Vemma - přírodní zdroj vitamínů a minerálů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c79201cc5a2a0280f8b81f04589dda59Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 10:35 am    Předmět: Vemma - přírodní zdroj vitamínů a minerálů Citovat

Asi si říkáte, co jsem to založila za téma, nicméně bych ještě předtím, než se trochu rozepíšu, chtěla říct pár slov:

Nechci tu nic dealovat, nehodlám nikoho přesvědčovat nebo nutit ke koupi čehokoliv, jen bych se touto cestou chtěla podělit o informace a produkt, ke kterému jsem se dostala úplnou náhodou a který mí pomohl. Nechci, aby to znělo jako nějaká placená reklama nebo že se tu mermomocí snažím něco prosadit či prodat, proto se o tomto produktu rozepíšu pouze zde a nebudu tím "plevelit" zbytek fóra.
Jsem sice registrovaná v distribuční síti firmy Vemma, ale to především proto, že se k jejím produktům nelze dostat jinak než "přes někoho" (člověk musí mít kód "dealera" aby si mohl produkt zakoupit, byť jen na zkoušku) a já jsem se rozhodla šířit tyhle informace dál.
Firma Vemma teprve v lednu letošního roku přišla na český (a v prosinci loňského roku na slovenský) trh, takže zde o ní téměř nikdo neví, nicméně v sousedním Rakousku funguje už pět let (a v Americe, odkud přišla, dokonce ještě déle).

Pokud by zde toto téma nějak zavazelo nebo vadilo, tak ho prosím smažte. Pro mně to bude znamenat, že zde o tento produkt není zájem a dále se o něm zde nebudu veřejně šířit. Smile
Aháčovi jsem psala, nicméně odpověď mi stále řádná nedošla, tak to i přesto zkusím, snad mně za to nezakousne Smile

Ale teď k věci:

Kdo tu čte ty moje výžblepty, asi ví, jak jsem bojovala s akné a dalšími následky užívání a vysazení HA. A taky ví, že já si všechno musím vyzkoušet, než prohlásím, že něco funguje/nefunguje Laughing.

Vitamínů/minerálů/potravinových doplňků a kde čeho všeho jsem zkusila mrtě (ať už to byl Biosil, B-komplex, laktobacily, pupalkový olej, kontryhelové kapky/čaj, dýňový olej, zinek, Citrovital (kapky i tobolky), TTO vnitřně, beta karoten, .... na kožním mi taky nepomohli (Skinoren, benzoylperoxid a jakési další olupovadlo, po kterém jsem si málem spálila obličej) nicméně že by na mně něco mělo znatelný a dlouhodobý účinek, to tedy říct nemůžu. Po některých věcech sice k mírnému zlepšení pleti došlo, nicméně po vysazení (cca po dvou/třech měsících každý) se mi (zejména akné) zase vrátilo šmahem tam, kde bylo. Tedy napuchlé podkožní pupence, po kterých zůstávaly fialové fleky, prostě humus největší (zejména v období menses). Po tvářích mi na nich zůstaly drobné jizvičky.

Nicméně na konci tohoto ledna se mi do ruky náhodou dostal jakýsi produkt od firmy Vemma. Donesla ho domů máma, která se doslova chytala stébla, jelikož už jednou nohou stála v únavovém syndromu a reálně jí hrozilo, že v něm skončí. Nemluvě o pravidelných migrénách, jakmile se jen trochu změnilo počasí, při kterých kolikrát i zvracela a nebyla schopná naprosto ničeho. V takové situaci člověk zkusí cokoliv (i sebevětší blbost).

Produkt sliboval zlepšení kůže, vlasů, nehtů, ochranu před volnými radikály, ochranu před únavou a oslabením organismu, ... no zaklepala sem si na hlavu, ale tak když to máma chtěla zkusit ...
Kdyby jenom ona, ale začala to cpát i do mně Laughing Tak sem si řekla že proč ne, chutná to dobře a hrnek džusu denně mně nezabije.
Řečem, že mi to "zaručeně pomůže" jsem věřila asi jako muslimovi, který prohlašuje že si pochutnal na zabijačce.

Na konci ledna jsem tedy začala s užíváním. Shodou náhod, cca dva dny předtím, jsem si nechala udělat tři dírky do chrupavky (po pupku asi nejhůře se hojící místo na těle pro piercing, který dokáže zlobit velmi nepříjemně a velmi dlouho).

První týden jsem měla lehký průjem, pobolívalo mně v podbřišku jako kdyby na měsíčky a lehce se zhoršila pleť (začala se více mastit), ovšem toto cca po týdnu/čtrnácti dnech ustalo (a tím i u mně jakékoliv "negativní účinky").

Po čtrnácti dnech jsem o tom, že mám propíchlé ucho prakticky ani nevěděla. Sice lymfovalo jako divé (na chrupavku celkem normálně), ale v pohodě se na něm dalo spát, nehnisalo, nebolelo (pokud sem se do něho nebouchla nebo necitlivě zatahala) ... bylo sice mírně nateklé, ale to bylo tak vše. Vzhledem k mé (ne)péči to bylo tuplem divné.
Druhý údiv přišel při prvních měsíčkách, při kterých se mi vysypalo na obličeji jen pár drobných pupínků a jeden podkožák, který neskutečně rychle vylezl a uzrál (dva/tři dny? běžně to trvalo i dva týdny, než se umoudřil a vybral si, kam teda poleze). I jsem se celkově začala cítit líp (takový ten vnitřní pocit že je vám fakt dobře a bez přetvářky).

