Účesy pro dlouhovlasé muže
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=459e749a1643d576bedf574daa6d7f97Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 10:23 pm    Předmět: Citovat

souhlas, pošli foto, ať můžem poradit;)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 8:39 am    Předmět: Citovat

IanRamone napsal:
... hezke umyte rozpustene vlasy me uz moc nebaveji:) ...

tak si pleť copánky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 10:06 am    Předmět: Citovat

A hele, to není vůbec blbý nápad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
A hele, to není vůbec blbý nápad Smile


Takovy copaty chlap muze vypadat interesantne Wink videla jsem model s tremi zapletenymi copy - melo to svoje kouzlo Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rada17
0-7
0-7


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2009 8:40 pm    Předmět: pánský účes alá Ujfaluši Citovat

zdravím, je mi 18, vlasy s mírnými vlastními upravami rostly skoro 2 roky, za tu dobu jsem kadeřnictví nenavštívil a to hlavně ze strachů, co by mi vyvedli, ale nyní už bych potřeboval odbornou úpravu, mám vlasy vzdau dlouhé tak k lopatkám a po stranách do půlky krku, dávám si je za uši, ale už to vypadá hrozně, hlavně jak je to "stupňovaný", vždycky jsem chtěl mít vlasy na Ujfiho a tak jsem se chtěl poradit, jak na to, myslím, že Ujfi to má jako takové dlouhé mikádo, že je to všude stejně dlouhé, a tak jestli to teda sám zastříhnout nebo co? díky za každou radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
D2MAC
8-20
8-20


Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 12:59 pm    Předmět: Citovat

Zdar, s timhle jsem se taky trapil jelikoz mam radeji kdyz jsou vlasy po celem obvodu se stejnou delkou, ale nastesti pro me mame ve meste skvelou kadernici, ktera mi vlasy zastrihla presne tak, jak jsem ji rekl, cili zarovnat zadni cast stejne s predni a byl jsem naprosto spokojen. Zadne chyby, zadne centimetry navic. Takze pokud nemas dobreho znameho co umi zastrihavat, zajdi si do kadernictvi a poptej se. Urcite se najde nejake, kde ti vyhovi a nic pri tom nesprzni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 3:16 pm    Předmět: Citovat

Rado17, zajdi do kadeřnictví, k nějaké mladé kadeřnici, poptej se známých i kamarádek, které ti doporučí.
Přítel tam občas se svými dlouhými pačesy zajde a je hodně spokojený, víc, než když se mu to pokouším zkracovat já. Většinou to nedopadá dobře, když si to pokusíš okudlat sám nebo s pomocí amatéra.
Mám zkušenost, že kadeřnice nemají potřebu dlouhovlasým chlapům zbytečně ubírat centimetry, jako ženským. Asi jim vlasy nezavidí a nejsou pro ně konkurencí, kdo ví Wink
Já bych do kadeřnictví nešla, ale kamaráda bych tam s čistým svědomím poslala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 6:47 pm    Předmět: Citovat

Podle mě teda Ujflauši žádný speciální střih nemá (nebo aspoň co si tak vybavuju), má ty vlasy normálně přibližně ve stejné délce a k tomu pěšinku, možná trochu šikmo. A na zápasy tu čelenku. Takže pokud bys chtěl na takové "mikádo", tak asi sestříhnout ty delší zadní vlasy, možná bych to ale nedávala hned na jednu délku, spíš napřed zkrátit trochu ty delší a udržovat je, aby zatím ty další dorostly. Záleží na tom, jestli se cítíš zrovna na radikální skok, nebo ne Wink

Do kadeřnictví bych já osobně taky nešla, když už, tak určitě dobře vybírat, aby to nebyl místo Ujfiho spíš Landa Twisted Evil Zkus zapátrat po nějakých refencích ve svém okolí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 7:01 pm    Předmět: Citovat

culik ano, vrkoc ano, dajme tomu, ze aj nejaky decentny jemny drdolcek.....ale tym to konci....pompezne zapletance a vycesy a co ja viem co, by posobili pekne komicky Very Happy
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwertoun
8-20
8-20


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 7:25 pm    Předmět: ... Citovat

kamarád občas nosí cop a na chlapovi se mi to teda vůbec nelíbí. nejhorší co jsem ale viděla, byl kdysi v tanečních týpek, kterej měl zapletenej francouzskej! brr... ale je fakt, co s tím, nosit rozpuštený je nepraktický, no jsem ráda, že jsem ženskáSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.