Orientální tance a jiná orientální nádhera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cde4d9d0dcbf44c6f227a8663ad0c79cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kitsunechan
81-160
81-160


Založen: 11.1.2012
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 1:34 am    Předmět: Citovat

Tak jsem začala s břišním tancem, ale ne na kurzu, s tím si počkám až budu v Praze... Stáhla jsem si na uložto instruktážní dvd , sice to je nic moc koukat na to na počítači, lektorka z obrazovky nevyleze ale alespon základní pohyby se naučím a pak budu napřed Very Happy a je to celkem hezky natočený a srozumitelný. Hlavně se mi líbí že tam je před i po praktikování joga vhodná pro protažení těla a usměrnění životní energie tak aby se dobře tančilo Smile
Jmenuje se to Arrow Serpentine-Bellydance-with-Rachel-Brice-Part-1-DVD-Rip.avi Idea
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 10:03 am    Předmět: Citovat

Tohle dvd znám a je udělané moc dobře. Ale nezdá se mi to moc vhodné pro úplné začátky. Přeci jen pro začátečnice to určené není a počítá se tam s tím, že už něco umíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitsunechan
81-160
81-160


Založen: 11.1.2012
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 5:22 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
Tohle dvd znám a je udělané moc dobře. Ale nezdá se mi to moc vhodné pro úplné začátky. Přeci jen pro začátečnice to určené není a počítá se tam s tím, že už něco umíš.

Hmm... mě to přijde docela zvladatelný, už jsem to projela dvakrát a docela v pohodě, no ale zkusím teda najít něco úplně základního, abych neměla nějaký hloupý mezery... Idea
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 5:42 pm    Předmět: Citovat

Kitsunechan napsal:
Tak jsem začala s břišním tancem, ale ne na kurzu, s tím si počkám až budu v Praze... Stáhla jsem si na uložto instruktážní dvd , sice to je nic moc koukat na to na počítači, lektorka z obrazovky nevyleze ale alespon základní pohyby se naučím a pak budu napřed Very Happy a je to celkem hezky natočený a srozumitelný. Hlavně se mi líbí že tam je před i po praktikování joga vhodná pro protažení těla a usměrnění životní energie tak aby se dobře tančilo Smile
Jmenuje se to Arrow Serpentine-Bellydance-with-Rachel-Brice-Part-1-DVD-Rip.avi Idea


to som hotová ja som netušila, že aj brušné tance sa už dajú zohnať na "dvd" Shocked čo je úplne skvelé, lebo tiež som rozmýšlala nad kurzom a ako vravíš ty, budeme už v niečom napred:) takže okamžite touložujem.sk Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 5:44 pm    Předmět: Citovat

[quote="Sstrange"]
Kitsunechan napsal:
Tak jsem začala s břišním tancem, ale ne na kurzu, s tím si počkám až budu v Praze... Stáhla jsem si na uložto instruktážní dvd , sice to je nic moc koukat na to na počítači, lektorka z obrazovky nevyleze ale alespon základní pohyby se naučím a pak budu napřed Very Happy a je to celkem hezky natočený a srozumitelný. Hlavně se mi líbí že tam je před i po praktikování joga vhodná pro protažení těla a usměrnění životní energie tak aby se dobře tančilo Smile
Jmenuje se to Arrow Serpentine-Bellydance-with-Rachel-Brice-Part-1-DVD-Rip.avi Idea


Akorát teda tohle nejsou orientální tance jako takové, ale tribal... a na ten chce základy orientu mít.
Ta jóga na začátku je super! Sice sem u toho na začátku párkrát umírala ale jinak se to dá. A Rachel vysvětluje moc dobře Smile
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 10:46 pm    Předmět: Citovat

tribal? Shocked no počkať, teraz som z toho trochu mimo:D takže hento je niečo ako pokročilý orient..? a niaké videá pre úúplnych začiatočníkov by ste nevedeli poradiť?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 8:26 am    Předmět: Citovat

