My a móda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 236, 237, 238, 239  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49474055bc6e0c143962ffc61ba1fc68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2015 10:04 am    Předmět: Citovat

Tak nás do té prodejny může jít víc společně Smile vzájemně si poradíme a zajdeme třeba na kávu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2015 12:58 pm    Předmět: Citovat

To je dobrý nápad Wink. Ráda půjdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2015 12:36 pm    Předmět: Citovat

To zní jako plán Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 1:35 pm    Předmět: Kalhoty na dlouhé nohy ale široké boky Citovat

Ahoj,
už jsem trochu zoufalá a nevím, kam se mám obrátit, tak to zkouším tady Smile Sice je léto, ale rozhodla jsem se, že už teď začnu shánět nějaké pěkné kalhoty (ideálně džíny, ale ne modré..spíš černé), protože žádné pořádné nemám. Teď v létě nosím sukně a šaty, na podzim mi v nich ale bývá zima a navíc se mi nelíbí žádné boty, co by k sukni seděly...no ale abych neodběhla od tématu. S kalhotama mám problém - jsem poměrně vysoká, ale mám široké boky a zadek, takže mi máloco sedí. Buď kalhoty sedí na zadku, ale pak jsou krátké, nebo je dobrá délka, ale nepřetáhnu je přes boky. Kupovala jsem gatě v CaA ale ty jsou po pár vypráních ošuntělé a prostě ošklivé. Přemýšlela jsem, že bych vyzkoušela nějaké eshop, ale nevím nevím...neznáte nějaký, kde mají opravdu dobrou nabídku kalhot pro všechny postavy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elis3
8-20
8-20


Založen: 24.1.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 4:00 pm    Předmět: Re: Kalhoty na dlouhé nohy ale široké boky Citovat

Marťa84 napsal:
Ahoj,
už jsem trochu zoufalá a nevím, kam se mám obrátit, tak to zkouším tady Smile Sice je léto, ale rozhodla jsem se, že už teď začnu shánět nějaké pěkné kalhoty (ideálně džíny, ale ne modré..spíš černé), protože žádné pořádné nemám. Teď v létě nosím sukně a šaty, na podzim mi v nich ale bývá zima a navíc se mi nelíbí žádné boty, co by k sukni seděly...no ale abych neodběhla od tématu. S kalhotama mám problém - jsem poměrně vysoká, ale mám široké boky a zadek, takže mi máloco sedí. Buď kalhoty sedí na zadku, ale pak jsou krátké, nebo je dobrá délka, ale nepřetáhnu je přes boky. Kupovala jsem gatě v CaA ale ty jsou po pár vypráních ošuntělé a prostě ošklivé. Přemýšlela jsem, že bych vyzkoušela nějaké eshop, ale nevím nevím...neznáte nějaký, kde mají opravdu dobrou nabídku kalhot pro všechny postavy?


S eshopy nevím, každopádně při nakupování oblečení přes eshop doporučuji požádat je o míry oblečení, přeci jen, když už nemáš možnost si to vyzkoušet ...
Má sestra často nakupuje na VotočVohoz, dnes už tedy Vinted. Většina uživatelů je ochotná přeměřit oblečení a poslat míry, možná tam něco najdeš Smile
Na začátku léta jsem byla v H&M a pořídila jsem si tam super elastické kalhoty, které vypadají jako džíny, černé. Možná, že bys tam našla něco, občas tam mívají i takové ty kalhoty netradičních rozměrů (netradičních, vlastně, neznám moc lidí, kterým by tradiční rozměry seděly... na koho to šijí? na asiatky?). Tehdy jsem byla hrozně ráda, že jsem na sebe něco našla, já mám opačný problém, když mě kalhoty sedí délkově, musím nosit pásek... Rolling Eyes
Jo, a možná ještě F&F, nedávno jsem byla v tom, co je přidružené k Tescu MY Národní, měli tam skvělý výběr dlouhých kalhot s gumou v pase, volnějšího střihu. Trochu jako tyhle:
http://kalhoty.zoot.cz/kalhoty/zelene-vzorovane-kalhoty-vero-moda-easy
Celkově, na Zootu mají občas pěkné věci, jen ty ceny Shocked
Říkala jsem si, pff, to bude vypadat jako tepláky... kdepak, dá se, jen jsou trochu více na léto, na podzim v nich asi bude zima.
Snad mé zkušenosti pomohly, každopádně jestli máš problémy s tabulkou velikostí, spíš bych zkusila oběhnout více obchodů, u eshopu je tu vždy šance, že ti to nějak nesedne, ať už velikostně nebo třeba materiálem...
Hodně štěstí, doufám, že najdeš brzo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 4:41 pm    Předmět: Citovat

Marťo, já mám teda spíš jenom půlku Tvýho problému, to jest tu vejšku, a musím říct, že dost kalhot mám z mnohde proklínanýho Bonprixu. Jako jo, uznávám, že tenhle obchod je sázka do loterie, (hlavně co do kvality), ale s kalhotama odtamtud mám zatím kliku - a jako jeden z mála celkem levných obchodů u celkem dost modelů nabízejí prodlouženou dýlku. Jedinej problém, kterej jsem u nich kdy s kalhotama měla, byly jedny, který jsem si objednávala ve dvou barevnejch provedeních ve stejný velikosti, a každý seděly jinak (ale obojí byly natolik nositelný, že jsem se nenamáhala s reklamací - akorát že jedny mi byly líp v období kolem MS, kdy bejvám lehce nafouklá, nebo po vánocích, a ty druhý po zbytek času.)
A jinak mám nejlepší kalhoty ze sekáčů nebo z vejletů do Skandinávie, tam nějak s tou větší vejškou počítají i řetězcový výrobcí víc. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2015 8:22 am    Předmět: Citovat

Elis, díky za tipy. Vinted znám, nakupuji tam docela často vršky, kalhoty jsem si ještě neriskla (některé uživatelky to měří spíš tak od oka Very Happy ).
Kalhoty z H&M mi bohužel celkově moc nesedí. Měla jsem jedny černé, kde byla délka OK, přes zadek taky, ale zase v pase to bylo jak pro těhotnou Very Happy Je pravda, že jsem tam ale dlouho nebyla, takže se na ty elastické mrknu...

