Orientální tance a jiná orientální nádhera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=75e269fa1bbf913feab47c77edbaa2a4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2012 12:10 pm    Předmět: Citovat

Tak som to urobila. Kvoli bleskurychlemu vycerpaniu miest na plavanie som sa zapisala na brusne tance ako telesnu. Embarassed
Vzdy som to chcela aspon vyskusat, fascinovalo ma to uz od mala a poleno tiez nie som... Tak som si povedala ved co, za jeden kredit to ked tak pretrpim. Very Happy Ale fakt ma to chytilo, hrozne ma to bavi a uzivam si kazdu hodinu.
Jedine co ma mrzi, tak slecna instruktorka neberie ohlad na novacikov - chodia tam totiz vsetky kategorie od zaciatocnikov az po profikov, takze treba nahodit stredne tempo a ja ako perfekcionista proste neznesiem ked sa mi nieco nevysvetli a robim to zle. Mad Takze som si nasla par videi na juutjub a trsam uz aj doma.
Jedine co by ma zaujimalo - je mozne, ze by z brusnych pobolievali bedrove klby? Neviem totiz identifikovat, ci to je prave tym, ze robim nieco zle alebo je to fyziologicky jav, sposobeny mojim 10-rocnym posobenim na poli modernej gymnastiky. Nechcem si odfajcit klby este viac a ak je to ovplyvnitelne, vcelku by som bola zvedava ako... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polty
21-40
21-40


Založen: 28.7.2011
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2012 8:07 pm    Předmět: Citovat

Holky můžete mi prosím poradit? Potřebuji pořídit závoj na tancování a vůbec nevím jaký materiál, může se někdo podělit o své zkušenosti? Nikde jsem nenašla stránku, na které by se rozebíralo nějaké pro a proti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 10:54 pm    Předmět: iraqi Citovat

Ahoj děvčata, předem se omlouvám jeslti už se to tu objevilo o čem chci mluvit, ale vážně to nechci projíždět celý Smile

Takže, oreintální tance se mi vždy líbily, ale nějak zásadně mě to nelákalo je zkusit, ale nedávno jsem objevila tanec iraqi , takový orientální vlasotanec (já tomu říkám orientální headbang, páč mi to právě připomíná mé křepčení s vlasama na metalových koncertech) Very Happy tak se chci zeptat, jak se vám tento tanec líbí, jeslti ho některá z vás děláte, případně jeslti nevíte kde se tu u nás v čr třeba vyučuje? tady je ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=PObtB5gZJAI

Díky za názory Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 8:33 am    Předmět: Citovat

wau.... já teda o ničem takovém neslyšela a ani sem to až do teď nikdy neviděla, ale je to mazec! vypadá to bombasticky, ale hlava mě bolí i za ni Very Happy myslím, že šance najít tu na takový tanec lektora, bude mizivá.... Sad
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 8:58 am    Předmět: Re: iraqi Citovat

Romanka napsal:
Ahoj děvčata, předem se omlouvám jeslti už se to tu objevilo o čem chci mluvit, ale vážně to nechci projíždět celý Smile

Takže, oreintální tance se mi vždy líbily, ale nějak zásadně mě to nelákalo je zkusit, ale nedávno jsem objevila tanec iraqi , takový orientální vlasotanec (já tomu říkám orientální headbang, páč mi to právě připomíná mé křepčení s vlasama na metalových koncertech) Very Happy tak se chci zeptat, jak se vám tento tanec líbí, jeslti ho některá z vás děláte, případně jeslti nevíte kde se tu u nás v čr třeba vyučuje? tady je ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=PObtB5gZJAI

Díky za názory Smile


Zkus napsat Sharqigirl, ta je tady na břišní tance a tak ta nejpovolanější Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 3:50 pm    Předmět: Re: iraqi Citovat

Romanka napsal:
Ahoj děvčata, předem se omlouvám jeslti už se to tu objevilo o čem chci mluvit, ale vážně to nechci projíždět celý Smile

Takže, oreintální tance se mi vždy líbily, ale nějak zásadně mě to nelákalo je zkusit, ale nedávno jsem objevila tanec iraqi , takový orientální vlasotanec (já tomu říkám orientální headbang, páč mi to právě připomíná mé křepčení s vlasama na metalových koncertech) Very Happy tak se chci zeptat, jak se vám tento tanec líbí, jeslti ho některá z vás děláte, případně jeslti nevíte kde se tu u nás v čr třeba vyučuje? tady je ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=PObtB5gZJAI

Díky za názory Smile


Já, já, já! Very Happy tu odkaz http://www.youtube.com/watch?v=vhMME3N7ECQ&list=UUqqdUjHNqPtjOVjE-kLcNYQ bylo to první vystoupení, takže ještě nejsme moc sehrané, tak omluv chyby...
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 8:50 pm    Předmět: Re: iraqi Citovat

na chyby se** pes, ste úžasné! Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 9:37 pm    Předmět: Re: iraqi Citovat

Romanka napsal:
na chyby se** pes, ste úžasné! Smile
:
Jéé, děkujeeem Laughing A zkus omrknout zaar, to je taky ten správnej nářez Wink
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 10:35 pm    Předmět: Re: iraqi Citovat

KrejcovaGabriela napsal:
Romanka napsal:
na chyby se** pes, ste úžasné! Smile
:
Jéé, děkujeeem Laughing A zkus omrknout zaar, to je taky ten správnej nářez Wink


ten zaar to je teda velkej mazec taky! Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.