Tribal je něco jako stylové odvětví orientu, ale máš pravdu, že už by to aspoň nejzákladnější základy chtělo. Pokud se nepletu, tak tribal by měl vycházet z kmenových tanců (tribe - kmen), tancuje se v dost typických kostýmech a na ne úplně klasickou orientální hudbu.
Ale tribal jsem taky chtěla zkusit, takže se jde stahovat Twisted Evil
A k dvd pro začátečníky, tak ta se dají určitě koupit ve většině obchodů, kde se prodávají orientální kostýmy, ale se stahováním neporadím Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

Deirdre napsal:
Tribal je něco jako stylové odvětví orientu, ale máš pravdu, že už by to aspoň nejzákladnější základy chtělo. Pokud se nepletu, tak tribal by měl vycházet z kmenových tanců (tribe - kmen), tancuje se v dost typických kostýmech a na ne úplně klasickou orientální hudbu.
Ale tribal jsem taky chtěla zkusit, takže se jde stahovat Twisted Evil
A k dvd pro začátečníky, tak ta se dají určitě koupit ve většině obchodů, kde se prodávají orientální kostýmy, ale se stahováním neporadím Rolling Eyes


no ja to dnes chcu skúsiť napriek všetkému..aj keď mám dojem, že to bude nanajvýš hopsanie tukovými vankúšikmi Laughing .. ono sú aj obchody s orientálnými kostýmami?to je sranda, o to som nepočula ešte:) ani si neviem predstaviť kde by tu niečo také mohlo byťVery Happy uvidíme ako to bude s tým..poprípade si počkám rovno na kurz Very HappySmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitsunechan
81-160
81-160


Založen: 11.1.2012
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 3:07 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
Deirdre napsal:
Tribal je něco jako stylové odvětví orientu, ale máš pravdu, že už by to aspoň nejzákladnější základy chtělo. Pokud se nepletu, tak tribal by měl vycházet z kmenových tanců (tribe - kmen), tancuje se v dost typických kostýmech a na ne úplně klasickou orientální hudbu.
Ale tribal jsem taky chtěla zkusit, takže se jde stahovat Twisted Evil
A k dvd pro začátečníky, tak ta se dají určitě koupit ve většině obchodů, kde se prodávají orientální kostýmy, ale se stahováním neporadím Rolling Eyes


no ja to dnes chcu skúsiť napriek všetkému..aj keď mám dojem, že to bude nanajvýš hopsanie tukovými vankúšikmi Laughing .. ono sú aj obchody s orientálnými kostýmami?to je sranda, o to som nepočula ešte:) ani si neviem predstaviť kde by tu niečo také mohlo byťVery Happy uvidíme ako to bude s tým..poprípade si počkám rovno na kurz Very HappySmile

Mě to podle toho dvd prostě baví Very Happy, hlavně jsem si to chtěla zkusit než půjdu na nějakej kurz Smile no ale teda nejdřív potom jak jsem zjistila že to neni pro začátečnický začátečníky tak jsem se koukala na youtube na basic steps of bellydance a bylo tam to samý... No a když jsem to zkoušela poprvý tak jsem si říkala jak je to lehký ale čím víc si to pouštím tím víc si všímám taakovejch drobností jako úhel nohou, správnej postoj s jemně pokrčenejma kolenama a tak který jsou asi právě ten úplnej základ... No takže můj postup je takovejhle: nejdřív jsem se naučila kroky pro nezačátečníky a ted piluju tu ladnost a snažim se vypozorovat ty základy. Druhej závěr, až se bude otvírat nějakej kurz, jdu tam. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 10:42 am    Předmět: Citovat

Ona Rachel Brice dělá hlavně tribal fusion a na tom dvdčku co si pamatuju taky.
A to je ještě něco trochu jinýho než tribal (ATS - American Tribal Style). Ač to může vypadat jako folklór, tenhle tanec vznikl uměle, za zakladatelku se považuje Caroleena Nericco, když už jí nebavily třpytivý princezny.
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.