Barvy, barvy, barvičky - chemickééé!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 84, 85, 86  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d36a8db036c85929eea1c463213a171dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomohli vám k prosvětlení vlasů přípravky Palette colour shampoo nebo Casting creme gloss?
Ano, jsem s tím velice spokojena
8%
 8%  [ 3 ]
Ano, je to ucházející
14%
 14%  [ 5 ]
Není to moc velká změna
37%
 37%  [ 13 ]
Vlasy mi to jen narezlo
22%
 22%  [ 8 ]
Nemohu si stěžovat, ale nějaký výsledek to nepřineslo
17%
 17%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 9:11 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jéé, pomněnkové oči...
To si můžu nechat jenom zdát...nejsem správný typ na barevné čočky Wink
Ale muselo to vypadat krásně.

Poslyš, máš nějaké zkušenosti s Natural and Easy? Já jsem zrovna od nich měla tu zrzavou, ale ta teda vůbec nechytila (no, nemůžu se zas tak divit, na tmavší vlasy), ale to málo, co chytlo, se hned smylo.
Mě se zdá, že tato barva nemá žádnou trvanlivost.
Tak uvažuju o té hnědočerné...to by bylo vlastně jen o pár odstínů od mé přirozené barvy...ale netuším, jakou značku.
Uvažovala jsem o této, ale když se to hnedka smyje...
A palette sice drží, ale je to maximální možný dryák...
Co teď?... Rolling Eyes


Já nevím, já jsem používala Palettku prioritně a byla jsem vždycky spokojená. Wellaton jen jednou a nijak mě neoslovil, od Garnier jen blond a červený. Jo, ale jedna dobrá od Welly je - Decore, hezký barvy a fakt drží! Měla jsem čokoládově hnědou a pak exotickou červenou. http://www.wella.cz/wellvyrobkynew/wellavyrobky/kategorie_styling/foam_volume_xhold/_vzornk_barev.jsp?
pozn. Třeba Adélka prý barvila vlásky Palettkou několik let a koukni, co má za hřívu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 9:17 pm    Předmět: Citovat

Decore tmavě kaštanová vypadá fakt dobře...
Teď jenom, jak by chytil...snad pevně...i když se to zase sklouzne po henně a vymyje...
Ale to nevadí.
Sarah, tys měla červený vlasy? Kdy? A jak dlouhý?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:13 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Decore tmavě kaštanová vypadá fakt dobře...
Teď jenom, jak by chytil...snad pevně...i když se to zase sklouzne po henně a vymyje...
Ale to nevadí.
Sarah, tys měla červený vlasy? Kdy? A jak dlouhý?


Des, poprvé v 15ti, to jsem si je hodila na blond mikádo, byl to červenej šampon od Palette, pamatuju si to jako dneska Very Happy A bylo to fakt dobrý, tenkrát se mi to strašně líbilo a přišlo mi, že ty červený vypadají delší než blond Smile Pak ještě mnohokrát na krátkých i o fous delších, buď barvy nebo přelivy, ale ty byly hodně crazy, takový ty fakt výrazný barvy, v kelímku ( www.directions.cz
Ze značek fakt nejlíp chytá Palette a pak hodně dobře držela ta Decoré ( já na ní fakt málem zapomněla ), ta chytala hodně dobře, má krásný odlesky ( aspoň ta Exotická červená ) a vlasy byly hezounký. Pak byla červená od Nutrisse Natea, ta mi přišla, že se vymyla rychle...
Červená je sama o sobě moc hezká, ale když už jí nechceš, je to bída - stáhnout nejde, to leze vždycky přes rezavou a dál ani o krok a když jí přebarvíš, vždycky prosvítá...
Já šla kvůli tomu před rokem a půl úplně dohola ( 9 mm), měla jsem ostře červený vlasy a zatoužila po svý blond. A jinak to nešlo. Takže teďka vlastně rostu skoro od nuly. Naštěstí mi rostou docela rychle, za ten rok a půl růstu jsem si to nechala ještě o 6 cm zastřihnout ( mělo to být 2x o 1 cm, ale podruhé jsem chytla destruktivní kadeřnici.. ) a současnej stav je viz. foto Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:21 pm    Předmět: Citovat

Tvůj současný stav je prima, mě se líbí.
Už jsem se rozhodla, půjdu na tu tmavou - ale raději přeliv. Takže to vypadá na Palette, že? Nemusel by se tak rychle smýt a přece jenom, je to jen přeliv...
Teda, ta červená ti musela na světlé vlasy chytit hodně divoce Very Happy
To muselo být hrozně syté...

