zdraví vás nováčik Bash ;)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=93c1dec939742877bd2cc386c08d73eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bash
8-20
8-20


Založen: 6.4.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 1:03 am    Předmět: zdraví vás nováčik Bash ;) Citovat

Ahojte, chcela by som vás pozdraviť a predovšetkým sa vám aj predstaviť volám sa Barbora som zo SR, naposledy som vyfasovala prezývku Baš tak som tu Smile k stránke som sa dostala len tak náhodne cez internet keď som hľadala nejaké články o vlasoch kedže by som bola rada keby som ich mala už dlhšie ako za posledné 3 roky a veľmi ma zaujali vaše rady a to ako sa spojili ľudia. ktorých doslova spája starostlivosť o vlasy .. viem že sa tu dozviem len užitočné rady za ktoré som už vo pred vďačná Smile
Inak som dosť komunikatívny človek myslím si že aj dosť priateľský
Takisto mám kopec iných záujmov( ak by vás zaujímali )napr. :
-hudba: rada spievam, učím sa na klavíri aj keď mala som začať kus skor ale nenehala som sa odradiť
vypočuť, vypočujem si všetko ale najradšej mám rada štýly ako hardcore, metal a celkovo tvrdú muzičku ktorej sa držím ..
-umenie: moje druhé ja študujem na umeleckej škole ľúbim maľovať. kresliť a rada skúšam hociaké iné techniky Smile( poprípade sa venujem maľbe na hodváb ak by mal niekto záujem o šatku alebo iné.. )
-volný čas: hlavne z blízkymi priateľmi, koncerty, tury
... a mnohé dalšie ale to by bolo už asi na dlho ..
.. tak ešte v skratke som tu, som rada že som tu a všetkých vás zdravímWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 1:16 am    Předmět: Citovat

tak vitaj, no pár nás tu spája trochu viac ako len starostlivosť o vlasy Razz a máš super snakebity Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 9:43 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bash
8-20
8-20


Založen: 6.4.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 8:48 pm    Předmět: Citovat

ahojte Wink ďakujem ešte mám aj dalšie 2 pierci Wink tak o tom nepochybujem, že sa nájde toho viac čo bude spoločného;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.