Vegetarianske recepty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4223bcaa7a6f63a059ad0be7c97929f6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:56 am    Předmět: Citovat

Hura, dekuju, hned o vikendu neco vyzkousim Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 10:06 am    Předmět: Citovat

kdyz s emoje rodina asi rok zblaznila a sla na zdravou vyzivu castence ala vegeterianskou tak mne nejvic chutnal jeden recept>

uvarte velke brambory v slupce ale ne doi uplne mekka...pak je rozkrojte a cast vnitrku vydlabejte .tenhle dlabanec smichejte se soli a oreganem ci jinyma bylinkama a nastrouhanou cuketou.opet vlozte do brambor a udelejte jakoby kopecek. dejte na pekac a pecte do upeceni tesne pred dopekanim posypte mletou paprikou ci treba korenim na americke bramburky a papejte Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 10:21 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
hezké staročeské jídlo- Kuba

300g krup, hrst sušených hub, 2 stroužky česneku, 3 lžíce másla, drcený kmín, majoránka, mletý pepř, sůl, máslo na pekáč

Sušené houby necháme ve studené vodě několik hodin nabobtnat, pak je uvaříme doměkka a scedíme. Kroupy propláchneme vroucí vodou a v mírně osolené vodě ochucené kmínem uvaříme doměkka. Pak je propláchneme a necháme okapat. Přidáme česnek utřený se solí, opepříme, ochutíme majoránkou a omastíme máslem. Promícháme s uvařenými houbami a směs rozestřeme do tukem vymazaného pekáčku. Vložíme do horké trouby a zapečeme dozlatova.


Mnam, kubu mam moc rada Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

Recky ryzovy pilaf:
Suroviny: 150 g ryze, pytlik spenatu, kostka balkanskeho syra, pytlik mrazeneho hrasku, rajcatka, pepr, sul, cesnek, koreni do spenatu dle chuti Smile
Postup: Uvarime ryzi a spenat, do spenatu pred dovarenim pridame hrasek, za chvili je mekoucky, ale nerozvareny. Smichame ryzi se spenatem a hraskem, nastrouhame do toho balkansky syr, ozdobime rajcatky. Hotovo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

Smazene papriky s balkanem:

500 g pecenych a oloupaných paprik, 2kostka strouhaneho balkanu,pulka mekkého tvarohu, 3 vejce, sul, petrzelka, hodne cesneku, mouka, strouhanka, olej na smazeni.
Přpiprava:
Smichame syr, tvaroh, 1 vejce, sul, petrzel a cesnek, naplnime tim papriky,
obalime je v trojobalu a osmazime.

(Blbe se to smazi, vlastne i obaluje, nekdy to zaviram paratky, aby balkanec nevytekal, ale je to moc dobre.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 12:24 pm    Předmět: Citovat

Nika - recept s kuskusem musím vyzkoušet!!! Kuskus mi chutná, ale neměla jsem žádný recept . Jednou jsem navšívila Kuskusbar- mňam Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 12:54 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
ehm ehm..... uz to mozna prehanim, takze pokracovani az v pripade zajmu Laughing
a kazdopadne teda doufam, ze se pridaji s recepty i ostatni Laughing takhle pusobim asi krapet nenazrane Laughing Laughing Laughing


Niko, mohla bys vydat kuchařku. Exclamation Každopádně díky za recepty, byť některé jsou z kategorie pokrmů, po jejichž konzumaci by mi miláček oznámil: "Tož dobrý předkrm, co bude dál?" Laughing Laughing Laughing Přemýšlela jsem co bych sem přihodila, ale velkou většinu už jsi mi vyfoukla, tak nevím, jestli ještě na něco přijdu Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 5:08 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Nika - recept s kuskusem musím vyzkoušet!!! Kuskus mi chutná, ale neměla jsem žádný recept . Jednou jsem navšívila Kuskusbar- mňam Laughing Cool


jééé, tak tenhle zrovna se mam pocit nesetkal s moc velkym uspechem, byl krapet mdly, ze pry.... ja uz si to nepamatuju Laughing ale me to asi chutnalo, kdyz sem to varila Smile uz z principu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 9:29 pm    Předmět: Citovat

Mno tak já jsem od 6 let vegetariánka-nejím ani ryby kuřata vývary polévky z masa, omáčky a dokonce ani ochucené masové chipsy Very Happy Jsem čistá vegetariánka ale ne vegánka takže vajíčka a mléko jím Wink
V Praze je na Václavském náměstí obrovský obchod jménem Country life-myslím že bych tam sehnala i věci na vlásky je to čistě přírodní bio obchod.Nejraději mám asi soju Šmakoun, robi řízečky a takové ty salámy třeba uzený a tak. =)mňam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 10:36 pm    Předmět: Citovat

To ja sem zjistila ze me odrazuji vsechny t vegetaky sojove salamy a tak(me asi podvedome vadi ze to vypada jak ty masite veci a to mi nesedi... Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.