Orientální tance a jiná orientální nádhera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c966550cf4078fb528804f715b7702f9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 7:00 pm    Předmět: Citovat

Na sárí jsem koukala na netu a jsou úúúúúžasný.... (a zakrývaj špeky Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 7:06 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Na sárí jsem koukala na netu a jsou úúúúúžasný.... (a zakrývaj špeky Very Happy )


A to co je na netu, je jen chabý odvar toho, co je v obchodě!A podle majitelky prý mizí závratným tempem! Very Happy Nedivím se ani trochu...
Návrat nahoru
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 8:30 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Chaluzska napsal:
Na sárí jsem koukala na netu a jsou úúúúúžasný.... (a zakrývaj špeky Very Happy )


A to co je na netu, je jen chabý odvar toho, co je v obchodě!A podle majitelky prý mizí závratným tempem! Very Happy Nedivím se ani trochu...


Tak to až budu mít možnost, tak se do nějakého musím zajít podívat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 8:31 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Jinak v Ganze jsem příííšerně utrácela a mám do vlasů něžňoučkou stříbrnou tikku, střapce do copu, nějaké to bindi, ale hlavně přepychové vílí sárí - duhové. Ale fakt jsem nevěděla, kam dřív koukat, ta sárí jsou přeskvostná!Slušela by mi červená s ezlatými ornamenty, ale bylo by to to ultra slavnostní a asi byhc to neměla kam nosit. Také jsem nevgěděla, za kolik peněz si ještě mám dovolit. Zas ta úplně nejlevnější jaksi nebyla to pravé, také proto, že byla z uměliny a to já nerada. Tak jsem si nakonec vybrala zhruba za střední cenu (i tak pro mě pekelnou Rolling Eyes ) a protože jsem si nemohla vybrat, v jaké barvě, tak jsem si vzala ve všech! Very Happy


Démonko, mohla by jsi pro normální smrtelníky přeložit pár slůvek, které jaksi neznají ? "tikka","Bindi,".... Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 8:41 pm    Předmět: Citovat

Jééé, no to je krásné téma Razz
Tanec miluju, ať je jakýkoliv (pozn.: za tanec moc nepovažuju poskakování na nějakou uširvoucí "hudbu", doufám, že tím nikoho neurazím).
Líbilo se mi to vždycky, ale na podzim jsem začala chodit do tanečních (se školou) a až tam mě to chytlo naplno. Začala jsem litovat, že jsem si to neuvědomila dřív a někam se nepřihlásila, teď už je pozdě tancovat závodně Sad (jako malá jsem krasobruslila, ale asi ve 12 jsem toho nechala). No a teď už mi skončili základní taneční, skončili pokračovací taneční, skončila plesová sezóna...nemám kde tancovat Crying or Very sad Těším se na konec června, poslední červnový týden mám nějaký taneční kurz, tak jsem docela zvědavá Smile Ještě jsem tam nebyla, prý je to každý rok něco trochu jiného, loni byli právě břišní tance a ještě něco, už nevim.. Wink
Fairy: Můžeš mi upřesnit kde jsi to byla? Wink A jak to myslíš, že u vás není příležitost chodit na latinu? Určitě jo, přítelovi rodiče někam chodí (teď si ale nemůžu vzpomenout jak se to jmenuje) a já bych tam s mým milým taky chtěla chodit, akorát u mě je to vzhledem ke vzdálenosti nemožné Sad Takže on tam asi od příštího roku bude chodit s kámoškou a já se budu jen závistivě vyptávat, jaké to tam je... Já totiž tady u nás žádného tanečníka nemůžu sehnat Sad (spolužáka, co se mnou chodil na pokračovačky, už to nějak přestalo bavit)
A btw: co je to sárí? Embarassed
Fairy, hoď sem nějaké fotky, pochlub se nám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

Opravdu krásné téma...Fairy, já do toho krámu snad taky zajdu a něco si koupím...jenže kam to sárí nosit, když teď skoro nevystrčím nos z domu Sad
No, snad se to za čas zlepší, až budou kosáci větší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Opravdu krásné téma...Fairy, já do toho krámu snad taky zajdu a něco si koupím...jenže kam to sárí nosit, když teď skoro nevystrčím nos z domu Sad
No, snad se to za čas zlepší, až budou kosáci větší.


já se tam chystám už asi rok Smile pojďme si dát v Praze sraz a jít nakupovat!!!! Smile Laughing Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 10:27 pm    Předmět: Citovat

Niko, to bychom mohly:D Zrovna jsem si prohlížela jejich stránky a je to krásné, Mám velkou chuť jít si tam koupit aspoň sukni nebo tikku nebo něco Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 10:39 pm    Předmět: Citovat

jojojojo, to by mohlo byt paradni Smile
ja ty stranky obdivuju uz mnoho mesicu Smile jeste sem nemela prilezitost tam zajit, ale pripada mi to jako kralovstvi nadhernych a pohadkovych veci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 10:21 am    Předmět: Citovat

Hmmm, tak jsem se dívala na ty stránky a musím říct, že mě to celkem zaujalo. Dokonce už začínám uvažovat o pořízení nějaké tikky... Embarassed Jen řeším dva problémy...1. jestli se hodí i do šikmé pěšinky... Embarassed , 2. kde ji sehnat v Brně.... Crying or Very sad (asi nikde... Evil or Very Mad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.