Vlasy z reklam
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=628cc085c0e945d749e21e6fc405c900Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 6:24 pm    Předmět: Vlasy z reklam Citovat

Ahojka, doufám jen, že tohle téma již někde není (nenašla jsem, ale je možné, že jsem blbě koukala).
Vždycky, když se koukám na nějakou reklamu spojenou s vlasy, nechápavě kroutím hlavou. Ať už je to reklama na Garnier, Schwarzkopf a další značky, mají "modelky" Nádherné vlasy. Prostě opak těch mých. Lesklé, celistvé, upravené. Je podle vás možné, aby vlasy takto vypadaly jen po použití těch přípravků, co "reklamují"? Já osobně myslím, že ne. Ani když si mě vzala do parády kadeřnice, mé vlasy takové nebyly. A přitom po ničem jiném (a déle teda ještě) netoužím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 6:30 pm    Předmět: Citovat

Kdepak, před točením reklamy určitě provedou pořřádnou úpravu vlasů- nalakují je tak, aby měly super objem, dají na ně nějaký lesk a provedou na nich spoustu dalších zvěrstev a potom to ještě určitě počítačově upravují. Vždyť spousta těch přípravků je úplně na nic. Podle mě to vypadá tak uměle, až to pěkné není.

Naposledy upravil Malonek dne út červenec 27, 2010 6:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 6:31 pm    Předmět: Citovat

Takové vlasy podle mě není možné docílit obyčejným šampónem, na to musí být nějaký uhlazovák, silikony, lesk, žehlička, osvětlení, typ vlasů a já nevím co ještě. Pak to možná vydrží ten nezbytně dlouhý čas na focení.
Normální vlasy za normálních okolností takhle asi vypadat nemůžou, ačkoliv se k tomu některé typy těžkých hladkých vlasů za použití vhodných přípravků blíží.
Určitě můžeš pro lesk a hladkost svých vlasů udělat maximum a mít je krásné v rámci svých možností, ale pokud nejsi majitelka zmiňovaných těžkých, hladkých a ideálně rovných vlasů, pak asi těhle reklamních vlasů nedosáhneš, ani kdyby ses na hlavu stavěla Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 6:32 pm    Předmět: Re: Vlasy z reklam Citovat

Miňule napsal:
Ahojka, doufám jen, že tohle téma již někde není (nenašla jsem, ale je možné, že jsem blbě koukala).
Vždycky, když se koukám na nějakou reklamu spojenou s vlasy, nechápavě kroutím hlavou. Ať už je to reklama na Garnier, Schwarzkopf a další značky, mají "modelky" Nádherné vlasy. Prostě opak těch mých. Lesklé, celistvé, upravené. Je podle vás možné, aby vlasy takto vypadaly jen po použití těch přípravků, co "reklamují"? Já osobně myslím, že ne. Ani když si mě vzala do parády kadeřnice, mé vlasy takové nebyly. A přitom po ničem jiném (a déle teda ještě) netoužím Sad

Taky si myslim že je blbost aby takhle vlasy vypadaly jen po použití těch přípravků... Možná že ty modelky mají opravdu takhle hezký vlasy ale spíš bych řekla že je mají uměle zahuštěný, možná i prodloužený, vyželhlený nebo nakulmovaný atd. ... Ale nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 6:35 pm    Předmět: Citovat

No já si taky myslím, že to není samo sebou. A bohužel se svým vlnobitím toho nedosáhnu ani žehličkou :/ Kuju za odpovědi!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 8:42 pm    Předmět: Citovat

Osobne poznám len jedinu jednu zenu, ktora ma vlasy ako z reklamy.. Reklamy su len tahy, aj tak nic neucinkuje na 100%.

Ale pri nadpise ma napadol slogan Shaumy: Ahaaa, tak preto stoja všetci muži v tvojom rade! Very Happy
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 8:44 pm    Předmět: Citovat

Jooo, na ten si kolikrát přes den samovolně vzpomenu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 10:45 pm    Předmět: Citovat

Reklamy jsou dost zavádějící takhle vlasy doopravdy nemůžou po jednom umytí přípravku vypadat. Vždycky na tu reklamu jsou více upravené než jenom tím šamponem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 1:16 am    Předmět: Citovat

Jedna bývalá spolužačka měla kamaráda který dělal reklamy a ten jí řekl, že ty vlasy dělají počítačově a že ty modelky kolikrát ani dlouhý vlasy nemají Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 7:10 am    Předmět: Citovat

Do reklam vybírají holky, které mají od přírody krásné vlasy, nebo je holt ještě "trošku" přikrášlí. Kamarádka, která má šíleně husté, zdravé vlasy, má toho na hlavě asi pětkrát tolik co já (mimochodem už několik let chodí úplně nakrátko Rolling Eyes ) si přivydělává jako komparz v reklamách a ve filmech, je zaregistrovaná u jedné agentury a pamatuji si, že kdysi jí nabízeli učinkování v reklamě na jakýsi šampon. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.