Nevlasové šperky
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=350ffa6e295bac8ed4e2f91673760d95Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

Jinak teda naušnice mám taky strašně ráda, ale spíš je to taková ta úchylka "chci to, co nemám" Sad Já prostě naušnice nosit nemůžu Crying or Very sad Asi před rokem mi začali hnisat uši a doteď se toho nemůžu zbavit, už to mám sice vyléčené, ale vždycky, když se rozhodnu zase zkusit naušnice, tak dřív nebo později je to zpátky Rolling Eyes
Takže v obchodech vždycky slintám nad naušnicema a když užuž si je chci koupit, tak se zastavím, že bych je stejně nenosila... Rolling Eyes Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Náušnice jsou krásné, ale já s nimi mám velký problém. Mám dost tlusté a velké lalůčky a tak mi je cokoliv visacího hrozně vytáhne. TAk je mám pak jak plácačky, skoro jak Buddha. TAkže musím nosit jenom malinké šroubovací naáušničky a když chci visací, tak musí bý tenounké lehké, jen z jednoho až dvou drátků či řetízků. Nějaké větší zdobné, třeba orientální, mi uši přímo rvou a navíc to vůbec nevypadá hezky Sad
Návrat nahoru
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 7:46 pm    Předmět: Citovat

Ja mam uz malou sbirku nausnic, ted jsem si zakazala chodit do techto obchodu, jelikoz jsem zjistila, ze nektere nausnice jsem jeste ani jednou nemela na sobe... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 7:53 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Ja mam uz malou sbirku nausnic, ted jsem si zakazala chodit do techto obchodu, jelikoz jsem zjistila, ze nektere nausnice jsem jeste ani jednou nemela na sobe... Rolling Eyes
¨¨

Tak o tomto by mohla vyprávět má žena... já jsem tak trochu vasyzenej na náušnice a tak se stane, že prostě uvidím náušnice - zlaté, které se mi líbí a prostě je koupím a věnuji u nějaké příležitosti své ženě... Embarassed Wink , ta je sice ocení ale hned prohlásí, že má pouze jedny uši , a tak má velkou sbírku náušnic, které nosí tak, jak se jí to hodí a nebo k nějakým příložetostem... kupříklasu k vánocům dostala jedny, které jsem objevil na symposiu v Jihlavě a ještě je ani neměla v uších a doufám, že je ještě dlouho v uších mít nebude... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 7:56 pm    Předmět: Citovat

Hmm a já náušnice nenosím vůbec. Já jsem celkově takový nešperkový typ Wink Takže mám akorát snubák a hotovo Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Hmm a já náušnice nenosím vůbec. Já jsem celkově takový nešperkový typ Wink Takže mám akorát snubák a hotovo Wink Very Happy


Tak snubák jsem měl na ruce pouze v den své svatby... Embarassed pak jsem jej sundal, dal do krabičky a již je tam 20 let... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Brett napsal:
Ja mam uz malou sbirku nausnic, ted jsem si zakazala chodit do techto obchodu, jelikoz jsem zjistila, ze nektere nausnice jsem jeste ani jednou nemela na sobe... Rolling Eyes
¨¨

Tak o tomto by mohla vyprávět má žena... já jsem tak trochu vasyzenej na náušnice a tak se stane, že prostě uvidím náušnice - zlaté, které se mi líbí a prostě je koupím a věnuji u nějaké příležitosti své ženě... Embarassed Wink , ta je sice ocení ale hned prohlásí, že má pouze jedny uši , a tak má velkou sbírku náušnic, které nosí tak, jak se jí to hodí a nebo k nějakým příložetostem... kupříklasu k vánocům dostala jedny, které jsem objevil na symposiu v Jihlavě a ještě je ani neměla v uších a doufám, že je ještě dlouho v uších mít nebude... Wink Laughing


To tve zene tedy zavidim Smile. Muj pritel nerad kupuje "neprakticke" darky Very Happy, ale jedny od nej uz mam.
Jinak nosim vsechny mozne druhy, od zlatych po drevene, male velke, to je fuk Smile.

edit: no snubak, to hned tak mit nebudu, pritel je nesvatbovy typ Very Happy, ale pry, kdyz uz by se jako nekdy zenil, tak jedine se mnou Very Happy. Mno Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

Tak to já náušnice nosím ráda, taky mám všemožné typy, ráda mám různé dlouhé visací (třeba jedny filigránové z Portugalska - se mi teď rozbily:( ). Kdysi jsem nosila skoro jenom stříbro.
Jinak teď jsem doma, takže to moc nemám kam vzít, leda občas na koncert.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

A to já mám vůcec šperky ráda ...Smile vetsinou nosim stribro, ale ani tim diamantem by mě nikdo neurazil Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 8:18 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
A to já mám vůcec šperky ráda ...Smile vetsinou nosim stribro, ale ani tim diamantem by mě nikdo neurazil Laughing Laughing


No kočko, že by jsi byla zrovna nějak skromná, tak to se říci tedy nedá... Wink ale přál bych TI někoho, kdo by Ti takový šperl kupoval Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.