Barvy, barvy, barvičky - chemickééé!
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 84, 85, 86  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=992cbe22a3633dda7ed52498771a0a0bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomohli vám k prosvětlení vlasů přípravky Palette colour shampoo nebo Casting creme gloss?
Ano, jsem s tím velice spokojena
8%
 8%  [ 3 ]
Ano, je to ucházející
14%
 14%  [ 5 ]
Není to moc velká změna
37%
 37%  [ 13 ]
Vlasy mi to jen narezlo
22%
 22%  [ 8 ]
Nemohu si stěžovat, ale nějaký výsledek to nepřineslo
17%
 17%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:12 pm    Předmět: Barvy, barvy, barvičky - chemickééé! Citovat

Pro ty, kteří barví, chtějí barvit a nebo je barvy zajímají Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:14 pm    Předmět: Citovat

Jsem zde a mám první dotaz: Sarah, jak dlouho se barvíš? Já jsem se nebarvila nikdy dlouhodobě, ale myslím, že to je v pohodě, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jsem zde a mám první dotaz: Sarah, jak dlouho se barvíš? Já jsem se nebarvila nikdy dlouhodobě, ale myslím, že to je v pohodě, ne?


Barvím už mraky let, něco přes 9 let. Vždycky jen chemickými, zkušenosti s hennou nemám žádný. Povětšinou buď blond nebo černou, míň už červenou ( fialová, měděná, ostře červená, mahagon... ) a pak různý barevný přelivy, ať už společensky nositelný, nebo nenositelný ( puberta chtěla svoje Laughing )
Při barvení ( nikoliv zesvětlování nebo odbarvení ) jsem měla vlasy vždycky úplně v pořádku. Při zesvětlovaní mám vlasy slabší než bez zesvětlování, ale při správný péči můžou být krásný i zesvětlený vlasy Smile Odbarvovač jsem použila všeho všudy za ty roky asi 3x a to když jsem stahovala černou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

A když jsi stahovala černou, dopadlo to dobře? Internetové kosmetické poradny jsou plné holek, které se snažily stáhnout černou - většinou z blond přírodních vlasů - a musely nakrátko...
Já jsem měla černou na vlasech asi před dvěma lety, a zrovna uvažuju, že to zkusím zase, ale asi jen přelivem... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
A když jsi stahovala černou, dopadlo to dobře? Internetové kosmetické poradny jsou plné holek, které se snažily stáhnout černou - většinou z blond přírodních vlasů - a musely nakrátko...
Já jsem měla černou na vlasech asi před dvěma lety, a zrovna uvažuju, že to zkusím zase, ale asi jen přelivem... Very Happy


Odbarvovač vlasy ničí a hodně. Nakrátko jsem šla nakonec vždycky taky, proto jen ty tři odbarvovače za ta léta barvení, poslední před mnoha lety, takovou věc už neudělám Wink
Mamka nosila černej přeliv strašně let a vlasy měla přenádherný. Do jaký míry jde vymýt, to nevím, já měla vždycky barvu...
Mě se třeba strašně líbí čokoládově hnědá, taková ta, co má na sluníčku zlatý odlesky Smile A pak taky měděná, ale mě bohužel nesluší Sad Mě je souzeno být blond Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:35 pm    Předmět: Citovat

