Schwarzkopf - přelivy, barvy...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e682f0a0093be5e7bc862181a08d39bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 2:21 pm    Předmět: Citovat

Kiks: Tak lebo za tie roky farbenia si uz clovek zvykne na starú školu Smile A na odskúšanú farbu - aspoň ja to tak mám Very Happy
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hayley
8-20
8-20


Založen: 2.6.2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 10:38 am    Předmět: Citovat

Chcem vyskusat [Palette color and Glos 5- 88] ake s tym mate skusenosti ?vymyvaju sa tieto farby ? nepadaju viac vlasy alebo nesu poskodene ? Chcem nieco setrne lebo mam uz dost riedke vlasy :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kiki2
8-20
8-20


Založen: 6.9.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 9:03 pm    Předmět: Citovat

Chci se zeptat, zkoušel už někdo barvu Essential Color odstín tmavě plavá? Měla jsem na vlasech Casting creme gloss odstín karamel a chtěla bych se vrátit na přírodní barvu (tmavě plavá). Mám už asi 5cm velký odrost a vlasy po castingu po 5 měsících vymyté na takovou medovou. Chytne mi to rovnoměrně? A jak barva chytá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanika
21-40
21-40


Založen: 18.9.2011
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 4:32 pm    Předmět: Citovat

Neodolala som Embarassed a vyskúšala som aj ja Palette Mousse color odtieň 700
stredne plavá. Nanášanie bolo veľmi jednoduché, no keď som už po 15 minútach videla, že z plavej bude zrejme tmavohnedá rýchlo som to zmyla.
Výsledok: asi o 5 odtieňov tmavšie vlasy, fľakaté, ale krásne lesklé. Po 4 umytiach má škoricový nádych. Takže asi už nikdy viac Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 12:47 pm    Předmět: Citovat

Už máte někdo zkušenosti s novou barvou od Schwarzkopf "Schwarzkopf Color Mask", která má mít podobu vlasové masky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2014 11:14 am    Předmět: Schwarzkopf Re-Nature na repigmentáciu šedín Citovat

skúšali ste niekto? dá sa to u nás zohnať?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2014 4:12 pm    Předmět: Re: Schwarzkopf Re-Nature na repigmentáciu šedín Citovat

nezabudka napsal:
skúšali ste niekto? dá sa to u nás zohnať?


Přítel kupuje v německu, ale podle mě mu to moc nefunguje. Údajně to reaguje na slunku, ale účinek je dost slabý i když svítí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2014 4:49 pm    Předmět: Citovat

nezabudka: Obavam se, ze jednou sedive vlasy uz se samy o sobe "zevnitr" nezabarvi a jedina moznost jak je obarvit je dodat jim pigment zvenci (barva na vlasy atd). Uvnitr vlasoveho vacku se totiz prestane tvorit melanin ktery vlasu dava barvu a tim padem roste vlas bezbarvy ... sedivy. V zasade jen keratinove vlakno bez pigmentu nebo jen s minimalnim mnozstvim.

Pokud to tedy neni dano nemoci/ leky, tak je to bohuzel nelitostny zub casu, se kterym nepohne sebelepsi pripravek Sad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2014 6:15 pm    Předmět: Re: Schwarzkopf Re-Nature na repigmentáciu šedín Citovat

Alue napsal:
nezabudka napsal:
skúšali ste niekto? dá sa to u nás zohnať?


Přítel kupuje v německu, ale podle mě mu to moc nefunguje. Údajně to reaguje na slunku, ale účinek je dost slabý i když svítí.


na slnku? prečo na slnku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 8:43 am    Předmět: Re: Schwarzkopf Re-Nature na repigmentáciu šedín Citovat

Vždycky to namatláme, necháme nějakou dobu působit a umyjeme. Vlasy poté vypadají pořád stejně. A až když vyleze ven na slunko, tak v tom vlasu z toho přípravku něco zůstane a to pak způsobí tu mírně barvící reakci. Možná reakce fotonů, nebo je to teplem. Těžko říct. Když Oskar nesvítí, tak mu to v podstatě nic nedělá.
Mám tady pár balení v němčině, něco německy umím a výrobce nepíše o vystavování hlavy slunku. Ale on to používá už roky, tak to má asi vypozorované, teď ho od toho chci odradit a přemluvit ho na zkoušení henny. Protože re-nature je opravdu velmi slabé a než se mu ten vlas trochu pohne, tak už si to stejně jde ostříhat. A když je zima, tak tam v podstatě skoro žádný rozdíl není. Bez slunka není barvičky... A nové šedé vlásky u hlavy jdou vždycky dost vidět, on ten vlas chytá barvu až někde od 3. cm od hlavy a dál... Pro muže vlastně ok, vypadá to celkem přirozeně, pro ženu si myslím, že to není dobrá volba.

Takže za sebe říkám: Ano, funguje to, ale jenom trošičku a pak musíš vlásky slunit, jinak se s vlasem nestane skoro nic.
Myslím, že henna, i když šedý vlas jen natonuje, je mnohem lepší řešení, protože funguje rychleji, více a efekt bude pořád přirozený.
Četla jsem i složení toho re-nature, není to zase až taková hrůza, ale pořád je to chemka a speciálně pokud si pěstuješ dlouhé vlásky, vybodni se na to. Zkus raději přírodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.