už jen pro to, jak je to sexy a jak to dotváří charakter celé osoby.... když neposedný pramen vypadne zpoza ouška, když vlasy skryjí obličej v šeru a z něj jen tak pomrkává (zlobivý) očko.... hm.... nehledě na to, že miluji hrátky s vlásky - vískání ve vlasech, hlazení, hýčkání, masáž hlavy.... prostě velmi smyslné aktivity Twisted Evil

no a můj chlap.... si hlavu každý týden holí Very Happy

(i když sem s dlouhovlasákem kdysik chodila; husté, tmavé vlasy.... ale už se, jak jinak, ostříhal) Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 10:58 am    Předmět: Citovat

Olina napsal:
Taky jsem měla jednou krátké vlasy - mikádo. V sedmičce na základce. Cítila jsem se strašně hloupě. Navíc mám vlasy spíš rovné a hladké, tak to nevypadalo moc dobře. Takže už nikdy.


to mi povídej, mikádo mě a mou sestru taky potkalo Very Happy ale mě už ve školce.... když se dívám na staré fotky, tak sem tam jak malá japonka, ble Mad

pak nastalo dlouhé období afiny a "vylepáno za ouškama" + cancourky vzadu, protože pěkné, husté a krásné vlasy měla od narození "jen" sestra, kdežto já byla "plešatý" dítě.... Mad takže vím o přeležených krátkých vlasech taky své a nikdy více.... (nemluvě o tom děsným účesu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metalur
81-160
81-160


Založen: 30.5.2010
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 10:04 am    Předmět: Citovat

Luu napsal:
Metalur napsal:
...
4.Krátké vlasy na ženských se mi hnusí, za to bych některé nakopal do*rdele Cool


... Hodně razantní a nekompromisní názor Very Happy Laughing Very Happy ...
(ale zcela mu rozumím : ) )





Tak upřímnost nadevše Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 10:47 am    Předmět: Citovat

Já mu nerozumím a přijde mi netolerantní....znám spoustu krásných žen s pěknými krátkými účesy, zas nemusíme být takoví fanatici do dlouhých vlasů : )
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Timpa
321-600
321-600


Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 322

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 11:36 am    Předmět: Citovat

Mě se třeba hodně líbí takové krátké vlasy na ženách .
http://4.bp.blogspot.com/-8WX83yuLgPc/UB8va3XJMvI/AAAAAAAAAmU/E_J_CJChpG4/s640/Girls+Short+Hair+Styles+2012.jpg

Já nikdy neřešil na ženách dlouhé nebo krátké vlasy když je pěkná je pěkná ja se spíše dívám na celkový dojem. Třeba dlouhý vlasy pod prdel a podobně se mě vůbec nelíbí přijde mě to jako strašná chlupatá deka. . . .

Já tak preferuji délku Ramena - Lopatky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2014 10:49 am    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Já mu nerozumím a přijde mi netolerantní....


Na jednu stranu tě chápu a na druhou je to furt jenom názor a omezuje se jím jen ten člověk sám.
Dokud mi to dotyčný nebude cpát, tak ať si myslí, co uzná za vhodné. Ale jakmile do mě začne hučet (= nevyžádané, vůbec mě jeho názor nezajímá), že tohle se MI nelíbí, MI to přijde strašný, mohla bys to nosit jinak, protože MNĚ se to líbí jinak, tak mám chuť vraždit. A že takových sebestředných blbečků není málo. Že by se sám měl prvně veeelmi sebekriticky podívat do zrcadla, to už je podružné. Se svojí zmaštěnou hnusnou nechutnou palicí vám bude vyčítat, jak se mu nelíbí, co nosíte. Uf, sem se zase na... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Timpa
321-600
321-600


Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 322

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2014 1:58 pm    Předmět: Citovat

Taru: ale tak upřímnost je někdy dobrý víš co mě až teď začínají říkat že když jsem měl delší vlasy ve falešným culíku vypadal jsem dobře ale jak jsme mel vlasy do půl zad tak jsem vypadal jak ulízanec sice vysoká kvalita vlasu ale normálně jsem vypadal šíleně při focení to nešlo poznat.


teď bych si už dlouhý vlasy nenechal narust a v reálu mě každý chválí krátké vlasy i mě to více sluší i když na foto vypadám tuctově ale v reálu to vypadá dobře narozdíl od dlouhých vlasů......

Kdyby mě to někdo řekl dříve a upřímně tak bych se nad tím zamyslel. Takže já jsem někdy rád když mě někdo řekne jak by to bylo lepší nebo jeho názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2014 2:09 pm    Předmět: Citovat

Timpa: Jo, to máš pravdu, ale je názor a "nenápadné" vnucování vlastního požadavku na tvůj vzhled. Je rozdíl říct "tohle TI fakt nesluší" a "tohle se MI nelíbí, protože se MI to nelíbí". Pak je taky rozdíl to říct jednou a nechat to na dotyčném, jestli to vezme v potaz a nebo mu neustále cpát, že by to měl udělat podle MNĚ, protože JÁ.
Prostě cítím rozdíl. Názor beru bez problému, ale nesmyslné požadavky od někoho, kdo na ně vůbec nemá nárok, to fakt ne.

Jinak dodatečná pochvala, ty krátké ti fakt sluší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.