Náhodou, blond ti sluší, to ti řekne každý Cool
Ten čokoládově hnědý přeliv je fajn, příjemně zvýrazní vlasy. Byl to můj vůbec první barevný šampon, docela dlouho jsem používala hnědé šampony jen jako oživení mých kaštanových vlasů, a bylo to dobré.
Pak jsem si řekla, že bych chtěla změnu, a že to zkusím přírodně, tak jsem vyzkoušela černou hennu. Bohužel mi vůbec, ale vůbec nechytila, tak jsem zkusila černou barvu - myslím, že Garnier -ano, byl to on.
Mám dojem, že se tehdy vymyl rychlostí blesku, a to šlo o trvalou barvu.
Za měsíc za dva byl pryč.
Pak jsem vlasy nechávala být, a pak jsem zkusila hnědočervenou barvu- chytila sice, ale málo. Zvýrazňovala jsem to od té doby měděně červenou hennou, a tak je to dosud.
A teďka zase přemýšlím nad hnědočernou, prostě tmavou. Nebo hnědočervenou....
...já nevím... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:41 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Náhodou, blond ti sluší, to ti řekne každý Cool
Ten čokoládově hnědý přeliv je fajn, příjemně zvýrazní vlasy. Byl to můj vůbec první barevný šampon, docela dlouho jsem používala hnědé šampony jen jako oživení mých kaštanových vlasů, a bylo to dobré.
Pak jsem si řekla, že bych chtěla změnu, a že to zkusím přírodně, tak jsem vyzkoušela černou hennu. Bohužel mi vůbec, ale vůbec nechytila, tak jsem zkusila černou barvu - myslím, že Garnier -ano, byl to on.
Mám dojem, že se tehdy vymyl rychlostí blesku, a to šlo o trvalou barvu.
Za měsíc za dva byl pryč.
Pak jsem vlasy nechávala být, a pak jsem zkusila hnědočervenou barvu- chytila sice, ale málo. Zvýrazňovala jsem to od té doby měděně červenou hennou, a tak je to dosud.
A teďka zase přemýšlím nad hnědočernou, prostě tmavou. Nebo hnědočervenou....
...já nevím... Very Happy Very Happy


Jéé, díky Embarassed
Jen moje teorie - nemohla se ta černá vymýt tak rychle, protože byla na vlasu, na kterým byla henna a ta se z vlasu uvolňuje? Mě právě Garnier držel vždycky docela dobře. Nejlíp teda drží Palettky...
Já taky pořád přemýšlím o jiný barvě Very Happy Nemáš třeba nějakou fotku, jen třeba zezadu vlasů? Doclea by mě zajímalo, jak vypadá červená henna na kaštanových vlasech... Jaký máš oči a barvu pleti ( porcelánová, bledá, snědá, olivová.. )?
Ta červenohnědá zní super, ale jestli už ti pleť chytla od sluníčka trochu toho bronzu, může být hezká třeba temně hnědá ( ne přímo černá, je fakt, že je dost tvrdá )... Temně hnědá vypadá skoro jako černá, jen na sluníčku má přirozenější barvu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:51 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Déscantes napsal:
Náhodou, blond ti sluší, to ti řekne každý Cool
Ten čokoládově hnědý přeliv je fajn, příjemně zvýrazní vlasy. Byl to můj vůbec první barevný šampon, docela dlouho jsem používala hnědé šampony jen jako oživení mých kaštanových vlasů, a bylo to dobré.
Pak jsem si řekla, že bych chtěla změnu, a že to zkusím přírodně, tak jsem vyzkoušela černou hennu. Bohužel mi vůbec, ale vůbec nechytila, tak jsem zkusila černou barvu - myslím, že Garnier -ano, byl to on.
Mám dojem, že se tehdy vymyl rychlostí blesku, a to šlo o trvalou barvu.
Za měsíc za dva byl pryč.
Pak jsem vlasy nechávala být, a pak jsem zkusila hnědočervenou barvu- chytila sice, ale málo. Zvýrazňovala jsem to od té doby měděně červenou hennou, a tak je to dosud.
A teďka zase přemýšlím nad hnědočernou, prostě tmavou. Nebo hnědočervenou....
...já nevím... Very Happy Very Happy


Jéé, díky Embarassed
Jen moje teorie - nemohla se ta černá vymýt tak rychle, protože byla na vlasu, na kterým byla henna a ta se z vlasu uvolňuje? Mě právě Garnier držel vždycky docela dobře. Nejlíp teda drží Palettky...
Já taky pořád přemýšlím o jiný barvě Very Happy Nemáš třeba nějakou fotku, jen třeba zezadu vlasů? Doclea by mě zajímalo, jak vypadá červená henna na kaštanových vlasech... Jaký máš oči a barvu pleti ( porcelánová, bledá, snědá, olivová.. )?
Ta červenohnědá zní super, ale jestli už ti pleť chytla od sluníčka trochu toho bronzu, může být hezká třeba temně hnědá ( ne přímo černá, je fakt, že je dost tvrdá )... Temně hnědá vypadá skoro jako černá, jen na sluníčku má přirozenější barvu Smile



