My a móda
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 237, 238, 239  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3c9760fd3413a147d787ef5f3c73aeedZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 7:05 pm    Předmět: My a móda Citovat

Zajímalo by mě - nechali jste se někdy módně ostříhat? A litovali jste potom toho nebo ne?
Jak moc se líčíte? Když se vám něco, co je zrovna v módě, líbí, koupíte si to nebo módní oblečení odmítáte?
Pro holky - co klučičí móda - líbí se vám nagelované účesy? Mě zrovna moc ne... Very Happy
Myslíte si, že je dobré mít alespoń trochu přehled, co se zrovna nosí, anebo je to úúúplně jedno a móda vás vůbec nezajímá?
Dík za názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se v módě a v kosmetice snažila orientovat před několika lety. Chtěla jsem prostě změnit image a trochu si zvednout sebevědomí.
Bohužel se mi potvrdilo, že když dva dělají totéž, není to totéž.
Sice jsem měla nastudováno z časopisů, co a jak, ale na mé osobě byl výsledek dost katastrofální.
Líčit se neumím a nemám smysl pro slaďování barev oblečení. Někdy mě to dost mrzí, protože si připadám jako šedá myška. To mi na sebevědomí nepřidá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

No, za sebe musím říct, že z mého pohledu jde móda úplně do p*dele!! Sad Většina věcí, co se stávají "módníma" se mi prostě nelíbí... A taky jsem zjistila, že i některé věci, které se mi dřív líbili, se mi úplně přestali líbit, když se stali módní a začali je nosit všichni. Rolling Eyes Jen tak, abych uvedla příklad (a nechci se tím dotknout nikoho, kdo to nosí, je to jen můj vkus), tak třeba se teď strašně začali nosit balerínky. V mých očích-proboha, jak to někdo může nosit??? Shocked Vypadá to jak nějaké cvičky, nedovedu si představit, že já bych v tom vylezla jinam než doma na dvůr Rolling Eyes Další příklad-lebky. Strašně se teď nosí trička s lebkama. A viděla jsem třeba růžové tričko se stříbrnou lebkou (docela často takové podobné kombinace), to je děs, v mých očích to vypadá trapně, "drsná" lebka a "sladká" růžová Rolling Eyes

Nemyslím si, že bych se oblékala nějak hrozně... Jenom prostě nenosím ty supermódní věci. Jako každá holka si ráda koupím něco pěkného na sebe, ráda chodím i do dražších obchodů, ale taky mi nedělá problém si koupit tričko v levném obchodě. Myslím, že oblečení o člověku hodně řekne, hlavně ten první dojem, takže se snažím oblékat "slušně"...nevim, jak bych to popsala, prostě otrhané oblečení jen na doma, když jdu třeba večer do divadla, tak se snažím obléct se opravdu hezky (nechápu, jak může někdo přijít do divadla v džínách nebo v tričku s nějakým strakatým potiskem...děs, kam to ta společnost spěje? Rolling Eyes )

K té kosmetice-jo, maluju se denně třeba do školy nebo když někam jdu, ale snažím se to nepřehánět. Jemné stíny, černé linky (ale tenké, jen na lehké orámování, nesnáším ty rozmazané černé monokly kolem oka), řasenka, světlý lesk a když mám nějaký flekatý ksicht, tak trochu make-upu, ale nepřeháním to, nechci vypadat jak umělá maska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:12 pm    Předmět: Citovat

Jejda, já toho napsala nějak moc...já já já, jenom já a budu psát jenom o sobě Embarassed Embarassed
Ještě k těm módním trendům mě tak napadlo, jak jsem četla v BIO a EKO o tom tvarohu, že kvůli "módě" není k sehnání tučný tvaroh, tak to samé s normálníma džínama. Nemůžu na sebe sehnat džíny, protože móda diktuje gatě co nejníž a snad mi dáte za pravdu, že je to fakt nechutné, když někomu leze prdel z gatí Rolling Eyes A já prostě nechci, aby mi všichni viděli až do zadku, ale sehnat trochu vyšší džíny, to je prostě nemožné Rolling Eyes A když už seženu, tak na mě buď není velikost nebo se mi vůbec nelíbí (a to snad nejsem moc vybíravá) Rolling Eyes Confused Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:12 pm    Předmět: Citovat

modu neresim, nosim to, co se mki libi a snad v tom vypadam hezky a citim se fajn Smile - plati na liceni, obleceni i vlasy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
...normálníma džínama. Nemůžu na sebe sehnat džíny, protože móda diktuje gatě co nejníž a snad mi dáte za pravdu, že je to fakt nechutné, když někomu leze prdel z gatí Rolling Eyes A já prostě nechci, aby mi všichni viděli až do zadku, ale sehnat trochu vyšší džíny, to je prostě nemožné Rolling Eyes A když už seženu, tak na mě buď není velikost nebo se mi vůbec nelíbí (a to snad nejsem moc vybíravá) Rolling Eyes Confused Mad