Po dvou měsících užívání mi začaly vadit dlouhé labrety v uchu a šla jsem si je vyměnit. Piercerce málem vypadly oči z důlků a přísahala, že kdyby mi to ucho nepíchala ona, tak by neveřila, že je piercing dva měsíce čerstvý, jak se krásně zhojil za tak krátkou dobu ... ne že by byl úplně zahojený (to fakt ne Very Happy), ale naprosto bezproblémový a spokojený, to ano (o lalůčku na druhé straně to stejné říct nemůžu, ten zlobil ještě tři měsíce po vpichu a hojit se mu moc nechtělo :/) Výměnu náušnic za kratší jsem vůbec necítila.

Teď je to třetí měsíc co Vemmu užívám (každý den ráno) a s čistým svědomím mohu říct, že to funguje. Přestaly se mi štěpit nehty, na hlavě mám takový porost nových vlasů že i když se učešu, vypadám jako po zásahu elektrickým proudem (musím vyfotit, protože se tomu fakt blbě věří) a dokonce to trochu nakoplo i růst (nějak mi ta henna odrůstá o fous rychleji ale já s růstem nikdy problémy neměla).
Při menses se mi vyhodí asi šest malých pupínků, které jsou úplně lahoda proti tomu, co to bylo předtím, žádné podkožáky (papa a šáteček, mrchy jedny!) pleť se mi jen lehce více zmastí týden před nástupem.
V současné době dělám pokusy, co se stane když půlku denní dávky přidám do henny ... koloidy se mohou vstřebávat i kůží. Žeby přímá vlasová výživa? Uvidíme, je to ve stádiu pokusu Smile (Jo já vím, už zas dělám pokusy XD ... co je to koloid uvedu níže v tomto příspěvku)

Máma po tomhle "zázraku" doslova ožila. Sice je pořád unavená a nesmí si moc vyskakovat, ale když si jde lehnout, už to není proto, že "musi" (a je ráda, že se do té postele vůbec doplazí), ale proto, že chce (mohla by ještě fungovat, ale raději si jde lehnout, pro jistotu). Bude to ještě nějaký čas trvat, ale jak ji vidím, vážně začínám věřit tomu, že to byla právě Vemma, kdo ji sundal "únavovému syndromu z lopaty". Občas ji migréna sice ještě "chytí", ale už to nejsou ty šílené stavy, které mívala a také je má mnohem méně často (jednou do měsíce je moc, předtím to bylo i třikrát za měsíc tři až pět dní ...)

Ani jedna z nás jsme během posledních tří měsíců na svém životním stylu nezměnily nic jiného (jídlo, aktivita, zvyklosti, vše stejné) jediná změna byla užívání Vemmy.

A právě proto, že to mně (a mámě a pár dalším lidem v mém okolí, kteří projevili zájem si Vemmu vyzkošet) pomohlo, chtěla bych tuto šanci nabídnout i zde.

O co se vlastně jedná?

Vemma je koloidně-iontový roztok 12ti vitamínů, 60ti minerálů a 43ří známých antioxidantů (z celkových 200 taktéž ve Vemmě obsažených, neb pochází z níže zmíněného mangostanu), dužiny a šťávy z ovoce mangostan (mangostana lahodná), aloe vera a zeleného čaje (bez kofeinu).
Kompletní a podrobný obsah látek mohu dodat v případě zájmu.
Svým obsahem pokrývá jedna denní dávka úplnou potřebu minerálů po zdravé a bezproblémové fungování těla.

Zásadní rozdíl mezi Vemmou a běžnými vitaminovými/minerálními doplňky je právě ona koloidně-iontová forma: narozdíl od tablet se z ní vstřebá až 98% látek, kdežto z tablety do sebe člověk dostane jen něco okolo 20%.
Ionty vitamínů a minterálu se navážou na vodu a putují tak přímo do buněk: koloid (jako částice) je asi 7000x menší než červená krvinka a snadno projde buněčnou membránou. Není to ovšem nic uměle vyrobeného: koloidní forma vitamínů a minerálů vzniká biologickými procesy uvnitř rostlin (zkrátka se ty živiny "pasírují" přes kytky, než je "nasypou" do Vemmy Smile)
Tato forma má zároveň i tu unikátní schopnost, že se v těle neusazuje a tudíž se jí nedá předávkovat. Pravdivost tohoto tvrzení byla potvrzená klinickou studií prováděnou v Americe (mohu dodat více podrobností). Zde se ukázalo, že co tělo "nespotřebuje", to přirozeně vyloučí (potem, močí, stolicí ...).
Vemmu mohou užívat už i novorozenci (polovinu denní dávky). Opět na toto byly dělány klinické studie. Vemmu užívají ve vyšší dávce (dvoj až trojnásobek "DDD") i onkologičtí pacienti a v mnoha případech se jejich těla s chemoterapií vyrovnávala (a vyrovnávají) mnohem lépe, než by tomu bylo bez Vemmy.

