Ofina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 92, 93, 94  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=70d8bc4cd2e3c1b31a97a0dd31690b50Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 3:06 pm    Předmět: Citovat

Ofinu sem mnela naposledy ve skolce. Jednou sem si jí dokonce sama skrátila, coz mamku nepotesilo, protoze byla celkem na krivo! Shocked S dorustáním to nebyla zábava Confused ani proto bych si jí nenechala udelat.

Na strední sem mnela nemcinárku s krásnýma cernýma vlasama az pod zadek, a nosila ofinu. Ale nevypadalo to spatne. Wink Myslím si, ze zálezí aj od tvaru obliceje, jestli se hodí nebo ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 3:39 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Mě se ofina líbí, hlavně ta dlouhá, a trošku šikmá, třeba když někdo nosí pěšinku na stranu.
K dlouhým vlasům to sedí.
a teď je to trend? Mě se ani nezdá, že by to měla každá druhá, ale spíš na ně nemám štěstí.
U těch trendů jsem spíš zaznamenala, že hodně holek nosí světlé vlasy (klidně i odbarvené až do bíla ) a podbarvené hnědou.
Viděli už jste to?
Dole hnědá nebo černá, nahoře světlá. U nás ve městě to má strašná síla holek.
Mě se to hrozně nelíbí. No - prostě móda...

Jedna z nejkrutěji a nejnevkusněji poznamenaných vlasových variant.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 4:23 pm    Předmět: Citovat

no ja ofiny nesnasim da se rict od malicka,vim ze by mi to prekazelo a taky se mi to povetsinou vubec nelibi(i kdyz videl jsem par slecen,kterym slusela-ale jejich malo)A nesnasim takove ty pidi ofiny a ty podle hrnce z dlouhymi postranimy"pahyly"a vubec,proste ja ji nikdy mit nechci a nebudu(a kdybych jo chtela tak si muzu scesat do cel ty takove"detske"vlasky co mi podrustaji a vypada to pak jak jemnejsi ofina,ale ani to neci) Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka
0-7
0-7


Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 6:54 pm    Předmět: ofina Citovat

Mně teda ofina nepřipadá nijak špatná.Mám jí už teda pár let vždycky jsem jí chtěla nechat narůst ale pak jsem si to rozmyslela.Je to asi věc názoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 7:04 pm    Předmět: Citovat

Mě se ofiny taky nelíbí, naposled jsem ji měla někdy na základce a to dorůstání, to už moc nevim, ale nosívala jsem tehdy vlasy asi po ramena, takže to zas tak hrozné nebylo. Ale jednu vzpomínku na to dorůstání mám-když jsem se šla ostříhat (z délku asi po ramena na délku asi pod uši) a konečně jsem mamku přesvěčila, že už ofinu nechci a že si ji nechám dorůst (mama byla napřed strašně proti, že mi to prý bude zavazet a padat do očí a že ona se na to nebude dívat a ostříhat!!), tak mi to ta kadeřnice prostě ošmikala Mad Přestože jsem jí řekla, že ofinu ne, tak mi ji zkrátila taky Evil or Very Mad ale úspěšně dorostla a už bych si ji asi nikdy ostříhat nenechala Smile Teda jo, jednou jsem měla takový nápad, že si to nechám nějak sestříhat u obličeje nebo že bych si dokonce nechala udělat tu ofinu, už jsem o tom vážně přemýšlela, ale pak mě trklo, že jenom roupama nevim co bych a že bych toho pak litovala... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 7:23 pm    Předmět: Citovat

Já taky ofiny moc nemusím. Někomu třeba sluší, ale myslím, že takových lidí moc není. Já jsem ji taky dlouho nosila, ale pak jsem se rozhodla nechat si ji narůst, jenže už je to přes deset let a ona pořád ještě nedohnala v délce ty ostatní vlasy... Crying or Very sad A ještě mi na jedné straně roste rychleji než na druhé, pokaždé, když si zatřihuji vlasy, tak je mám na jedné straně delší, vždycky to srovnám na stejnou délku, ale příště je to to samé... Shocked Asi mám úchylnou "ofinu" Evil or Very Mad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:


Takže, mě se líbí dlouhý ofiny, je to víc sexy (mluvim za sebe), ofiny můžu, ale delší, nesnášim ty ofiny pepiny( podle hrnce vzatý) Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing


Tady asi nastává terminologické zmatení Smile Pod pojmem ofina myslím to, co má na hlavě Pinkalinka. Ale co je to ta ,,dlouhá ofina"??? Já měla za to, že dlouhou ofinu prostě nerozeznám od zbytku vlasů, protože s nima splývá - je dlouhá...
Jak to myslíš, Ká, s tou ,,delší ofinou"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
kkk napsal:


Takže, mě se líbí dlouhý ofiny, je to víc sexy (mluvim za sebe), ofiny můžu, ale delší, nesnášim ty ofiny pepiny( podle hrnce vzatý) Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing


Tady asi nastává terminologické zmatení Smile Pod pojmem ofina myslím to, co má na hlavě Pinkalinka. Ale co je to ta ,,dlouhá ofina"??? Já měla za to, že dlouhou ofinu prostě nerozeznám od zbytku vlasů, protože s nima splývá - je dlouhá...
Jak to myslíš, Ká, s tou ,,delší ofinou"?


máš pravdu Laughing Je to třeba dát do pořádku.
Když jsou vlasy nad oči, je to ofina a všechno delší je delší ofina. Ale jak se nazývá ofina, co je dlouhá třeba po pas, či delší, to nevim. Asi hodně dlouhá ofina Wink Laughing Laughing Laughing
No nějak se ty vlasy jmenovat musej, né?? Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 4:10 pm    Předmět: Ofina Citovat

Ve Spanelsku mi to prijde tak, ze do velmi huste ofiny, ktera konci nad ocima, jde pulka vlasu z hlavy, takze na zadech, ramenou, proste vzadu, je tech vlasu potom strasne malo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

...tak to vypadá, že tu budu jediná černá ovce, která ofinu nosí a které se dokonce líbí ( na někom) .... Embarassed Confused Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 92, 93, 94  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.