Mně se ty kalhoty s gumou v pase a různými vzory strašně líbí, ale člověk fakt musí vybírat pečlivě, aby to nevypadalo jako pyžamo. Kdyby měli jednobarevné, tak do nich jdu, i když jak říkáš, tak na podzim už to nebude...

Problém je, že já už jsem všechny různé řetězce prošla, ale málokdy narazím fakt na něco, co mi sedí. Naposledy jsem si koupila džíny z Peek&Clopenburg (nebo jak se to píše Very Happy), ale kvalitou mi to přijde to samé jako C&A...mám to hold těžký Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2015 8:30 am    Předmět: Citovat

Titanio, trochu škodolibě mám radost, že alespoň někdo má podobné trable jako já Very Happy snad mi o odpustíš...
Bonprix říkáš, jo? Já jsem na tyhle "zásilkové obchody" koukala a taky si myslím, že je to dost sázka do loterie. Mamka často objednává z Otta, což je něco podobnýho, ale i z toho Bonprixu, a občas jsou ty věci krásný, ale někdy ti přijde kus hadru Very Happy
Ale co fakt oceňuju, že nabízí i větší velikosti a kalhoty maj třeba zrovna na Ottu rozdělený podle střihu nebo dokonce podle typu postavy - až na to, že pro dlouhé nohy+plnější zadeček dohromady tam kategorii nemaj Very Happy

Jinak já snad začnu chodit i do sekáčů, už roky mluvím o tom, že se musím naučit nakupovat v sekáčích, tak mám aspoň motivaci Very Happy do Skandinávie se jen tak nedostanu, ale klidně přihoď tipy na nějaké obchody tam, kdyby náhodou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2015 1:34 pm    Předmět: Citovat

Marťo - v poho. Very Happy Člověka vždycky potěší, když se může o neštěstí podělit a ani v tom nemusí bejt žádná škodolibost.
Jako jo, Bonprix je sázka do loterie, třeba se svetrama a trikama to tam mám tak půl napůl, ale naopak s kalhotama a sportovníma podprsenkama jsem tam zatím měla kliku. Ale jsou to tedy spíš kalhoty džínovatýho typu, takže už z principu by měly něco vydržet, takový ty elegantnější dámský odtamtud mám jednom dvoje (a dýlka byla prodloužená tak, že jsem je musela maličko zkrátit, protože deseticenimetrový podpatky fakt nosit nikdy nebudu, ani když chci bejt za dámu) - a než jsem je stačila začít nějak víc nosit, tak jsem z nich brutálně vyhubla. Takže už asi rok čekaj, až se dokopu je zúžit, zátěž běžnýho nošení nezažily. Ale jinak na vyzkoušení byly až překvapivě pohodlný a příjemný (což možná bude na druhou stranu znamenat menší trvanlivost) a dělaly moc hezkou siluetu.
A mám takovej dojem, že se nevyhovující zboží dá Bonprixu poslat zpátky a vracej peníze, ale nikdy jsem to nepotřebovala vyzkoušet, i ty "horší" halenky a svetry byly nositelný, akorát že holt tak dlouho nevydržely.
Sekáče zkus, ale chce to trpělivost - někdy do nějákýho zalezu a přinesu si hromadu kvalitního oblečení za naprosto směšnou cenu, ale na takovej úspěch připadá několik návštěv, kde nevyberu vůbec nic.
Jo a v tý Skandinávii už to taky není, co to bejvalo, ale pořád je to (alespoň s výběrem zboží a těma delšíma kalhotama) podstatně lepší než tady. A v Německu by to asi bylo dost podobný (a je to blíž). Právěže já tam vždycky nakupovala v takových těch úplně obyčejných řetězcích jako HM, KappAhl, Lindex a tak dál, a když se pak některej ten řetězec dostal i sem, byla jsem trpce zklamaná. Ale jak říkám, ta kvalita šla dolů obecně. Crying or Very sad
Edit: Jo a ještě chci říct, že občas se vyplatí vlízt i do krámu, od kterýho člověk nic dobrýho nečeká - jedny ze svých nejdelších, dostatečně dlouhejch kalhot, jsem kdysi ulovila v Terranově v nějaký naprosto neuvěřitelný slevě. Nicméně to je fakt alespoň deset let, a od tý doby tam sice občas nakouknu, o ono nic nic nic (ale to je taky daný tím, že nesnáším slimky a moc nemusím bokovky s pasovkou proklatě nízko, tak co bych taky chtěla, žejo.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 9:33 am    Předmět: Citovat

Titanio, moc díky za všechny tipy! Řeknu ti, že to teda nemáme jednoduchý Very Happy Bonprix asi risknu a asi si budu muset vyhradit na hledání perfektních kalhot ještě víc času, zkusím prolézt všechny obchody co tu máme a snad najdu! Kdyžtak dám pak vědět, jak jsem dopadla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 236, 237, 238, 239  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.