Orientální tance a jiná orientální nádhera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=893c558c37976ebd90437d0812fe9d30Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 10:34 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
jojojojo, to by mohlo byt paradni Smile
ja ty stranky obdivuju uz mnoho mesicu Smile jeste sem nemela prilezitost tam zajit, ale pripada mi to jako kralovstvi nadhernych a pohadkovych veci Smile



A v obchodě samotném to jako v pohádce je. Já při první návštěvě nevěděla , po čem se mám vrhnout dřív. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 11:09 am    Předmět: Citovat

No, tak jsem se dívala na své fotky a zjistila jsem, že ta tikka by do té mojí pěšinky nešla, protože by mi potom končila někde na straně čela...chjo... Embarassed Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

Klaruso, tak přece není problém, když by sis tikku zrovna chtěla vzít, tu pěšinku dočasně udělat uprostřed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Klaruso, tak přece není problém, když by sis tikku zrovna chtěla vzít, tu pěšinku dočasně udělat uprostřed Very Happy


No to právě problém je- já jsem ji totiž před lety nosila uprostřed, ale pořád se mi ty kratší vlásky nad čelem jaksi potvorně kroutily a nedržely, až přišel miláček na to, že si ji mám přečesat na stranu, když se mi tam ty vlasy přirozené stáčejí, tak jsem učinila dle jeho doporučení a bylo to mnohem lepší... Wink Very Happy Takže k pěšince uprostřed se vracet nechci, to radši oželím tu tikku... Embarassed Ale nadchla mě tam další věc - bindi ve tvaru měsíce s hvězdičkou... Surprised To se mi moc líbí a už osnuju, kterak požádám sestřenici z Prahy, aby mi ho koupila... Embarassed Wink Very Happy Tomu snad šikmá pěšinka tolik překážet nebude... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 3:52 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Jinak v Ganze jsem příííšerně utrácela a mám do vlasů něžňoučkou stříbrnou tikku, střapce do copu, nějaké to bindi, ale hlavně přepychové vílí sárí - duhové. Ale fakt jsem nevěděla, kam dřív koukat, ta sárí jsou přeskvostná!Slušela by mi červená s ezlatými ornamenty, ale bylo by to to ultra slavnostní a asi byhc to neměla kam nosit. Také jsem nevgěděla, za kolik peněz si ještě mám dovolit. Zas ta úplně nejlevnější jaksi nebyla to pravé, také proto, že byla z uměliny a to já nerada. Tak jsem si nakonec vybrala zhruba za střední cenu (i tak pro mě pekelnou Rolling Eyes ) a protože jsem si nemohla vybrat, v jaké barvě, tak jsem si vzala ve všech! Very Happy



jeee sestricko,duhove sari? Shocked To je neco pro me a pro me oblekani,moc bych si je prala,ale v nejblizsich par letech si ho poridit nebudu moct,porad na to nemam dost penez Crying or Very sad a ja bych si nejake duhove lehoucke moc prala Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 9:29 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Nika napsal:
jojojojo, to by mohlo byt paradni Smile
ja ty stranky obdivuju uz mnoho mesicu Smile jeste sem nemela prilezitost tam zajit, ale pripada mi to jako kralovstvi nadhernych a pohadkovych veci Smile



A v obchodě samotném to jako v pohádce je. Já při první návštěvě nevěděla , po čem se mám vrhnout dřív. Laughing Laughing Laughing


Já to měla absolutně přesně tak! Very Happy VYsvětlivky: sárí - tradiční indický oděv, vlastně krásně barevný a bohatě zdobený pruh látky dlouhý 6-8 metrů, který se zastrká za pas spodničky nebo za provázek a naaranžuje se přes rameno.Dá se vázat mnoha způsoby a vypadá vznešeně. Musím ho zkusit uvázat jako římskou tógu Laughing . Tikka - šperk do pěšinky, sestává z řetízku, který se táhne pěšinkou a z přívěsku, který pak visí do čela. Na konci řetízku je háček na zaháknutí do vlasů. Bindi - nalepovací tečka na čelo mezi oči, dnes už ani ne tečka, ale malý ornamentík nebo kamínek různých tvarů. Klaruso, to měsíční bindi se mi také moc líbilo, ale zblízka už méně. Nebylo moc hezky provedené.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 9:30 pm    Předmět: Citovat

A už mi nezbylo na taneční kostým Sad .Ale tak příště, aspoň mám důvod tam zas jet Wink Very Happy .
Návrat nahoru
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 12:49 am    Předmět: Citovat

Ahojik, nechodíte holky některá z Vás na kurzy břišního tance - do Brna. Ráda bych další semestr začala chodit s kamarádkou. Na netu, je nejrůznějších kurzů poměrně dost, tak by nejraději dala na něčí osobní pozitivní zkušenost. Děkuju. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 4:21 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska byla v Ganze a neodolala a koupila si sárí Embarassed Very Happy Málem jsem se tam poslintala, vůbec jsem nevěděla, které si vybrat Shocked Teď ještě naučit se to na sebe namotávat a nosit Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 6:35 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Tak jsem dneska byla v Ganze a neodolala a koupila si sárí Embarassed Very Happy Málem jsem se tam poslintala, vůbec jsem nevěděla, které si vybrat Shocked Teď ještě naučit se to na sebe namotávat a nosit Razz


Vítej mezi sáríholičkami Laughing Je to tam úplně na mrtvici, viď? Můj poslední úlovek je krásná zlevněná tyrkysová blůzka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.