zehlicka na mokre vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=22e4b48fe4f52322d41f5ee1422c5e9dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gabusska
0-7
0-7


Založen: 7.4.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 4:05 pm    Předmět: zehlicka na mokre vlasy Citovat

Ahojte som tu nova, nahodou som nasla tuto stranku a velmi sa mi paci. mam otazku, dufam ze sa uz niekde neriesila. ale v obchode mi predavac nukal zehlicku specialnu na zehlenie mokrych vlasov.mate s takou nejake skusenosti? planujem si kupit novu, a neviem ci sa oplati do takejto investovat, nechcem si vlasy uplne znicit.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 9:46 pm    Předmět: žehlička Citovat

Ahoj, vítám tě. Taky jsem nová. O žehličce na mokré vlasy jsem neslyšela. Snad ti někdo bude moci poradit. A nemá to bý třeba napařovací žehlička? O té jsem už slyšela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 12:59 pm    Předmět: Citovat

Osobní zkušenost s takovou žehličkou nemám, ale vzhledem k tomu, že mokré vlasy jsou náchylnější k poškození než suché, tak bych to asi moc nedoporučovala. Ono celkově je žehlička pro vlasy zlo, já žehlila několik let a taky vlasy podle toho vypadaly. Teď už většinou ani nefénuju a vlasy jsou mi vděčné a vypadají podstatně lépe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 12:59 pm    Předmět: Citovat

do žehličky bych nešla :/ žehlila jsem si vlasy asi rok jelikož jsem si myslela že s rovnýma vypadám líp Very Happy ... krásně jsem si zničila konečky takže šlo nějakých 5cm pryč :/ teď si vlasy už rok nežehlim (teda ofinu jo jelikož nepotřebuju vypadat jako Elvis Very Happy ) a krásně se lesknou a konečky jsou pěkný Smile ... žehlička je zabiják vlasů Sad a když budeš žehlit mokrý tak jim dáš ještě víc zabrat (vim z vlastní zkušenosti)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gabusska
0-7
0-7


Založen: 7.4.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po duben 15, 2013 6:20 pm    Předmět: Citovat

Vdaka za rady Smile tiez sa mi to moc nepozdavalo, ale reklama znela velmi lakavo, hlavne by som si mohla zehlit mokre vlasy napriklad aj obcas rano pred odchodom z izby, kym spolubyvajuca este spi a nebudila by som ju fenom...nemala by byt naparovacia, ale vraj ma nejake odvetravanie, takze mokre vlasy nevadia...a je to remington, co je kvalitna znacka, tak som myslela, ze by to mohlo byt v pohode, ale asi do toho pre istotu nepojdem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po duben 15, 2013 6:46 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky žehličku, se kterou se dají žehlit mokré vlasy. Dokonce jsem byla tuhle u kadeřnice, která říkala, že když se žehlí mokré vlasy, tak se s ní mohou vsoušet místo fénu, ale nepřesušují se. No nevím no...z vlastní zkušenosti jako bez žehličky bych neumřela, s ní taky ne. Občas ji prostě použiju, věděla jsem, že ji budu používat minimálně, tak jsem nekupovala nijak drahou. Jen jsem chtěla podkovu, tak jsem nějakou potřebovala, nebo spíš jednou za pár měsíců na diskotéku, když chci žehlit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.