Vemma je čistě přírodní a jediná "umělina" na ní je ta flaška, ve které je dodávána Smile. Neobsahuje žádné konzervanty (konzervována je dusíkem, v neotevřené lahvi vydrží při běžném skladování mimo lednici rok, po otevření se už v lednici skladovat musí a nesmí se do ní "lézt" přímo aby se obsah nekontaminoval, ovšem stejně člověk sám tu jednu láhev za cca 15 dni vypije, takže se to ani zkazit nestihne), neobsahuje umělá sladidla, barviva, vůně, gluten ... lahev má dokonce i atest stejný, jako kojenecké lahve (neobsahuje bisfenol A a jen tak btw, je super do batohu na jakoukoliv tekutinu: nepromáčkne se, dobře se z ní pije a dokonce udrží i vodu s citronem celý den v čerstvém stavu (v čisté PETce mi to vždycky zkyslo do půl dne Rolling Eyes)).

Za zkoušku člověk nic nedá: Není to sice nejlevnější (měsíční dávka Vemmy stojí 79 Euro, což odpovídá dle kurzu přibližně dvěma tisícům korun a jsou to dvě litrové lahve s odměrkou), ale existují i způsoby, jak se k produktu "dostat zdarma" (pro registrované zákazníky). Mohu dodat více podrobností v případě zájmu.

Nikdo vám nezaručí, jak přesně to bude působit na vás nebo zda vám to pomůže, ale když jsem si spočítala, kolik prachů jsem narvala do (na mně nefunkční) kosmetiky, doplňků, patlátek a dalších ve snaze zbavit se akné, tak ty dva tisíce mně vyšly docela levno (a vyplatily se).

Abych dostála kompletnosti informací ... :

Firma Vemma nabízí krom onoho základního "džusu" ještě i energetický nápoj Verve (na stejné bázi jako džus, sycený kyslíkem s obsahem přírodního kofeinu, který člověka skutečně na půl dne nakopne a není to jen prázdná energie z cukrů jako u normálního energeťáku), iontový nápoj pro sportovce Thirst (opět na stejné bázi jako základní džus, tentokráte s obsahem elektrolytů, které člověk ztrácí nadměrným pocením) a nakonec bude v nabídce i hubnoucí program Bodé (opět na stejné bázi jako základní džus, navíc ovšem bude obsahovat látky podporující odbourávání tuků, "něco jako detox" a podobně), firma v současné době řeší registraci tohoto produktu v ČR.

Všechny ostatní produkty které jsem vypsala jsou v ČR (i SR a tam včetně hubnoucího programu Bodé) registrované a legální (Vemma, Verve, Thirst).

Kdo by měl zájem dozvědět se více nebo vyzkoušet, napište do tohoto tématu nebo pokud nebudete chtít sem, tak klidně do PM/mailem, není problém.

Pravidelně se také pořádají přednášky (ne nebojte se, není to žádné "zajistíme světový mír, vymejeme vám mozek a rozhodně se ihned registrujte!" sama jsem se jich zúčastnila a můžu říct, že žádný nátlak na mně vyvíjen nebyl Smile (a já jsem na to hodně citlivá). Registrovala jsem se sama, na základě vlastního svobodného rozhodnutí), kde se člověk dozví více podrobností o firmě, produktech, "jak to funguje", jak to pomohlo ostatním, na co všechno byly dělány studie, co přesně výrobek obsahuje, ... prostě vše, na co v tomto tématu není dost prostoru (aniž bych z toho udělala dizertační práci, což už se mi stejně asi povedlo Laughing Embarassed).
V případě zájmu mohu dodat termíny, časy i místa konání a související informace jak sem do tématu, nebo soukromě na PM/mail (dle výběru Smile)

Čímžto bych vám chtěla poděkovat za pozornost a trpělivost (pokud jste to dočetli až sem) a ochotu si tento příspěvek přečíst. V žádném jiném tématu se o tomto šířit nebudu (jak jsem psala na začátku) jelikož jsem prodejce a nerada bych aby to působilo jako "vnucená reklama".

A pro ty z vás, které tato nabídka oslovila a chtěli byste se také zapojit do systému a šířit Vemmu dál, v České i Slovenské republice se stojí na úplném začátku. Tedy je nejlepší čas "naskočit", než se vlak rozjede ... Smile

http://www.vemma.cz (stánky jsou částečně v angličtině, ale na překladu se pracuje. Tady na ty "hurá, sláva, světový mír!" řeči bohužel trošku narazíte, ale tak to firma sama bohužel prezentuje Rolling Eyes)

E-mail: jvahalova5.gmail.com
VID: 359341506 (číslo prodejce)
E-shop: jvahalova5.vemma.eu (pro zájemce o koupi. Předem mi ale napište mail, ať nedojde k nechtěnému nedoruzumnění ohledně funkce "autodelivery").
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.