My a móda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 237, 238, 239  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dcfe5149240f079361a348e7b438ec8dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 10:00 am    Předmět: Citovat

Nemáš zač - hlavně držím palce, ať něco najdeš! A držím palce, ať máš s Bonprixem stejnou kliku jako já. Ale fakt taky doporučuju techniku "vidím obchod s textilem/sekáč", vlezu tam a bleskově zapátrám, i když jsem si na 99% jistá, že nic nenajdu - to jedno procento za to stojí. Někdy třeba mají gatě, který se mají původně nosit zahrnutý - jedny takový jsem měla a byly skvělý, nosila jsem je až do roztrhání těla (teda kalhot).
Jo a taky jsem si vzpomněla, že jsem měla jedny fajn kalhoty s obchodu s nadměrnejma velikostma (tuším to byla 40, ale prodloužená) - ale od tý doby, co už ho nemám nikde poblíž, tak jsem nezkoušela (navíc mám pocit, že ta 40 bylo to nejmenší, co tam měli, a já teď potřebuju osmatřicítku, jinak plandám).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2015 4:27 pm    Předmět: Citovat

Hodně se mi zalíbil obchod [url]thao.cz[/url].
Nejdřív jsem si jen prohlížela stránku a pak jsem tam zašla prohlídnout si to i ve skutečnosti a vybrat si něco. Ty věci mají krásné barvy a vzory, líbí se mi hlavně sukně a tašky (vybrala jsem si jednu ze sukní "autumn").
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2016 10:25 am    Předmět: Citovat

Ani já moc neřeším, co je zrovna supermódní. Prostě nosím, v čem se cítím hezká a ženská. Nemám ráda cvočky, šílené potisky, krátká trika a podobné šílenosti. Nejlíp se cítím v hezkých šatech Smile
Ani líčení nijak nepřeháním ale nenalíčená bych nevyšla ani do obchodu pro chleba. Vždycky je potřeba aspoň korektor, makeup, tužka na obočí a řasenka... Prostě jsem ráda upravená Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 10:05 pm    Předmět: Citovat

Mimochodem, jak sme se tu bavily o nepadnoucích kalhotách, včera jsem našla článek, kterej to vysvětluje. Samozřejmě, že za to může špatnej střih. A proč je špatnej, no proto, že se na něm ušetří látka... Sad
http://www.modnipeklo.cz/2010/08/proc-nemuzete-sehnat-kalhoty/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andy711
0-7
0-7


Založen: 27.5.2016
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2016 12:46 pm    Předmět: Citovat

Tak to je zajímavé. Příště budu pořádně vybírat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 9:18 am    Předmět: Citovat

Zima za dveřmi - a já nemám kabát... Confused A fakt nevím,kam pro něj jít - zdá se mi, že jsou buď děsně drahý - ale materiál tomu nakonec neodpovídá, nebo je to fakt jen kus hadru... A střih, který by se mi líbil, moc nikde nemají.

Líbilo by se mi něco s velkou kapucí, lehce "oversized", ale ne ve stylu pytle, aby byl kabát pořád v pase lehce projmutý... Buď na stažení v pase nebo i ne, ideálně aby nebyl dvouřadý.

Líbí se mi třeba tenhle, ale poměr peníze-výkon asi nebude nic moc (Metalshop).


Nějaké nápady?
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 10:13 am    Předmět: Citovat

Nech si to ušít. Máš hodně požadavků (jako já, když chci, aby boty byly kožené, hnědé, s rozumným podpatkem, zateplené, s kulatou špičkou a ještě navíc, aby se v nich dobře chodilo Very Happy ).

I s matrošem by se takový kabát měl hravě vejít do cca 5000 Kč.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 5:19 pm    Předmět: Citovat

5000 je na mě aktuálně moc, i takové 4000 by byly moc... No uvidíme, kdyžtak se prozatím obejdu s nějakou sekáčovou zateplenou parkou a na kabát si počkám.
Jak těžké je ušít kabát? Asi dost, co?
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 6:17 pm    Předmět: Citovat

Sobě samé? Minimálně tě musí někdo dobře naměřit, to sama nezvládneš. A pak, aby dobře seděly ramena, aby byl projmutý v pase akorát... Pro začátečníka to spíš není (já nejsem ani to Twisted Evil )
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 9:39 pm    Předmět: Citovat

Jojo, spíš takový telecí nápad... To už by bylo na mě moc, zvládám menší kusy, asi ne dokonale, ale uspokojivě. Nu nic, na vysněný kabát si budu muset ještě počkat s lepším platem. Wink
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 237, 238, 239  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.