Pestovanie od začiatku
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cb1ce5c15fe8d748c6639298d248e0cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 9:10 pm    Předmět: Pestovanie od začiatku Citovat

Zdravím všetkých , mám vlasy asi tak 5cm pod ramena , do teraz bolo všetko v poriadku ale teraz sa mi začali vysušovať asi tak 1 cm od koncov je úplne suchý Mad bojím sa aby sa nezačali štiepiť zatiaľ sú celé , za rok mi vyrástli z 2mm na nejakých 25cm nechcel by som aby sa to všetko muselo ostríhať , chcem mať vlasy aspoň po pás , nemôže byť chybou to že používam asi pol roka iba prírodné prípravky na vlasy bez silikónov Sad prosím poraďte mi Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 9:22 pm    Předmět: Citovat

a používaš nejaký olej?
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 9:28 pm    Předmět: Citovat

Áno používam kokosvý bio ale ten sa za hodinu vsiakne a potom sú zase konce suché Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 9:44 pm    Předmět: Citovat

no, ja osobne vlasy hydratujem jogurtovými zábalmi a celkom to pomáha... ale zasa, nemám ich nejak veľmi vysušené
btw, ten olej dávaš na suché, alebo na mokré vlasy?
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 9:49 pm    Předmět: Citovat

Ako ani moje konce nie sú tak suché že ako slama ale sú suché Very Happy Very Happy a olej dávam na suché vlasy lebo na mokre to neviem odhadnúť Very Happy vždy ich zmastím tak že no Very Happy Very Happy mám doma aj argánový , jojobový, ricinový olej ale bojím sa ich dať na vlasy neviem či im neuškodia Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 9:56 pm    Předmět: Citovat

a k tým zábalom , robím si pravidelne každé 2 týždne žĺtko, kokosový olej ,med , silný žihľavový čaj nechávam to na mokrých vlasoch 2-3 hodiny ale niekedy sa mi zdá že sú po tom vlasy ešte horšie Mad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 9:57 pm    Předmět: Citovat

tak skus davat olej na mokre vlasy... aj ked sa trocha zamastia, to nevadi... olej na sucho tvojim vlasom zrejme nesedi
ps: ospravedlnujem sa za diakritiku, ale momentalne som na tablete
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 10:03 pm    Předmět: Citovat

tak vyskúšam to , akurát že moja dĺžka vlasov je teraz tak nepraktická Mad Very Happy všetko robím za chrbtom tak že olej sa dáva iba na konce dosť ťažko , aj preto že nie veštky vlasy sú rovnako dlhé Very Happy to je normálne jóga pri tom Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 10:05 pm    Předmět: Citovat

a kludne mozes oleje aj striedat, neuskodia ti Smile
ricinovy je super na znicene vlasy, len ho treba trocha zriedit, lebo je dost husty...
a so zabalmi to zasa netreba prehanat, potom hrozi, ze budes mat vlasy uplne splasnute... podla mna staci maska raz za mesiac (ja mam niekedy interval aj 8-10 tyzdnov Embarassed )
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 10:11 pm    Předmět: Citovat

tak spľasnuté ich nemám , akurát vtedy sú spľasnuté keď použijem kondicioner na celé vlasy Very Happy tak že ho dávam iba na konce aj to iba ráz do týždňa , možno by mi vlasy trebalo už aj podstrihnúť na posledy strihané koncom decembra Very Happy Very Happy Very Happy len už chcem aby boli dlhé lebo s týmto si už neviem rady Embarassed Embarassed ale pokiaľ nie sú poštiepené asi netreba strihať či ?? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.