Účesy pro dlouhovlasé muže
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=002f2323804b9958ad86607a3c5d3272Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2011 2:51 pm    Předmět: Citovat

ako ste tu riešili "elfí" účes, aj zapletaný cop na chlapovi, hádam sa Tvor neurazí, keď tu pospamujem s jeho profilom. len na ukážku: http://dlouhevlasy.cz/index.php?option=com_comprofiler&task=userProfile&user=4229&Itemid=173

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2011 3:16 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
ako ste tu riešili "elfí" účes, aj zapletaný cop na chlapovi, hádam sa Tvor neurazí, keď tu pospamujem s jeho profilom. len na ukážku: http://dlouhevlasy.cz/index.php?option=com_comprofiler&task=userProfile&user=4229&Itemid=173

Smile


Ze gay elf Very Happy Ale inak vlasy aj uces perfektne, a vobec nie gay Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2011 8:13 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
ako ste tu riešili "elfí" účes, aj zapletaný cop na chlapovi, hádam sa Tvor neurazí, keď tu pospamujem s jeho profilom. len na ukážku: http://dlouhevlasy.cz/index.php?option=com_comprofiler&task=userProfile&user=4229&Itemid=173

Smile


Perfektní, tyjo! Shocked
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuklik
21-40
21-40


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 4:52 pm    Předmět: Citovat

podle mě ten účes na elfa je super. Akorát jen do určité délky. Dokud jsou vlasy jten tak po bedra nebo do půlky zad, je to paráda. Rád ho nosím. Bohužel vlasy už začínají být moc dlouhé a není už to ono. Myslím, že na delších to už tolik nevynikne. Ale stříhat se kvůli tomu nepůjdu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaos
81-160
81-160


Založen: 5.12.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 10:41 pm    Předmět: Citovat

Toho legolase taky nosím (většinou ale bez copu, jen gumičku), ale fakt nevim jestli na mně až takhle dlouhý vlasy vypadaly dobře.Teď to mám pod bradavky a nechávám to dorůst (hlavně přední prameny) a přemýšlím jestli to nechat jako definitivní délku.
_________________
To be forgotten is worse than death ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 8:28 pm    Předmět: Citovat

Nejste náhodou někdo z Plzně nebo okolí? Nikoho takového nevídám...pomóc Very Happy (dost dlouhovlasých se tu občas poflakuje ale nikoho neznám osobně).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 10:43 am    Předmět: Citovat

Chaos napsal:
Toho legolase taky nosím (většinou ale bez copu, jen gumičku), ale fakt nevim jestli na mně až takhle dlouhý vlasy vypadaly dobře.Teď to mám pod bradavky a nechávám to dorůst (hlavně přední prameny) a přemýšlím jestli to nechat jako definitivní délku.


Pokud mohu posoudit, tak hříva po pás by Ti dokonale sedla. Otázkou je, jestli bys to vydržel tak dlouhé nosit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 11:27 am    Předmět: Citovat

Milí Vlasatci, teda mne sa na chlapoch dlhe vlasy pacili odjakziva, moj manzel ma tiez dlhe vlasy a ked sa ma nedavno pytal do akej dlzky to ma nechat narast tak som mu odpovedala jedine: Uzivaj si dlhe vlasy pokial ich mozes mat. Je mozne ze pride doba kedy ti vznikne na hlave plesina a potom ti bude luto ze si si ich neuzil ked sa dalo. Bohuzial velke percento chlapskej populacie je touto nemilou skutocnostou ohrozovane. A mne je to luto Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yuriko
8-20
8-20


Založen: 21.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 8:03 pm    Předmět: Citovat

Potřebovala bych poradit od nějaké hodné duše Wink. Můj muž přemýšlí, co s vlasy na maturitní ples. Má je vlnité, délka ve zvlněném stavu na ramena. Chce si udělat culík, ale přijde mi to takové...obyčejné. Mně už došly nápady. V létě jsem mu pletla jeden cop, ale to se moc na ples nehodí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 8:09 pm    Předmět: Citovat

citace:
Potřebovala bych poradit od nějaké hodné duše . Můj muž přemýšlí, co s vlasy na maturitní ples. Má je vlnité, délka ve zvlněném stavu na ramena. Chce si udělat culík, ale přijde mi to takové...obyčejné. Mně už došly nápady. V létě jsem mu pletla jeden cop, ale to se moc na ples nehodí...


nechať voľne rozpustené, francúzsky vrkoč, niečo na tolkienovský štýl alebo potom ten geraltov účes z witchera 2...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.