PROČ se Vám líbí dlouhé vlasy (na opačném pohlaví)?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f6fa07fdec7c3cda9fb27e8025f55d0cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 7:45 pm    Předmět: Citovat

PROČ ? proto Smile http://kacbeth.rajce.idnes.cz/Blaze_Bayley_12.4.2014_Roznov_pod_Radhostem/#P4123296.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 8:01 pm    Předmět: Citovat

KačBeth napsal:
PROČ ? proto Smile http://kacbeth.rajce.idnes.cz/Blaze_Bayley_12.4.2014_Roznov_pod_Radhostem/#P4123296.jpg


Dokonalý argument Cool
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 8:09 pm    Předmět: Citovat

KačBeth napsal:
PROČ ? proto Smile http://kacbeth.rajce.idnes.cz/Blaze_Bayley_12.4.2014_Roznov_pod_Radhostem/#P4123296.jpg


To pravda již nepotřebuje dalších vysvětlení. Twisted Evil Paráda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2014 6:43 pm    Předmět: Citovat

Ach!

Já miluju to, že si můžu hrát...kluk, se kterým se teď vídám (není to přítel) sice nemá vyloženě dlouhé, jen po ramena, ale ty kadeře <3 Nemůžu se nikdy nabažit...vždycky chodívá i spát v culíku, ale už jsem mu to začala na noc nenápadně rozpouštět, ať se s nima můžu pořádně pomazlit <3
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2014 6:50 pm    Předmět: Citovat

Prostě a jednoduše, kluci s dlouhými vlasy mívají takové to zdravé charisma, svými vlasy vyjadřují postoj který je mi hrozně sympatický- nebojí se vystupovat z davu, jsou to často metalisti, šermíři nebo lidé co se zajímají o historii a tím mi jsou o to bližší.
Můj přítel má taky dlouhé vlasy, takové kudrnaté prstýnky po lopatky (když se natáhnou, tak jsou do půli zad), říkám jim "kremrole" Very Happy mám je hrozně ráda, ráda si s nimi hraju a líbí se mi ta přirozená hnědá barva, která je prakticky stejná, jako je moje přírodní, takže mi vždycky připomínají mé dětství Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 12:03 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se také k této "úchylce" Smile

Když tak na to vzpomínám, drželo mě to také odmala, možná jsem se s tím už narodila: Atrej, Vinnetou a později se přidali metaloví zpěváci.

U chlapů se mi líbí spíš polodelší vlasy (Tony Kakko), max kousek pod lopatky (Jose Andrea), do půli zad se mi to už tolik nelíbí.

Naštěstí má přítel na svůj věk kvalitní vlnitou hřívu o kterou se mu teď také hodně starám aby vydržela co nejdéle Cool jen se děsím toho okamžiku kdy začne padat. Vím, že to přijde a muži s přehazovačkou nebo s účesem jak z Damiens nejsou moc přitažliví...tak se uklidňuji, že vztah nestojí na vlasech Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 2:38 pm    Předmět: Citovat

Líbili se mi vždycky, asi se nedá vysvětlit proč, když se mi něco/někdo prostě líbí. Mám ráda fantasy, metal, to už jsem tu určitě někdy dřív psala, a k tomu dlouhé vlasy patří v docela velkém zastoupení...
A z jiného oboru, pár let (skoro doslova) sleduju fotbal a jedním z mých oblíbených týmů je Uruguay; dosud se mi líbil hlavně Cavani, ale mám v poslední době i dalšího "idola"... a samozřejmě oba mí oblíbenci mají dlouhé vlasy (nijak zvlášť hodně na poměry tohoto fóra, ale přece jen delší neš většina mužů). Smile http://www.aguantenche.com.uy/wp-content/uploads/Mart%C3%ADn-C%C3%A1ceres-Uruguay.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2014 12:33 pm    Předmět: Citovat

Pre mna su dlhe vlasy uchylka odmala Smile sama som vzdy chcela co najdlhsie ... a chlapa bez dlhych vlasov by som nechcela Razz tomu mojmu hovorim, ze ked by sa dal ostrihat tak je to na rozchod Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2014 4:57 pm    Předmět: Citovat

Je to sexy, nespoutané a divoké. Tak bych to shrnula. Odjakživa mi imponují chlapi s dlouhýma vlasama, ještě když je mají kvalitní a do půli zad Smile)
A troch to souvisí s tím, že mám ráda metalisty a rockery, kde je to obvyklé. Přítel měl taky dlouhé vlasy, ale ne moc husté a kvalitní, takže jsem to byla já, kdo ho "nechal" ostříhat. Sice mě to mrzelo, ale teď vypadá mnohem líp.
Časem, až se mu trochu spraví si je třeba nechá narůst Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2014 6:21 pm    Předmět: Citovat

Nějak jsem to vždy brala jako samozřejmost. Vyrostla jsem v natolik specifickém prostředí, kde nikdo neměl holý krk, že mi prostě nic jiného nepřišlo normální. Very Happy
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.