Účesy pro dlouhovlasé muže
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=323bca44661e752e64591b44ad2bd963Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 8:59 am    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Soufflet napsal:
Lucifer: Ty si jako zaplétáš vlasy a pak je nosíš zvlněné?? No...já to nemyslím tak, že bych se smála, ale prostě si nedovedu představit chlapa, co by měl takto zvlněné vlasy... (a hlavně s tím copem na hlavě Laughing ) A nosíš to pak v culíku?

Zaplétám je jenom na noc a jenom příležitostně. Wink Ale docela se divim, kolik tu v Praze vídám i dospělejch chlapů s copem. Laughing
No ono to pak vypadá celkem přirozeně, jako od přírody. Wink
Culík nosím většinou když musím.

Nekterym chlapum cop nahodou moc slusi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 9:48 am    Předmět: Citovat

day napsal:
Lucifer napsal:
Soufflet napsal:
Lucifer: Ty si jako zaplétáš vlasy a pak je nosíš zvlněné?? No...já to nemyslím tak, že bych se smála, ale prostě si nedovedu představit chlapa, co by měl takto zvlněné vlasy... (a hlavně s tím copem na hlavě Laughing ) A nosíš to pak v culíku?

Zaplétám je jenom na noc a jenom příležitostně. Wink Ale docela se divim, kolik tu v Praze vídám i dospělejch chlapů s copem. Laughing
No ono to pak vypadá celkem přirozeně, jako od přírody. Wink
Culík nosím většinou když musím.

Nekterym chlapum cop nahodou moc slusi Smile


Ja si stojim i za drdulky, uz znam dva kluky, co je tak nosi a vypada to zajimave. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 11:10 am    Předmět: Citovat

jo ja pravidelne tygrikovi zapletam poradny cop a je moc spokojeny:) a moc mu to slusi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 3:08 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
jo ja pravidelne tygrikovi zapletam poradny cop a je moc spokojeny:) a moc mu to slusi Very Happy

To ten můj si je nechá zaplést, ale jen na doma:( Ale uvidíme, až mu narostou delší, třeba změní názor:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 3:13 pm    Předmět: Citovat

Po několika hororových zkušenostech, kdy měl miláček rozpuštěné vlasy a následně šíleně zakudlané vlasy, protože třeba foukalo, jsem mu začala plést cop. A musím říct, že se mi to moc líbí, navíc není problém, aby si potom rozčesal vlasy. Nosí ho i do práce Wink Mám sice nejradši rozpuštěné vlasy, ale u někoho, kdo se nerad češe, je cop velice praktický. Jako mužský účes je podle mě naprosto vhodný a vyhovující Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 4:34 pm    Předmět: Citovat

No popravdě řečeno, já jsem teda moc chlapů se zapleteným copem ještě neviděla... Wink
A přítelovi maximálně občas zapletu pár tenkých copánků (njn, hippies, ale na dredy si netroufne (to bych ho asi zabila), tak jenom semtam pár copánků), občas se mu snažím udělat normální cop (protože mu to padá do očí, strašně se mu to mastí a tak..), ale většinou se brání. že prý je mu zima na uši a že ho to tahá a blablabla... Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Po několika hororových zkušenostech, kdy měl miláček rozpuštěné vlasy a následně šíleně zakudlané vlasy, protože třeba foukalo, jsem mu začala plést cop. A musím říct, že se mi to moc líbí, navíc není problém, aby si potom rozčesal vlasy. Nosí ho i do práce Wink Mám sice nejradši rozpuštěné vlasy, ale u někoho, kdo se nerad češe, je cop velice praktický. Jako mužský účes je podle mě naprosto vhodný a vyhovující Wink


Já souhlasím. Vlkoník by ho také někdy potřeboval, zvlášť když je vichr nebo jsme venku na výletech, ale on má pořád strach, že už to pak nerozplete, tak mě nechce nechat, abych ho zapletla. Very Happy
Návrat nahoru
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 12:49 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Po několika hororových zkušenostech, kdy měl miláček rozpuštěné vlasy a následně šíleně zakudlané vlasy, protože třeba foukalo, jsem mu začala plést cop. A musím říct, že se mi to moc líbí, navíc není problém, aby si potom rozčesal vlasy. Nosí ho i do práce Wink Mám sice nejradši rozpuštěné vlasy, ale u někoho, kdo se nerad češe, je cop velice praktický. Jako mužský účes je podle mě naprosto vhodný a vyhovující Wink



Tak to s tebou klarusko jednoznacne souhlasim,tygrik se take nerad cese a pri jeho dylce a hlavne hustote je to pak pro vlasky utrpeni,kdyz nejsem v dosahu a on se sam neucese(lenost),no a cop si moc chvali a hlavne aj do prace.Vzdy mu maznu par kapek jojobaku pred zapletenim a pak je znova a znova nadseny jak se to krasne rozcesava(a hlavne mnohem rychleji Wink Very Happy a taky mu moc slusi copan,ale ma je tak husty ze ve svych malych a nesikovnych rukach mam problem cop u hlavy utahnout a tyky jsem zjistila ze jemu vydrzi jedine z casti francouzsky cop,obyc je moc velky a ja ho spatne udrzim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 2:32 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:

Tak to s tebou klarusko jednoznacne souhlasim,tygrik se take nerad cese a pri jeho dylce a hlavne hustote je to pak pro vlasky utrpeni,kdyz nejsem v dosahu a on se sam neucese(lenost),no a cop si moc chvali a hlavne aj do prace.Vzdy mu maznu par kapek jojobaku pred zapletenim a pak je znova a znova nadseny jak se to krasne rozcesava(a hlavne mnohem rychleji Wink Very Happy a taky mu moc slusi copan,ale ma je tak husty ze ve svych malych a nesikovnych rukach mam problem cop u hlavy utahnout a tyky jsem zjistila ze jemu vydrzi jedine z casti francouzsky cop,obyc je moc velky a ja ho spatne udrzim Very Happy


No, právě miláček se taky strašně nerad češe, takže je to někdy fakt hrůza. Jednou už jsem si i skoro říkala, že budu muset vzít nůžky... Evil or Very Mad On má zase vlasy spíš jemnejší, ale o to horší je pak to česání, protože to přímo trnu, kolik se jich potrhá... Crying or Very sad Ale s copem je to v klidu a vlasy nemá nějak ultrahusté, takže mu můžu dělat různé copany a celkem v pohodě je udržím- ale já zase na to zaplétání nejsem moc šikovná... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

tak to nejsme sikovne dve Very Happy Ale zase tygrik umi nejlepsi copanky jake jsem videla Very Happy on je ma krasne pevne a pravidelne.A jednou za cas mu zapletu dva na spankach a ostatni rozpustene,taky je to mooc pekny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.