Zkoušel někdo prášky khadí, jako kondicionéry?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=20d60fa111f2e46586791549f1763c5eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 9:52 am    Předmět: Zkoušel někdo prášky khadí, jako kondicionéry? Citovat

Hodně jsem tady četla o barvení hennou khadí, ale zatím jsem nenašla moc informací o užívání jejich rostlinných prášků na ošetřování vlasů. Koupila jsem Amlu a jednou použila a hned po prvním použití mám vlasy krásně lesklé a poddajnější (jinak mám suché, nepoddajné, kudrnaté vlasy). Mám je chemicky barvené (vlasy) a trochu mi některé pramínky po použití AMLy házejí medový odlesk a mírně mne svědila pokožka hlavy. Máte někdo zkušenost s dlouhodobějším používáním prášků na vlasy khadí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po duben 15, 2013 5:44 pm    Předmět: Amla a shikakai Citovat

Bohužel nikdo na mou otázku nereaguje, tak si odpovím sama Wink . Po třítýdením používání mi vlasy malinko ztmavly a hází měděné odlesky. Také se mi zdají suché, zvláště po použití amly. Ale jsou krásně lesklé a kudrnaté. Pokožka hlavy mě svědí jen občas - je možné, že mám jen špatně vymytou tu rostlinou pastu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.