Natur Vital
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fa737ce84c438a72f5e05967b9192180Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem byla v Tescu na Narodni a narazila jsem tam na radu Natur Vital. kdysi jsem mela s Hennou a byla fajn a ted jsem nasla z zensenem. je to revitalizujici sampon a ma se nechat par minut pusobit .

Ted jsem umyla a vlasky schnou a nadherne se lesknou a jsou nadherne nadychane. No uvidime.

Taky jsem si koupila koprivovy vyluh myslim ze od Luny asi za 20 Kc.Hodne znamych si ji chvali, tak asi nejake ucinky mit musi.

Ach jo, za chvili si budu moci otevrit vlastni kadernictvi, drogerii a poradnu v jednom. Stejne si myslim, ze uz jsme tady o hodne dal ve znalostech nez kdejaka kadernice ci kadernik, tkz. odborniky nevyjimaje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 9:17 am    Předmět: Citovat

To by bylo dobré téma na diplomku. Je tu na stránkách už spousta látky, diplomka je prakticky hotová. Wink Myslím, že by byla fajn pro Ještěrku.

Natur Vital koukám dali do nových lahví! A my ho se sestrou marně sháněly v drogerii. TeĎ už je to jasné. JSem ráda, že ho nepřestali vyrábět úplně. Doufám, že ho brzy zase rozšíří až k nám. Ty hennové masky jsem ráda používala.
Návrat nahoru
Judita
0-7
0-7


Založen: 14.9.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 11:16 am    Předmět: Natur Vital Citovat

Marně sháním přípravky z řady natur Vital... měděné barvy. V Tesco na Národní tř. mají pouze jiné odstíny... Nemohl by mi někdo poradit, kde se dá tento kondicioner a šampon Natur Vital V PRAZE koupit?
Předem moooc děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

Zkus síť Pemi. Viděla jsem jich tam celou řadu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 4:29 pm    Předmět: Natur Vital Citovat

Zatím děkuji za aspoň nějakou informaci...
Jak jsem objevila na internetu, obě prodejny PeMi jsou od mého bydliště dost vzdáleny. Pokusila jsem se je tedy kontaktovat prostřednictvím mailu...
Tak uvidím, zda nakonec Natur vital vypátrám. Confused
Ale za zprávu ještě jednou díky. Wink
Návrat nahoru
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Dneska jsem byla v Tescu na Narodni a narazila jsem tam na radu Natur Vital. kdysi jsem mela s Hennou a byla fajn a ted jsem nasla z zensenem. je to revitalizujici sampon a ma se nechat par minut pusobit .

Ted jsem umyla a vlasky schnou a nadherne se lesknou a jsou nadherne nadychane. No uvidime.

Taky jsem si koupila koprivovy vyluh myslim ze od Luny asi za 20 Kc.Hodne znamych si ji chvali, tak asi nejake ucinky mit musi.

Ach jo, za chvili si budu moci otevrit vlastni kadernictvi, drogerii a poradnu v jednom. Stejne si myslim, ze uz jsme tady o hodne dal ve znalostech nez kdejaka kadernice ci kadernik, tkz. odborniky nevyjimaje Very Happy


Přesně tak.Mám hodně kamarádů a kamarádek kadeřnic ale nikdo mi nikdy neodpoví na moje otázky a vždycky mi říkaj ať jdu stříhat za ně Laughing a otevřu si poradnu že toho tolik ani mistrová neví Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 5:34 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem se byla podívat v PeMi na Palmovce, zrovna tam mají šampony s hennou v akci, jeden šampon stojí 79,- (místo asi 95,-, co tam měli). Bohužel ale neměli měděnou masku na vlasy, pouze černou... ale paní prodavačka povídala, že by je měli dostat (ano, jako vždy, když nechtějí úplně odradit zákazníka Cool ). Já bych moc tu měděnou masku chtěla, prosíííím, kdybyste na ni někdo narazil, dejte vědět Smile díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 5:41 pm    Předmět: Citovat

remia napsal:
Dneska jsem se byla podívat v PeMi na Palmovce, zrovna tam mají šampony s hennou v akci, jeden šampon stojí 79,- (místo asi 95,-, co tam měli). Bohužel ale neměli měděnou masku na vlasy, pouze černou... ale paní prodavačka povídala, že by je měli dostat (ano, jako vždy, když nechtějí úplně odradit zákazníka Cool ). Já bych moc tu měděnou masku chtěla, prosíííím, kdybyste na ni někdo narazil, dejte vědět Smile díky!


Já bych ji taky testla. V Tescu na národní mají tu blond masku, tak si možná pořídím ji. Ale radši bych měděnou. Nedávno jsem si koupila Nivea reflexní růru pro blond vlasy a místo lesku se koná pravý opak. Lesk se mi naprosto ztratil, vlasy matné, ošklivé, ulepené. Nevím,jestli je to tím, že je to pro blond a já jsem zrz, nebo je blbá ta kůra...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 5:48 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
remia napsal:
Dneska jsem se byla podívat v PeMi na Palmovce, zrovna tam mají šampony s hennou v akci, jeden šampon stojí 79,- (místo asi 95,-, co tam měli). Bohužel ale neměli měděnou masku na vlasy, pouze černou... ale paní prodavačka povídala, že by je měli dostat (ano, jako vždy, když nechtějí úplně odradit zákazníka Cool ). Já bych moc tu měděnou masku chtěla, prosíííím, kdybyste na ni někdo narazil, dejte vědět Smile díky!


Já bych ji taky testla. V Tescu na národní mají tu blond masku, tak si možná pořídím ji. Ale radši bych měděnou. Nedávno jsem si koupila Nivea reflexní růru pro blond vlasy a místo lesku se koná pravý opak. Lesk se mi naprosto ztratil, vlasy matné, ošklivé, ulepené. Nevím,jestli je to tím, že je to pro blond a já jsem zrz, nebo je blbá ta kůra...


No, podle toho, co už jsem si tady na stánkách přečetla, nikdo moc Niveu na vlasy nechválí, je tedy možné, že zmíněná kůra není nic moc. Tak spolu zkusíme tuto a uvidíme Laughing
Já jsem zase asi spíš do blond, ale chtěla bych zkusit mírně nazrznout, než na to dám hennu (na zkoušku, jak by to asi vypadalo), proto bych ráda tu masku, na netu jsem našla, že by měla barvit a její barvící účinek by měl vydržet 3 - 4 umytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem objevila nějaké šampony Natur Vital ve Schleckerovy (nebo jak se to píše, prostě v Droxi). Docela se mi líbí, jestli to správně chápu, tak by měli jemně barvit? nebo nějak podporovat barvu...jako když bych na svoje světle hnědé vlasy zkusila kaštanový šampon nebo masku, jestli by je to trochu ztmavilo?
Měli tam teda jenom 3-kaštanový, blonďatý a s ženšenem. A jenom šampony, co ještě vyrábí? Kondicionéry i masky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.