A kam až ty vlasy hodláš nechat narůst?
Jo- teď jsem si vzpomněla - co kluci a různé barvy? Líbíš se víc jako blonďatá nebo to dřív bylo lepší?
(Odpověď znám už teďka Cool beztak u chlapů vede blonďatá)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:29 pm    Předmět: Citovat

Hm, dobrá provokace. Ale moc vás tu na ty barvy není Wink .No, já už se nechytím. Nemá to smysl.Raději půjdu.
Návrat nahoru
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:30 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Tvůj současný stav je prima, mě se líbí.
Už jsem se rozhodla, půjdu na tu tmavou - ale raději přeliv. Takže to vypadá na Palette, že? Nemusel by se tak rychle smýt a přece jenom, je to jen přeliv...
Teda, ta červená ti musela na světlé vlasy chytit hodně divoce Very Happy
To muselo být hrozně syté...

A kam až ty vlasy hodláš nechat narůst?
Jo- teď jsem si vzpomněla - co kluci a různé barvy? Líbíš se víc jako blonďatá nebo to dřív bylo lepší?
(Odpověď znám už teďka Cool beztak u chlapů vede blonďatá)


Děkuju Razz
Ony jsou přelivy i od Welly - Welaton Soft Color, ale mají je málokde a já osobně s nima nemám zkušenost...
Tačervená byla na těch blond fakt ostrá, ale byl to šampon, po prvním mytí se to trochu ztlumilo a fakt se mi to líbilo Smile Pak jsem šla na černo Very Happy
S tou líbivostí - jasně, hodně chlapům se líbí blond barva Smile Jsem výraznější, hodně to zjemní rysy a já mám k tomu v létě pihatej nos, tak je to i hezký Smile
Černá byla taková tajemná, tenkrát mi kdosi řekl, že mám v těch černých takový zvláštní charizma Smile Chlapům se černý vlasy líbí, je to trošku exotika a evokuje to divokost ( jižanský temperament ). Akorát se právě někdy trochu černovlásek bojí, že takový budou Smile Ale že bych měla vác obdivovatelů jako blond, to asi ne. Ono je i důležitý, jaký ty vlasy máš. Můžou být sebeblond nebo sebečernější, ale když je to rousnatá mastnota a nebo suchý chemlon a ještě podivnýho střihu, moc očí to nepřiláká Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:41 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Déscantes napsal:
Tvůj současný stav je prima, mě se líbí.
Už jsem se rozhodla, půjdu na tu tmavou - ale raději přeliv. Takže to vypadá na Palette, že? Nemusel by se tak rychle smýt a přece jenom, je to jen přeliv...
Teda, ta červená ti musela na světlé vlasy chytit hodně divoce Very Happy
To muselo být hrozně syté...

A kam až ty vlasy hodláš nechat narůst?
Jo- teď jsem si vzpomněla - co kluci a různé barvy? Líbíš se víc jako blonďatá nebo to dřív bylo lepší?
(Odpověď znám už teďka Cool beztak u chlapů vede blonďatá)


Děkuju Razz
Ony jsou přelivy i od Welly - Welaton Soft Color, ale mají je málokde a já osobně s nima nemám zkušenost...
Tačervená byla na těch blond fakt ostrá, ale byl to šampon, po prvním mytí se to trochu ztlumilo a fakt se mi to líbilo Smile Pak jsem šla na černo Very Happy
S tou líbivostí - jasně, hodně chlapům se líbí blond barva Smile Jsem výraznější, hodně to zjemní rysy a já mám k tomu v létě pihatej nos, tak je to i hezký Smile
Černá byla taková tajemná, tenkrát mi kdosi řekl, že mám v těch černých takový zvláštní charizma Smile Chlapům se černý vlasy líbí, je to trošku exotika a evokuje to divokost ( jižanský temperament ). Akorát se právě někdy trochu černovlásek bojí, že takový budou Smile Ale že bych měla vác obdivovatelů jako blond, to asi ne. Ono je i důležitý, jaký ty vlasy máš. Můžou být sebeblond nebo sebečernější, ale když je to rousnatá mastnota a nebo suchý chemlon a ještě podivnýho střihu, moc očí to nepřiláká Smile


