Ofina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 92, 93, 94  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=59c13974b90af97ba2cf75a0a133df32Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2015 6:28 am    Předmět: Citovat

Tak moje je naštěstí skoro bezúdržbová (teda občas trochu natužím a dám na chvíli natáčky- a nesmím ji nechat moc přerůst) - tak nějak daleko víc údržby mě stála to odrostlá, kvůli takovejm těm malejm rozlítanejm vláskům nad čelem). Fakt mám na vlasy dozadu blbej tvar obličeje i hlavy a když jsem ji pak po nějakejch čtyřech letech střihla, najednou jsem vypadala o deset let mladší (což je od jistýho věku celkem fajn) . Ale holt každej to máme jinak, je spousta lidí, pro který je ofina akorát tak kopec trápení a výsledek zdaleka není adekvátní námaze. Každopádně držím palce, ať roste alespoň takovou rychlostí, jako kdybys ji nechtěla nechat dorůst. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blondýna_z_Londýna
21-40
21-40


Založen: 26.5.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2015 5:55 pm    Předmět: Citovat

ofina u mne roste asi nejrychleji ze všech částí hlavy.stříhám co měsíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 4:54 pm    Předmět: Citovat

Já jsem nějakou dobu ofinu nosila, ale nikdy jsem nevěděla "co s ní". Když jsem ji česala, vypadalo to špatně a když jsem ji nečesala, tak ještě hůř Very Happy Teď už jsem si ji nechala odrůst a myslím, že vypadám lépe Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2016 10:31 pm    Předmět: Citovat

Zdravím! po dlouhé době se zase dostávám na tuhle stránku Very Happy začala jsem poslední dobou uvažovat nad tím, že když se teda vracím stylově ke svojí černé módě, že by mi slušela taková ta emo/scene ofina... ale zase si nechci jí nechávat kdoví jak dlouho dorůstat a nejsem si jsitá, jestli by vypadala dobře bez sestříhání ostatních vlasů a jestli by mi slušela a je to dilema Very Happy nevím jestli do toho mám jít? Navíc mi příjde, že mi víc sluší vlasy v obličeji a s tím, že nosím pořád culíky, tak to nevypadá tak dobře.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2016 9:31 am    Předmět: Citovat

Hmm, tak změna je život, já do ofiny nakonec šla a ani v nejmenším nelituju, ale jak jsem tak koukala na fotky v Tvojí galerce, tak jsi kočka s ofinou i bez ofiny, ale bez ofiny se mi to líbí o něco víc. Ale může to bejt i tou tmavší barvou na fotce s ofinou a tak - prostě mi přijde, že se pod takhle hustou a dlouhou ofinou trochu ztrácíš (zvlášť vedle tý nádherný zrzavý vílí fotečky Wink ). Ale já jsem stará konzerva, k ostříhání svojí vlastní ofiny jsem se odhodlávala skoro dva roky ("když už mi konečně tak dorostla..."
Laughing ).Však když to střihneš a nebudeš spokojená, tak vlasy časem zase dorostou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2016 2:59 pm    Předmět: Citovat

Mays: Podle mě obojí vypadá pěkně. Mnohem víc záleží na tom, v čem se budeš cítit dobře.

To jsem asi moc nepomohl, co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verneuzilova
8-20
8-20


Založen: 30.11.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2016 7:29 am    Předmět: Citovat

No, já jsem si nechala asi před měsícem šmiknout ofinu, tu klasickou rovnou k obočí. A už lituju Very Happy Sice mi moc sluší, ale ty nervy s ní, hrozně rychle se zmastí, když ráno nemám čas se jí alespoň chviličku věnovat, tak jsem z ní celý den nešťastná, apod... Takže říkám NE! Very Happy Teď se jen modlit, aby co nejrychleji dorostla alespoň tak pod nos, aby mi ty krátké vlasy nestály, kdykoliv se je budu snažit dát na stranu nebo kamkoliv jinam Very Happy
Jak si holky upravujete ofinu ve fázi dorůstání? Very Happy Já už moc nevím, kam s ní, do patky mi to prostě nedrží... a když si jí přisponkuju nahoru, vypadám, jako kdybych byla nemocná.. Tak nevím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2016 9:03 am    Předmět: Citovat

Verneuzilova, já myslim, že je několik možností. Patka mi taky nedržela. Buď zasponkuj nahoru nebo na jednu stranu. Nebo si dej čelenku (plastovou nebo látkovou nebo takovou tu gumu kolem hlavy). Nebo zkus zaplést francouzský cop nad čelem a pokračuj na jednu stranu za ucho. Mimochodem s "gumou kolem hlavy" vypadaj v pohodě třeba dva copy. Nebo ten účes, kdy se za gumu zastrkávají vlasy -napiš do googlu gibson tuck headband, neumim to moc popsat. Wink Laughing
A když jsem měla ofinu delší, ale lezla mi z účesů, každej účes jsem začínala falešnym culíkem.
Držím palce, ať udržíš nervy na uzdě Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verneuzilova
8-20
8-20


Založen: 30.11.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2016 8:05 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Verneuzilova, já myslim, že je několik možností. Patka mi taky nedržela. Buď zasponkuj nahoru nebo na jednu stranu. Nebo si dej čelenku (plastovou nebo látkovou nebo takovou tu gumu kolem hlavy). Nebo zkus zaplést francouzský cop nad čelem a pokračuj na jednu stranu za ucho. Mimochodem s "gumou kolem hlavy" vypadaj v pohodě třeba dva copy. Nebo ten účes, kdy se za gumu zastrkávají vlasy -napiš do googlu gibson tuck headband, neumim to moc popsat. Wink Laughing
A když jsem měla ofinu delší, ale lezla mi z účesů, každej účes jsem začínala falešnym culíkem.
Držím palce, ať udržíš nervy na uzdě Cool

Joo, vidíš! ten účeš s tou gumičkovou čelenkou je super nápad, děkuju!! A jinak budu sponkovat a sponkovat a mezitím se modlit, aby dorostla co možná nejrychleji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2016 1:36 pm    Předmět: Citovat

https://www.youtube.com/watch?v=PcmOB9_WnWM
Jestli vás láká mít ofinu a pak mít zase zpátky vlasy bez ofiny, tady je jedno video, jak to zařídit... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 92, 93, 94  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.