Barvy, barvy, barvičky - chemickééé!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 84, 85, 86  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=00d007e23a89324e65598723e136e5beZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomohli vám k prosvětlení vlasů přípravky Palette colour shampoo nebo Casting creme gloss?
Ano, jsem s tím velice spokojena
8%
 8%  [ 3 ]
Ano, je to ucházející
14%
 14%  [ 5 ]
Není to moc velká změna
37%
 37%  [ 13 ]
Vlasy mi to jen narezlo
22%
 22%  [ 8 ]
Nemohu si stěžovat, ale nějaký výsledek to nepřineslo
17%
 17%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 7:32 am    Předmět: Citovat

Des, narůst chci nechat tak aspoň do pasu, když se zadaří Smile Ani tak netoužím po zarovnání do stejný délky, jak mi teď vlasy rostou všechny stejně dlouhý, tak to mám jakoby postupný a líbí se mi to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 9:25 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Fairy napsal:
Hm, dobrá provokace. Ale moc vás tu na ty barvy není Wink .No, já už se nechytím. Nemá to smysl.Raději půjdu.


Proč provokace? Shocked Abychom to nemusely rozebírat na chatu nebo po soukromých zprávách, máme tady vlastní vlákýnko a jak sam říkáš, je nás tu pár. Nikdo tohle vlákno nebral jako provokaci, však je tam napsáno, že je to pro ty, kteří barví nebo je to zajímá, jsme tady minorita, to je jasný, a máme tu jedno vlákno. Nevím, jako provokace to být nemělo... Sama máš založenu spoustu fór na témata, který tě zajímají, založila jsi i téma Přelivy. Když mám já téma Barvy, tak je to blbý. Tohle nechápu...


Jejda, proč by toto měla být nějaká provokace? To se tady nesmí, bavit o barvách? Já si myslím, že je spousta holek, které se na toto fórum chodí koukat a nepřispívají, a určitě jich má hodně barvené vlasy, a to přece není žádný problém, ne? Takovým se toto vlákno může hodit, když tu budem rozebírat barvy.
Nebo je tu nějaký cenzor? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 9:28 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Des, narůst chci nechat tak aspoň do pasu, když se zadaří Smile Ani tak netoužím po zarovnání do stejný délky, jak mi teď vlasy rostou všechny stejně dlouhý, tak to mám jakoby postupný a líbí se mi to Smile



Já je mám taky postupný, protože jsou hrozně husté a fakt to v jedné délce nevypadalo dobře. Bylo to jak deka. Very Happy
Taky to nechám dorůst, kam až to půjde.

P.S. stalo se ti někdy po barvě něco s kůží na hlavě? Mě tedy ne, ale nevím.
Já si ty testy nedělám - jako testy citlivosti a snášenlivosti kůže - mám to v klidu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 10:29 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:

Brett, na tý medově zlatý je ta zelenooká holka s dlouhýma vlasama a ofinou, že? To je bomba barva!!! Já o ní přemýšlím už tááákových let Very Happy Strašně se mi líbí Smile
Jejda, trvalá je špatná, moc špatná...


JJ, to je presne ona. Mi ji chvalili, ze neni ani blond ani zrzava, ale mezi. Mam hnedozelene oci a pihaty oblicej, tak to ke mne slo Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 11:08 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
sarahpentium napsal:
Des, narůst chci nechat tak aspoň do pasu, když se zadaří Smile Ani tak netoužím po zarovnání do stejný délky, jak mi teď vlasy rostou všechny stejně dlouhý, tak to mám jakoby postupný a líbí se mi to Smile



Já je mám taky postupný, protože jsou hrozně husté a fakt to v jedné délce nevypadalo dobře. Bylo to jak deka. Very Happy
Taky to nechám dorůst, kam až to půjde.

P.S. stalo se ti někdy po barvě něco s kůží na hlavě? Mě tedy ne, ale nevím.
Já si ty testy nedělám - jako testy citlivosti a snášenlivosti kůže - mám to v klidu.


Nene, jen možná je jeden den sušší, ale nic nějak výraznýho na kůži nevidím. Test snášenlivosti jsem si nedělala nikdy Embarassed Laughing
Mě právě ty postupný vlasy přijdou takový živější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 11:09 am    Předmět: Citovat

Brett napsal:
sarahpentium napsal:

Brett, na tý medově zlatý je ta zelenooká holka s dlouhýma vlasama a ofinou, že? To je bomba barva!!! Já o ní přemýšlím už tááákových let Very Happy Strašně se mi líbí Smile
Jejda, trvalá je špatná, moc špatná...


JJ, to je presne ona. Mi ji chvalili, ze neni ani blond ani zrzava, ale mezi. Mam hnedozelene oci a pihaty oblicej, tak to ke mne slo Smile.


Brett, moc prosím, nemáš někde fotku vlásků s touhle barvou? Chtěl abych broučkovi ukázat i jinej obrázek, než na krabičce, tahle barva se mi totoiž fakt strašně líbí už hodně let. Já mám oči barevný, jedno modrý, jedno zelený a nos mám taky pihatej Smile A takovej teplej nádech kůže Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

Mam, ale papirovou. Vecer ji zkusim nafotit digitalem a dat do galerie Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 11:17 am    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Mam, ale papirovou. Vecer ji zkusim nafotit digitalem a dat do galerie Smile.


To bys byla strašně moc hodná! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 2:07 pm    Předmět: Citovat

Sarah, kolik máš v okolí holek, co barví? Já skoro všechny, i když několik vyjímek by se taky našlo.
Kámoška měla takovou nevýraznou myší hnědou a teď zkusila černou, jenže má tak houževnaté vlasy, že se jí to po třech (fakt jen po třech) umytích smylo na takovou tmavší hnědou a teď jí to hrozně sluší - má modré oči.
Taky si myslím, že ta hnědočerná asi bude lepší než ty zářivé černé, to působí dost uměle, ale jinak tmavší vlasy a bledý obličej - to se mi hodně líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 3:16 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Sarah, kolik máš v okolí holek, co barví? Já skoro všechny, i když několik vyjímek by se taky našlo.
Kámoška měla takovou nevýraznou myší hnědou a teď zkusila černou, jenže má tak houževnaté vlasy, že se jí to po třech (fakt jen po třech) umytích smylo na takovou tmavší hnědou a teď jí to hrozně sluší - má modré oči.
Taky si myslím, že ta hnědočerná asi bude lepší než ty zářivé černé, to působí dost uměle, ale jinak tmavší vlasy a bledý obličej - to se mi hodně líbí.


No, v mém okolí se barví všechny až na dvě. Jedna teda teďka neodolala a má červený melír v kaštanových vlasech a druhá má přírodní světle zrzavý vlasy a ta se teda nebarví vůbec... Jinak všechny Smile
Jojo, ta temně hnědá je hezká, mě se právě líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 84, 85, 86  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.