Tak to určitě, taky znám slečny"blond za každou cenu" a pohled na ně moc příjemný není...
Někdo to prostě neutrefí a střelí vedle, to se prostě stává...
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 12:01 am    Předmět: Citovat

Ja momentalne po chemickych barvach prechazim na hennu, jelikoz se chci postupne vratit k prirozene barve vlasu.

Nekolik let jsem byla spokojena s barvou Garnier odstin medove zlata. Svou barvu mam tmave blond a tato barva je krasne ozivila, aniz by slo o vyraznou zmenu.
Bohuzel jsem jednou chtela zkusit, jak budu vypadat coby bruneta a to se se mnou rok vlece. Preliv z kadernictvi se vymyval a ja vyzkousela preliv Palette odstin Kastan, ktery ma vydrzet 24 umyti, ovsem je ponekud trvanlivejsi a vymyval se flekate. Jelikoz barva chytla hodne do cervena a neslusela mi, zacalo prebarvovaci martyrium Very Happy a rok mi trvalo nez jsem se dostala k jakztakz puvodni barve Very Happy. Mezitim jsem do toho placla tu trvalou, jelikoz mi kadernice tvrdila, ze stahne tu cervenou barvu Rolling Eyes. To znicilo asi deset cm vlasu, kt sly dolu.

Barveni mi vlasy neznicilo a ta Garnier mela skutecne pekny odstin. Nyni jsem zas nadsena z henny Very Happy. Ach jo Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 7:20 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Hm, dobrá provokace. Ale moc vás tu na ty barvy není Wink .No, já už se nechytím. Nemá to smysl.Raději půjdu.


Proč provokace? Shocked Abychom to nemusely rozebírat na chatu nebo po soukromých zprávách, máme tady vlastní vlákýnko a jak sam říkáš, je nás tu pár. Nikdo tohle vlákno nebral jako provokaci, však je tam napsáno, že je to pro ty, kteří barví nebo je to zajímá, jsme tady minorita, to je jasný, a máme tu jedno vlákno. Nevím, jako provokace to být nemělo... Sama máš založenu spoustu fór na témata, který tě zajímají, založila jsi i téma Přelivy. Když mám já téma Barvy, tak je to blbý. Tohle nechápu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 7:24 am    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Ja momentalne po chemickych barvach prechazim na hennu, jelikoz se chci postupne vratit k prirozene barve vlasu.

Nekolik let jsem byla spokojena s barvou Garnier odstin medove zlata. Svou barvu mam tmave blond a tato barva je krasne ozivila, aniz by slo o vyraznou zmenu.
Bohuzel jsem jednou chtela zkusit, jak budu vypadat coby bruneta a to se se mnou rok vlece. Preliv z kadernictvi se vymyval a ja vyzkousela preliv Palette odstin Kastan, ktery ma vydrzet 24 umyti, ovsem je ponekud trvanlivejsi a vymyval se flekate. Jelikoz barva chytla hodne do cervena a neslusela mi, zacalo prebarvovaci martyrium Very Happy a rok mi trvalo nez jsem se dostala k jakztakz puvodni barve Very Happy. Mezitim jsem do toho placla tu trvalou, jelikoz mi kadernice tvrdila, ze stahne tu cervenou barvu Rolling Eyes. To znicilo asi deset cm vlasu, kt sly dolu.

Barveni mi vlasy neznicilo a ta Garnier mela skutecne pekny odstin. Nyni jsem zas nadsena z henny Very Happy. Ach jo Very Happy.


Brett, na tý medově zlatý je ta zelenooká holka s dlouhýma vlasama a ofinou, že? To je bomba barva!!! Já o ní přemýšlím už tááákových let Very Happy Strašně se mi líbí Smile
Jejda, trvalá je špatná, moc špatná...


Naposledy upravil sarahpentium dne ne květen 27, 2007 7:32 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 84, 85, 86  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.