Syncare

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=32033822da63679bd4d2aaa3fea19aaaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Revelate
161-320
161-320


Založen: 29.5.2008
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 12:50 am    Předmět: Syncare Citovat

máte někdo zkušenosti s kosmetikou značky Syncare (http://www.syncare.cz)?
dumám nad zkouškou něčeho nového a dle těch webovek to nevypadá špatně, a ke každému výrobku mají i vzorečky... jen by mě zajímalo, zda tu Syncare někdo vyzkoušel doslova na vlastní kůžiSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 5:04 pm    Předmět: Citovat

Ano, já jsem zkoušela Smile Nevim, jestli se to dá koupit normálně, já to znám jako "salonovou" kosmetiku. Mamka to objednává přes kosmetický salon.
Nevyzkoušela jsem toho sice moc, ale vím, co a z čeho mají, katalog mám docela proštudovaný Wink
Co je mi u té značky sympatické je, že většina výrobků je neparfemovaná a bez zbytečných přísad (jako např. naše milé silikony) a alergeních složek. Dokonce pár jejich výrobků má certifikát CPK (ale pozor, ne CPK bio, tzn že to není biokosmetika, jenom v ní nejsou žádné syntetické látky). To jsou většinou masky na obličej v prášku (nepotřebují žádný konzervant) a některé krémy-zkoušela jsem krém na smíšenou pleť (s extraktem z lípy nebo něco takového) a docela spokojenost. Jemná, neutrální vůně, dobře se roztírá, poměrně rychle vstřebává Smile
Mamka si koupila gel na celulitidu, tak jsem ho taky vyzkoušela. Ten už nemá CPK (má v sobě myslím dimethicone a nějaký ten paraben), ale taky docela příjemný. Hezky voní (cítím v tom něco jako skořici, ale ve složení jsem nic takového neobjevila) a kůže je po natření opravdu jemnější a jakoby vypnutější Smile
Pak máme ještě olej do koupele-zatím jeden z mých nejoblíbenějších výrobků Very Happy Dávám si do vany asi poloviční dávku, než co uvádí oni a bohatě to stačí. Po koupání se nemusím vůbec mazat, ale ani nejsem nijak mastná Smile Akorát je to docela malinká lahvička.
A mamce dost padají vlasy, tak si koupila tabletky s methioninem. Už má druhé balení, zatím si nestěžovala, ale jestli to má nějaký účinek, to nevim...
No, tož tak. Víc jsem toho zatím nezkoušela, ale určitě si v budoucnu koupím ještě něco Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.