Barvy, barvy, barvičky - chemickééé!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 84, 85, 86  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=799dfaf557793cef14c0548dca6d705fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomohli vám k prosvětlení vlasů přípravky Palette colour shampoo nebo Casting creme gloss?
Ano, jsem s tím velice spokojena
8%
 8%  [ 3 ]
Ano, je to ucházející
14%
 14%  [ 5 ]
Není to moc velká změna
37%
 37%  [ 13 ]
Vlasy mi to jen narezlo
22%
 22%  [ 8 ]
Nemohu si stěžovat, ale nějaký výsledek to nepřineslo
17%
 17%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 4:01 pm    Předmět: Citovat

Jj, u mě je totiž problém, že jsem nejdřív barvila chemickou zrzavou, která byla hodně výrazná. Po čase pak zpod té henny začne vykukovat a já mám pak tříbarevné vlasy. Proto jsem barvila celé vlasy pořád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hyxi
0-7
0-7


Založen: 20.4.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 12:37 pm    Předmět: Barvení Citovat

Dobrý den, má někdo zkušenosti se značkou Voono? Dostala jsem doporučení, ale před koupí ještě zjišťuji info.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monna01
8-20
8-20


Založen: 18.4.2017
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 12:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Hyxi. Zkoušela jsem a byla jsem spokojená. Lepší než ty chemické.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 2:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej na DV.
O Voono máme celé vlákno. Řekl bych, že ohlasy byly veskrze pozitivní (i když jich zatím nebylo mnoho). Mrkni sem: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=389888
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2017 10:45 am    Předmět: Citovat

Nemáte někdo náhodou zkušenost se Syossem bez amoniaku? Syoss Gloss Sensation. Kryje to šediny, vymývá se, odstíny chytají dobře nebo je model na krabičce velice orientační?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laurrra
21-40
21-40


Založen: 27.7.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út červen 06, 2017 8:01 am    Předmět: Citovat

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tmavšími barvami od VOONO? Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saruli
21-40
21-40


Založen: 30.11.2016
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st červen 07, 2017 9:33 pm    Předmět: Citovat

fairywoodlandsprite napsal:
Nemáte někdo náhodou zkušenost se Syossem bez amoniaku? Syoss Gloss Sensation. Kryje to šediny, vymývá se, odstíny chytají dobře nebo je model na krabičce velice orientační?


Mám, po neúspěšných pokusech s hennou jsem použila napřed olejovou bezamoniakovou garnierku světle hnědou zlatou, při dalším barvení pak Syoss Gloss Sensation taky nějaký takový, o něco tmavší.

Obojí chytlo na šediny dobře, ale obojí se vymývá, prostě to nejsou trvalé barvy. Vymývají se i víc než žlutá Palette Color Shampoo. Ale vlasy po nich jsou míň zeslabené a vysušené než po paletce na 24umytí.
Garnierka chytá hodně tmavě, vymnývá se do přesně tohjo odstínu, co je na krabičce, Syoss mi přišel takový celkově temnější,ne tak jsikřivý jako Garnierka, jakoby taky víc táhl do červenohnědých tónů, a i ten tón, do kterého se mi vymývá, je takový spíš nic moc, prostě vybledlá hnědá. Garnierka i po vymytí pořád měla jakýsi lepší šmrnc.

Ale pozor, co jsem četla recenze, tak názory se liší dost hodně, asi to záleží na konkrétní kvalitě a typu vlasů podobně jako s hennou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: čt červenec 06, 2017 10:42 am    Předmět: Citovat

Tak jsem nakonec míchala barvy od L'Oréalu 7-43 a 6. Vyšlo to dobře, jen možná příště budu míchat v poměru 2:1, protože se mi zdá, že ta zlatá trochu zmizela. Taky nevím, jestli místo 6 nemám dát 6.13, kvůli zlaté. Ale nejsem si jistá, co tam udělá to popelavá. Bohužel 6.3 jsem snad na českém trhu nenašla (ale existuje).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rama
0-7
0-7


Založen: 24.6.2017
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2017 2:26 pm    Předmět: Henna a šediny Citovat

Mám, po neúspěšných pokusech s hennou jsem použila napřed olejovou bezamoniakovou garnierku světle hnědou zlatou, při dalším barvení pak Syoss Gloss Sensation taky nějaký takový, o něco tmavší.

