Ofina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 91, 92, 93, 94  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f2c0c0e9b4355eb7272f681f71d85501Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evolet
21-40
21-40


Založen: 5.1.2012
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 9:44 am    Předmět: Citovat

No když tě čtu tak už ani nelituju, že jí mít nebudu Very Happy akorát bych byla naštvaná co mě to zas napadlo a tři roky bych čekala než mi to doroste...
já bych ovšem asi nemohla mít ani rovnou ofinku, soudě dle fotek z dětství... ten vír mi totiž mírně nadzvedává vlasy oproti ostatním, takže jsem tam vždycky měla zub Very Happy
a hlavně to musí být hrozně práce....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 8:45 pm    Předmět: Citovat

Hariku - dobrá, uznávám, že jsi toho zkusila dost! Laughing Každý vlasy jsou prostě jiný... (Já samozřejmě velmi úspěšně geluju, jinak bych se s tím nevytasila)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evolet
21-40
21-40


Založen: 5.1.2012
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 9:31 pm    Předmět: Citovat

Hariku a rovná ofinka Ti držela dobře? já na to pořád musim myslet Very Happy akorát nevim jestli by to šlo - nezvedala se Ti v tom místě kde je vír nebo nerozdělovala se Ti tam? Mamka mi říkala, že když jsem byla malá a měla jsem ofinku tak mi to právě dělalo neplechu, tak mě od toho odrazuje... ale to jsem byla malá, možná jsem měla jemnější vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 4:17 pm    Předmět: Citovat

Evolet napsal:
Hariku a rovná ofinka Ti držela dobře? já na to pořád musim myslet Very Happy akorát nevim jestli by to šlo - nezvedala se Ti v tom místě kde je vír nebo nerozdělovala se Ti tam? Mamka mi říkala, že když jsem byla malá a měla jsem ofinku tak mi to právě dělalo neplechu, tak mě od toho odrazuje... ale to jsem byla malá, možná jsem měla jemnější vlasy...
Přesně to mi mamka říkala taky. Laughing Nečekala bych být tebou, že to bude okamžitě nadšeně držet, ale mně se to brzo přizpůsobilo. Těžko radit. Na straně s vírem jsme to nechali delší, aby ti lehlo. A pramen u víru rozhodně neodlehčovat efilačkama!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 12:08 pm    Předmět: Citovat

Už to na mě zase jde, a to to ještě není ani rok co jsem ji šmikla posledně Laughing Už mi odrostla pod bradu ale a tak mám zase cuky sáhnout po nůžkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sine
0-7
0-7


Založen: 3.7.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2015 2:47 pm    Předmět: Citovat

Utěště mě prosím někdo, v návalu nejnovějšího zoufalství Very Happy
Nedávno jsem to nevydržela a šmikla si ofinu (že jako bude změna). No a samozřejmě jsem z ní byla nadšená tak tři měsíce, pak jsem pochopila, proč mě kdysi tak rozčilovala. Po posledním zastřihnutí mi došlo, jak velká to byla chyba a že bych to nejraději vzala celé zpět Laughing
Klasika... za blbost se platí, ale potřebuju slyšet, že to brzy doroste. Jak dlouho vám to trvalo, než se dostala do nějaké aspoň snesitelné délky (k nosu, k bradě...) Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2015 5:56 am    Předmět: Citovat

Hmm, to fakt asi záleží na celkový rychlosti růstu tvých vlasů. Ale jinak tě až tak nepotěším - když si člověk nechává dorůstat ofinu, tak prostě nikdy neroste tak rychle, jak by se nám líbilo, potvora zlomyslná. Lehce pomáhá jí vsugerovávat, že ji vlastně vůbec nechceš nechat dorůst, že jenom poslední dobou nějak nemáš čas stříhat a ať proboha tak rychle neroste... - v tomhle ten Murphyho zákon funguje celkem slušně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sine
0-7
0-7


Založen: 3.7.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2015 12:50 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Hmm, to fakt asi záleží na celkový rychlosti růstu tvých vlasů. Ale jinak tě až tak nepotěším - když si člověk nechává dorůstat ofinu, tak prostě nikdy neroste tak rychle, jak by se nám líbilo, potvora zlomyslná. Lehce pomáhá jí vsugerovávat, že ji vlastně vůbec nechceš nechat dorůst, že jenom poslední dobou nějak nemáš čas stříhat a ať proboha tak rychle neroste... - v tomhle ten Murphyho zákon funguje celkem slušně.


Laughing Jo, to zkouším. Ale jinak je mi spíš do breku.
Příště až mě popadne nutkavá potřeba si ji zase ustřihnout, požádám někoho, aby mě nejdřív praštil Mad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2015 10:18 am    Předmět: Citovat

Nojo, já měla přesně opačnej problém - mně zase ofina sluší, ale chtěla jsem mít aspoň trochu silnější culík, tak jsem se pustila do "odrůstání". A když už teda konečně dorostla, tak jsem strašně váhala ji střihnout, ačkoli mi to neslušelo, protože jsem si vždycky vybavovala, jaká to byla otrava, když to odrůstalo... Ale mně rostou vlasy hrozně pomalu (teda kromě ofiny teď, kdy ji chci udržovat v jedný dýlce, to najednou roste snad dva centimetry za měsíc... Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sine
0-7
0-7


Založen: 3.7.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2015 3:14 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Ale mně rostou vlasy hrozně pomalu (teda kromě ofiny teď, kdy ji chci udržovat v jedný dýlce, to najednou roste snad dva centimetry za měsíc... Twisted Evil )


Přesně Laughing

Mně taky okolí říkalo, že mi ofina sluší, ale nemám na to nervy. Na úpravu, každý den fénovat, leze to do očí, potí se čelo... grrr. Už aby byla pryč. Radši si nechám svoje vysoké čelo, než tohle Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 91, 92, 93, 94  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.