A víš, že asi jo? Mě to vůbec nenapadlo, s tou hennou. Asi ano, možná proto mi to chytilo tak mizerně.
Fotku vlasů zezadu - určo udělám. A na kaštanové vlasy chytá měděně červená henna tak, že přes den vypadají normálně hnědě, ale jak na ně zasvítí slunce, úplně se rozhoří Very Happy
Na sluníčku jsou hennové vlásky opravdu krásné, ne že ne. Ale henna nikdy neudělá opravdu výraznou, jasnou barvu - tedy na tmavých vlasech, a slunko taky pořád nesvítí, takže...to zase tolik výhod nemá.
Ale na regeneraci je výborná.
Jo - zkoušela jsem dát hennu na chemicky ošetřené vlasy a je to úplně v pohodě, nic to nedělá, pomůže to, a vůbec tam nemusí být ten rozestup několika týdnů.
Není v tom problém.
Pleť mám na podzim, v zimě bledou, v létě opálenější, opaluju se docela dobře, ale s podzimem to sleze. Už teď mám celkem barvu, proto uvažuju o té černé.
Oči hnědé, pusa červená - ale to vypadá dobře hlavně v zimě, když je člověk bledý, a má černé vlasy.
Vypadala jsem jak Sněhurka Very Happy , ale bylo to prima.
A ta temně hnědá - myslíš černohnědou? Tak tu myslím, když mluvím o černé, jasně že nechci modročernou! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

A víš, že asi jo? Mě to vůbec nenapadlo, s tou hennou. Asi ano, možná proto mi to chytilo tak mizerně.
Fotku vlasů zezadu - určo udělám. A na kaštanové vlasy chytá měděně červená henna tak, že přes den vypadají normálně hnědě, ale jak na ně zasvítí slunce, úplně se rozhoří Very Happy
Na sluníčku jsou hennové vlásky opravdu krásné, ne že ne. Ale henna nikdy neudělá opravdu výraznou, jasnou barvu - tedy na tmavých vlasech, a slunko taky pořád nesvítí, takže...to zase tolik výhod nemá.
Ale na regeneraci je výborná.
Jo - zkoušela jsem dát hennu na chemicky ošetřené vlasy a je to úplně v pohodě, nic to nedělá, pomůže to, a vůbec tam nemusí být ten rozestup několika týdnů.
Není v tom problém.
Pleť mám na podzim, v zimě bledou, v létě opálenější, opaluju se docela dobře, ale s podzimem to sleze. Už teď mám celkem barvu, proto uvažuju o té černé.
Oči hnědé, pusa červená - ale to vypadá dobře hlavně v zimě, když je člověk bledý, a má černé vlasy.
Vypadala jsem jak Sněhurka Very Happy , ale bylo to prima.
A ta temně hnědá - myslíš černohnědou? Tak tu myslím, když mluvím o černé, jasně že nechci modročernou! Very Happy


Jojo, právě takovou tu temně hnědou, na kaštan by ti chytla černohnědá Smile
Jinak já o henně uvažovat nemůžu, někdo tu psal, že se stává, že i bezbarvá chytne dozrzava a to nerisknu... A taky se bojím, jak by se henna tvářila na můj zesvětlovač Laughing Nebo spíš naopak, při barvení kořínků...
Typ Sněhurka - já jsem měla kamarádku - spolužačku na právce, která je typově taky Sněhurka a to byla strašně zajímavá holka, ten kontrast byl úžasnej Smile A ona měla ještě pomněnkově modrý oči, to bylo něco Very Happy Měla kudrnatý černý vlasy, výraznou pusu a bledou pleť. Byla krásně zajímavá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 9:05 pm    Předmět: Citovat

Jéé, pomněnkové oči...
To si můžu nechat jenom zdát...nejsem správný typ na barevné čočky Wink
Ale muselo to vypadat krásně.

Poslyš, máš nějaké zkušenosti s Natural and Easy? Já jsem zrovna od nich měla tu zrzavou, ale ta teda vůbec nechytila (no, nemůžu se zas tak divit, na tmavší vlasy), ale to málo, co chytlo, se hned smylo.
Mě se zdá, že tato barva nemá žádnou trvanlivost.
Tak uvažuju o té hnědočerné...to by bylo vlastně jen o pár odstínů od mé přirozené barvy...ale netuším, jakou značku.
Uvažovala jsem o této, ale když se to hnedka smyje...
A palette sice drží, ale je to maximální možný dryák...
Co teď?... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 84, 85, 86  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.