Přeji hezký den a reaguji na neúspěšné pokusy s hennou. Já pokusů vyzkoušela hodně, zkoušela jsem přidávat kde co, barva vyšla vždy hezky, ale odrosty stále vidět. Teď používám způsob, který u mne funguje. Používám Khadí hennu barva tmavě hnědá a oříšková, přibližně napůl. Na vlasy na ramena používám celé jedno balení. Oříškovou používám proto, že má asi málo nebo žádné indigo nevím a měla by barvit do zrz. Má původní barva je tmavě hnědá, ale asi hodně prošedivělé. Přesně ani nevím, hodně let jsem používala chemické z drogerie, všechny možné, vždy jsem koupila co se mi líbilo. Ale po každé barvě mne příšerně svěděla hlava. To jsem vždy přežila, ale najednou jsem začla mít vlasy hodně krepaté, takové mrtvé, opravdu ošklivé. Kupovala všechny možné oleje, kondicionéry, vždy na hodinu dobré a znovu. Tak jsem usoudila, že to je opravdu barvou. A bylo. Můj postup hennování . Den předem umýt hlavu smíchat viz. výše, připad pouze lžičku soli. Nic víc. Žádný olej, atd. Nechávám různě dlouho, zpočátku jsem nechávala i šest hodin, ted zkrátila na 2 až tři hodiny. Pak jen spláchnout. A výsledek pro mne dobrý, občas nějaká šedina u uší vidět, ale to mne nevadí, alespon nedělá něco jako helmu. Barva vychází tmavě hnědá, s nějakými světlejšími odlesky. (asi ty šedivé vlasy), ale mne se to líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaya.
0-7
0-7


Založen: 1.8.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út srpen 01, 2017 8:55 pm    Předmět: Barvení - úplný začátečník Citovat

Snad nevadí, že se tady ptám. Dívala jsem se na článek v top tématech zde na serveru, na nějaká videa o barvení na netu a výsledek je asi takový, že z toho mám guláš.. Very Happy Před pár lety jsem podnikla barvení a nedopadlo to dobře, hodně vypadlých vlasů a esteticky bolestivé odrůstání, proto si raději chci zjistit co nejvíce informací. Mám akorát chuť na změnu, to je snad pochopitelné. Smile

Pro začátek, to co je vystaveno v regálech v obyč drogeriích jsou barvy nebo přelivy? Nevím ani, jaký je v tom rozdíl, jestli barva je natrvalo a přeliv se vymývá a pak po něm nezůstane ani stopy?

Do galerie na svém profilu jsem vložila obrázky - můj přírodní odstín vlasů a výsledek, kterého bych chtěla dosáhnout. (nevím, jestli a jak by se daly vložit do tohoto příspěvku)

Proto je můj dotaz jednoduchý. Stačí si koupit tu věc, co je vystavená v regálu v drogerce, kde na obalu bude fotka modelky s kýženou barvou vlasů a podle návodu si to dát na hlavu a poté případně použít fialový šampon? Je to vše nebo je to všechno mnohem komplikovanější a budu si muset koupit nějaké zesvětlovače a takové věci a zahrát si na chemika? Very Happy

Ještě poté, co mi, pevně doufám, bude dotaz zodpovězen, jak se poté starat o odrosty? Čím si je nabarvit. Taky tou věcí z regálu z drogerky? Very Happy

Omlouvám se za to, že žiju v jeskyni a taky pokud je tady takové téma zde na fóru, snažila jsem se hledat, ale zjevně není nikdo takový neandrtálec. Very Happy
Byla bych opravdu ráda za nějaké přímé vysvětlení nebo step by step návod plus seznam přípravků, které jsou potřeba. Very Happy

Předem děkuji za odpovědi. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 84, 85, 86  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.