Čepice proti cuchání vlasů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3160d567faa67d6237e6ed0fb5e22c49Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Iv3tka
0-7
0-7


Založen: 15.3.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2013 9:48 pm    Předmět: Čepice proti cuchání vlasů Citovat

Zdravím! Smile

Nemáte někerá zkušenosti s nějakou čepicí, která by zabráníla zacuchání vlasů přes noc? Mám je docela dlouhé a ráno je nemůžu rozčesat když je nechám volně. Dusit v culíku je nechci a cop si pletu nerada protože mi to vlasy zvlní a já bych je radši svoje - rovné. Nemáte nějaký typ, kde sehnat něco, co je ochrání před zacuchání? Děkuji za odpovědi! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2013 6:47 am    Předmět: Citovat

Doporučuju zagumičkovat na několika místech asi po 10-15 cm pomocí velkých měkkých gumiček (takové ty látkové co v sobě nemají gumu, ale do té látky jsou vpletené tenké gumičky). Ty měkký gumičky mě osobně vlny nedělají a to mám vlasy, které se občas navlní sami od sebe.

Potom jsem ještě někde viděla video, kde si černoška učesala vlasy kolem hlavy, vypadalo to jako turban z vlasů a potom přes to přetáhla nějakou látkovou čepku. Uložený ho nikde nemám, takže bohužel video neposkytnu, snad si to umíš představit. Já bych to mít teda nemohla, asi bych umřela vedrem, ale můžeš to zkusit.

Když je hodíš do nějaký čepice jen tak, tak se podle mě stejně zacuchají, akorát uvnitř čepice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.