Schwarzkopf - přelivy, barvy...
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ffb55412035a7f189152f4c1b60ec84aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bee20
0-7
0-7


Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 3:11 pm    Předmět: Schwarzkopf - přelivy, barvy... Citovat

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli máte někdo zkušenost s odstínem 536 Světle zlatoplavý makadamiový oříšek?Podle obrázku na obalu vypadá tahle barva moc hezky a přirozeně.Mám špinavě blond vlasy,v létě mi zesvětlí a do teďka jsem měla vždyky udělané blond melíry.Tak když si tu barvu dám,tak chytne jinak na promelírované proužky?Trochu se bojim toho,aby výsledná barva byla opravdu taková,jaká je na tom obrázku a aby mi to nechytlo třeba dozrzava.
Podívejte se na tenhle odkaz,je to barva v horní řadě,druhá zleva.
http://www.zena-in.cz/rubrika.asp?idc=21442&id=10&stranka=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 3:40 pm    Předmět: Citovat

No já nevím Bee, co ti na to řeknou ostatní holky, ale my tady chemické barvy moc nevedeme a neradi je vidíme Twisted Evil
Používala jsem chemické barvy asi 4 roky, převážně světlejšího odstínu, než jsou moje vlastní a jsou to právě ony, které mi vlasy totálně zničily, že jsem z vlasů dlouhých víc jak do půl zad musela jít na krátko. No, ale jestli v tom chceš pokračovat, tak...používala jsem i tyto barvy, které tady uvádíš a žádný odstín mi nikdy nechytl dozrzava. (Pokud by to nebyl přímo nějaký zrz odstín, tak by tak neměl chytnout...si myslím)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Weixxissy
0-7
0-7


Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 3:48 pm    Předmět: Ahoj Citovat

Ahojky,
sice zkušenosti s touto světlejší barvou nemám.. ale myslím, že by ti ta barva neměla chytnout do rezava ani jinak, ale určitě do blond. Já jsem zkusila odstín 560, má to byt sv. hnědá.. první výsledek po barvení je výrazný a tmavší než na obrázku, ale po několika umytích jsem si ji nemohla vynachválit.. barva se trochu vymyla, dostala lesk a sem tam byly vidět ty světlejší odlesky té barvy(ale jen málo), jak tam píšou.. Tou řadou barev nic nepokazíš.. jsou šetrné a nejsou tak agresivní jako ty Palettka s fialovým obalem.. ty se hůř přebarvovaly.. Laughing Tak ať ta změna dobře dopadne, ať už ji zkusíš či ne.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bee20
0-7
0-7


Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 4:40 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuju za odpověď.To jsem také potřebovala vědět,jestli to opravdu hází víc barevných odlesků.Tím by to mohlo vypadat přirozeně a nebude to tak jednolitá barva.Ale taky by mě zajímalo,jestli se vám ta barva líbí,kterou jsem si vybrala a co si o ní myslíte.Jsem jarní typ a mám zlatohnědý pihy na obličeji a zelenomodrý oči,tak si myslim,že tahle barva by mohla jít,co myslíte?Rozhodně bych si asi nevybrala např. 522 Světle plavé stříbro,to by bylo moc světlý.I když je to taky moc hezká barva,známá jí má a sluší jí to,nejdřív jsem si myslela,že to je její pravá barva,tak přirozeně to vypadá.Ale ona je jiný typ a ke mně by to nešlo.Proto mě zaujal spíš ten odstín 536.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 4:40 pm    Předmět: Citovat

Ja ti nevim, reklama na tuhle barvu me vytaci. To po obarveni budes mit jako multibarevnou hlavu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 4:47 pm    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Ja ti nevim, reklama na tuhle barvu me vytaci. To po obarveni budes mit jako multibarevnou hlavu?

Tam jde spíš o to, že vlasy nebudou (by neměly) vypadat jako jednobarevná helma, ale mají házet jemné odlesky jiných barev. Přírodní nebarvené vlasy taky nemají celistvý odstín, ale jsou sem tam světlejší a semtam tmavší...
Ale stejně, reklama je reklama. Nakecají tam, že jsou chem. barvy šetrné, výživující!!!!! (probůh, kde to vzali?!) a přitom podstatou chemického barvení je narušení vlasové struktury, aby se ta barva mohla prožrat dovnitř vlasu. Aaa chjo Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 5:02 pm    Předmět: Re: Schwarzkopf Natural & Easy odstín 536 Citovat

Bee20 napsal:
Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli máte někdo zkušenost s odstínem 536 Světle zlatoplavý makadamiový oříšek?Podle obrázku na obalu vypadá tahle barva moc hezky a přirozeně.Mám špinavě blond vlasy,v létě mi zesvětlí a do teďka jsem měla vždyky udělané blond melíry.Tak když si tu barvu dám,tak chytne jinak na promelírované proužky?Trochu se bojim toho,aby výsledná barva byla opravdu taková,jaká je na tom obrázku a aby mi to nechytlo třeba dozrzava.
Podívejte se na tenhle odkaz,je to barva v horní řadě,druhá zleva.
http://www.zena-in.cz/rubrika.asp?idc=21442&id=10&stranka=1



Ahojky Bee, barva je pěkná, ale pozor - pokud máš zesvětlované pramínky, může se stát, že ti barva na těch pramínkách chytne s nádechem do šeda nebo zelena. Každá barva s podílem plavé nebo popelavé dělá na zesvětlovaných vlasech neplechu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

Příspěvky mimo téma Schwarzkopfu byly přesunuty do samostatného tématu Chemické vs. Nechemické barvení vlasů. Další příspěvky zde prosím opět k původnímu tématu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Příspěvky mimo téma Schwarzkopfu byly přesunuty do samostatného tématu Chemické vs. Nechemické barvení vlasů. Další příspěvky zde prosím opět k původnímu tématu.


Super Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 6:25 pm    Předmět: Re: Ahoj Citovat

Weixxissy napsal:
Ahojky,
sice zkušenosti s touto světlejší barvou nemám.. ale myslím, že by ti ta barva neměla chytnout do rezava ani jinak, ale určitě do blond. Já jsem zkusila odstín 560, má to byt sv. hnědá.. první výsledek po barvení je výrazný a tmavší než na obrázku, ale po několika umytích jsem si ji nemohla vynachválit.. barva se trochu vymyla, dostala lesk a sem tam byly vidět ty světlejší odlesky té barvy(ale jen málo), jak tam píšou.. Tou řadou barev nic nepokazíš.. jsou šetrné a nejsou tak agresivní jako ty Palettka s fialovým obalem.. ty se hůř přebarvovaly.. Laughing Tak ať ta změna dobře dopadne, ať už ji zkusíš či ne.. Very Happy


Weixxissy - na jakou barvu jsi dávala tu sv. hnědou? Myslím, jaký máš svoje vlasy Smile Koukala jsem na ní na obrázku a je pěkná. To je ten světle hnědý kašmír, viď?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.