Účesy pro dlouhovlasé muže
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=753dd8d166fa81047ef82cb1a5632a33Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 9:07 pm    Předmět: Citovat

bosorka777 napsal:
Milí Vlasatci, teda mne sa na chlapoch dlhe vlasy pacili odjakziva, moj manzel ma tiez dlhe vlasy a ked sa ma nedavno pytal do akej dlzky to ma nechat narast tak som mu odpovedala jedine: Uzivaj si dlhe vlasy pokial ich mozes mat. Je mozne ze pride doba kedy ti vznikne na hlave plesina a potom ti bude luto ze si si ich neuzil ked sa dalo. Bohuzial velke percento chlapskej populacie je touto nemilou skutocnostou ohrozovane. A mne je to luto Sad


Mne také Crying or Very sad . Po třicítce už je to vyholené skoro všechno. Ani nemluvím o těch, co začnou pelichat už na VŠ... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaos
81-160
81-160


Založen: 5.12.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 1:09 am    Předmět: Citovat

Udělěj mu Legolase.Když jsem to měl já tak mi to holky pořád upravovaly a tahaly ze spodních volnejch pramenů Very Happy
Nádhernej pocit, v tu chvíly mi to vůbec nevadilo Cool
_________________
To be forgotten is worse than death ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 9:17 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Chaos napsal:
Toho legolase taky nosím (většinou ale bez copu, jen gumičku), ale fakt nevim jestli na mně až takhle dlouhý vlasy vypadaly dobře.Teď to mám pod bradavky a nechávám to dorůst (hlavně přední prameny) a přemýšlím jestli to nechat jako definitivní délku.


Pokud mohu posoudit, tak hříva po pás by Ti dokonale sedla. Otázkou je, jestli bys to vydržel tak dlouhé nosit.


Súhlasím, po pás by to bolo veľmi pekné Wink
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filthe
0-7
0-7


Založen: 1.2.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2012 10:42 pm    Předmět: Něco jiného,než čelenka ? Citovat

Ahoj,
chtěl bych vás poprosit "dlouhovlasovce",obzláště chlapi,kteří pravděpodobně prožili,to co prožívám já a to je růst vlasů.Je to docela o nervy a nejednou jsem uvažoval,že to vzdám a půjdou dolů.Mám je přibližně u krku..Ofinu do culíku nedám a potřeboval bych něco,čím bych ty vlasy dostal nějak do zádu Very Happy.Tedy..je jiný způsob než klasická čelenka,kterou používám,ale mě se..to nelíbí,když to mám na sobě.Něco méně viditelného..Navíc mám docela vlnitý a vzádu až kudrnatý vlasy..(docela mě to už i štve..Very Happy) a hlavně pevný..a další nevýhoda čelenky je,že jsem jich snad už 8 zlámal Very Happy

Díky za rady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2012 10:52 pm    Předmět: Citovat

Zkus vlásenky a nebo jsem viděla, že muži nosili i skřipeček, nebo zkrátka ty horní vlasy dali do culíku......
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2012 11:02 pm    Předmět: Citovat

Můj drahý sourozenec má asi podobné vlasy jako ty a nechává si dorůst ofinu, normálně nosí rozpuštěné, ale když je potřeba krade tužidlo na vlnité vlasy a tím si tu ofinu připlácává k culíku a drží.
Skřipečky si na chlapovi nedokážu představit.
Čelenky bývají i kovové a tak se nelámou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2012 11:07 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Můj drahý sourozenec má asi podobné vlasy jako ty a nechává si dorůst ofinu, normálně nosí rozpuštěné, ale když je potřeba krade tužidlo na vlnité vlasy a tím si tu ofinu připlácává k culíku a drží.
Skřipečky si na chlapovi nedokážu představit.
Čelenky bývají i kovové a tak se nelámou.

Přítel právě nosí takovou tu délku na krk a když mu to přeroste k očím, že už mu to vadí, tak to hází do čelenky a já ho v ní nemůžu vidět, vypadá to divně...ale znala jsem kluka, kterýmu nesmírně ta čelenka padla a měl kudrnaté vlasy...záleží na typu...
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2012 11:23 pm    Předmět: Citovat

Nebo můžeš použít látkový čelenky... to se neláme Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2012 11:23 pm    Předmět: Citovat

A co taková ta dlouhá gumička, co se používá místo čelenky? Vloni jsem ji chtěla koupit pro přítele, myslím, že v Kenvelu měli normální barvy jako černou, tmavě hnědou, světle hnědou...
Vypadá takhle a na hlavě takhle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 12:15 am    Předmět: Citovat

Když mi odrůstaly kratičké vlasy, to co nedosáhlo do culíku jsem přisponkovala tímhle: http://www.omlazeni.cz/shared_files/uploaded_new/19/194309/2051121_1.jpg Tyhle sponky nejsou skoro vidět, jen je třeba hlídat aby měly na konci takovou "kuličku", aby neškrábaly kůži a opatrně je vyndavat. Nesjou zrovna šetrné, ale na to přechodné období než vlasy dorostou do gumičky se to dá vydržet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.