... To jsem ráda, že nejsem sama, komu přijdou bokovky ujeté Very Happy Very Happy Very Happy
Většině holek dělají divnou postavu - zkracují nohy, "sráží" zadek... a sluší jen hodně hubeným. Máš pravdu, sehnat džíny, z kterých nelezou kalhotky je makačka na několik dní Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

S těma balerínkama jsem dávala za pravdu Souflet.
S bokovkama také musím souhlasit. Jak už jsem psala, tak nemám zrovna velké sebevědomí, proto nikomu svoje kalhotky ani pr... ukazovat nechci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:29 pm    Předmět: Citovat

Něco jako baleríny mám teďka doma, protože jsem na jaro ve spěchu nic lepšího nesehnala. Jsou jich plné obchody. S džínama nevím, mě se shání špatně celý život, protože jsem vyšší a hodně mi jich nesedí, takže jsem ráda, když seženu, ať už bokovky nebo ne, to je fuk.
Kámoška to má taky tak - něco ráda nosí, pak je to najednou v módě a ona už to nesnáší. Nevím, toto jde mimo mě...
Ale loni (nebo předloni?) se nosily takové ty dlouhé sukně, volné halenky a etno prvky, alespoň myslim... - a to bylo hezké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:34 pm    Předmět: Re: My a móda Citovat

Déscantes napsal:
Zajímalo by mě - nechali jste se někdy módně ostříhat? A litovali jste potom toho nebo ne?


nee, nenechala Smile mě stříhala mamka, pak kamarádka a ani jedna to moc neuměly, takže byly rády , když to zvládly bez viditelných zubů... podle trendů by to nezvládly, ani kdyby chtěly Smile měla jsem pár dredů a měla jsem nabarvené dva prameny u hlavy na růžovo, ale ani jedno v té době nebylo módní... Laughing spíš to bylo dost mimo Laughing

citace:
Jak moc se líčíte?

no, já si maluju oči takovou věcí, co jí říkají kadžal a píšou o ní: vyrábí se­ namočení­m a následným spálení­m bylin v ghí­. Saze vznikají­cí­ z tohoto ohně jsou zachyceny a poté zpracovávány. Vzniká černá, barvicí­ mast. Jednou z významných bylin je aloe vera,.... no a prodává se v takové malé žluté krabičce a nanáší se takovu skleněnou tyčinkou.... což mi připadá strašně romantický a proto mě to baví Smile
no a pak mám řasenku a to je tak asi všechno..... teda ne!- strašně si potrpím na balzámy na rty, furt si je něčím mažu, to jo,.... ale to nevím, jesi se bere jako líčení?

citace:
Když se vám něco, co je zrovna v módě, líbí, koupíte si to nebo módní oblečení odmítáte?


nestává se to často, ale pokud se mi něco líbí, tak si to koupím a dokonce mám vždycky pocit, že bych si měla nakoupit i do zásaby, abych měla co na sebe, až se moda změní Laughing
citace:
Pro holky - co klučičí móda - líbí se vám nagelované účesy? Mě zrovna moc ne... Very Happy

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nee
citace:
Myslíte si, že je dobré mít alespoń trochu přehled, co se zrovna nosí, anebo je to úúúplně jedno a móda vás vůbec nezajímá?

no mě to teda si moc nezajímá,... většina trendů jde naprosto mimo mě,... nosím co se mi líbí a co se hodí k mýmu životnímu stylu... s modou se docela mijime,... I kdyžř zrovna balerinky se mi líbí,...ale ne v tom podání, jak je prezentují v české republice,... měla jsem si je koupit před rokem ve Francii, tak měly v každém obchodě, krásné, jednoduché, vkusné, s nápadem,.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:45 pm    Předmět: Re: My a móda Citovat

Nika napsal:

strašně si potrpím na balzámy na rty, furt si je něčím mažu, to jo,.... ale to nevím, jesi se bere jako líčení?


jj, taky mám ráda různé balzámy, mám jich staršně moc, po všech kapsách, aby byli pořád při ruce. A když někde jsem, tak mažu leskama na rty, nebo úplně nejlepší jsou takové ty "leskobalzámy" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 237, 238, 239  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.